Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok az ikrek nőkről?

Mit gondoltok az ikrek nőkről?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2010. máj. 17. 08:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én ismerek két iker csajt akik nagyon szépek mondjuk nagyon sokat dumálnak:P
2010. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Én alapvetően az Ikrek jegyről gondolok (nemcsak a nőkről), és nem sok jót. Mármint persze ez így hülyeség, de alapvetően pár héten belül kiszúrom a környezetemben, ha valaki Iker, egyszerűen irritál a viselkedésük, a kettős énjük, és általában sok a jópofi. Szóval én speciel nem tudok kijönni az Ikrekkel, és nem úgy működik ez persze, hogy megtudom, hogy Iker és jaj, hanem előbb ismerem meg, hogy nem bírom elviselni, és aztán derül ki a horoszkópja..

hát ennyi..


egy bikuci nő.

2010. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"zenéhez , művészetekhez zsigerből "értenek". "


hát én akármilyen ikrekkel találtam magam szemben, az összesnek gáz volt a művészethez való viszonya. trendi, kaptafa gondolatok és érzék. pedig én művészeti suliba jártam, és ott azért elvárható lenne, hogy az ember ne egy falusi parasztlegényként álljon a művészethez. De pl. apám is iker, nulla érzék minden művészethez, de ha mégis megszólal egy ilyen témában, az rémes.

2010. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Am itt mondja mindenki rosszakat mond az ikrekről de arra nem gondolnak h az összes kis fiatal liba ugyanolyan?Tisztelet a kivételnek.És azt nem lehet megmondani abból h kinek mi a csillagjegye,amikor általánosba jártam volt 4 iker csaj az osztályban,egyiket sem bírtam de viszont alapból az osztályból kb 3 ember volt akiket bírtam szal ez nem csak az ikrekre vonatkozik.

iker/L

2010. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%
sok ikrek énekes meg főleg színész van, nézz utána ;)
2010. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Szóval az ikrek nők GONOSZAK és rondák? :)


Egyébként ikrek vagyok. Imádok beszélni,szeretem magam körül a rendet,néha túlzottan is. :) Nagyon őszinte vagyok mindig mindenkivel. Ami a szívemen,az a számon.

21/L

2010. máj. 17. 17:37
 17/21 anonim ***** válasza:

megcáfolnám, hogy az ikreknek semmi köze a művészetekhez és nincs semmi érzékenységük ezen a téren. én ikrek vagyok és holnap emelt szinten érettségizek rajzból, rajzos suliba jártam és továbbra is ezen a pályán szeretnék maradni.kreatív vagyok..talán egyetlen jó tulajdonságom..

és nem beszélek sokat...néha ez is probléma

és nem vagyok csúnyaXD..meg gonosz semXD...mondjuk eddig akit ismertem azt mondta h teljesen eltérek természetileg ettől a jegytől..de azért hivatalosan ikrek vagyok

2010. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
10:45, amiket leírtál, szinte 100%-ban én vagyok, pedig hát eredetileg skorpió lennék, vagy mi fene :P Érdekes módon az ÖSSZES legjobb ismerősöm, sőt, még a párom is ikrek :) Az ő társaságukban érzem a legjobban magam, valahogy mindig velük találtam meg legegyszerűbben a közös hangot. Én nem tudok róluk nem jót mondani, mert imádom, hogy ők a legnyitottabbak a mondandóimra. Plusz, a jelenlegi barátom mellett érezhetem magam a legszabadabbnak, semmi sem kötelező, nincsenek szabályok, csak lazulás van :D Nálam ők a favoritok ;)
2010. máj. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az is benne lehet, hogy skorpió az aszcendensem. A 10:45-ös voltam. :)
2010. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Fura, én ikrek vagyok, és nekem sincs túl jó véleményem az ikrekről. Az ikrek nők, akiket ismerek, erőszakosak, alattomosak, kétszínűek, és egyáltalán nem lehet rajtuk kiigazodni az állandó hangulatváltozások miatt. Az egyik ikrek ismerősömet meg képtelen vagyok elviselni, mert túl sok energiája van, ami engem személy szerint irritál. Pasik közül egyetlen ikreket ismerek, ő az a tipikus, állandó jópofi, aki rohadt viccesnek gondolja magát.

Szerintem az én aszcendensem nagyon erős lehet, mert rám egy csomó minden nem igaz abból, amit az ikrek nőkről állítanak. Anyukám ikrek, apukám szűz, és én sokkal jobban hasonlítok apára, külsőre is és belsőre is.

Ami az ikrek nőket illeti: nekem nagyon jó a rajztehetségem, sokat beszélek, akaratos vagyok, mindenkivel tudok szót váltani, és általában hamar megnyílnak nekem még a legzárkózottabb emberek is. Szeretek hülyéskedni, de sokkal többször vagyok komoly. Kb. ennyi.

2010. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!