Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit kezdjek egy bak csillagjeg...

Mit kezdjek egy bak csillagjegyű lánnyal, hogy csaljam el randira?

Figyelt kérdés

Fent vagyok pár társkeresőn, néha napján sikerül kifognom egy-egy lányt,akivel lehet beszélgetni és tetszik is, de ez nagyon ritka, eggyel élőben már mellé lőttem. Most elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, már két hete... Nagyon szép, okos is, van humora, szóval minden stimmel, szinte... Kezdjük ott,hogy ő jelölt be engem, tehát nem is én írtam rá (ez már valami egy társkeresőn egy pasinak). Visszaírtam neki, írt egy szót, aztán eltűnt.. Amikor már el is felejtettem, mondván, hogy hát ez bukta, akkor 6 nappal később válaszolt, és facebookon folytattuk a beszélgetést. Vele úgy néz ki egy beszélgetés, hogy beszélünk jó esetben 5 percet, aztán jó esetben 5 óra múlva válaszol, pedig elérhető eközben is,de egyszerűen egy idő után elég neki a beszélgetésből és meg se nézni, amit írok, csak órákkal később. Előfordult, hogy 3x írtam neki kb 2 nap alatt,mire megnézte. Ebből azt mondanám,hogy szarik rám és hagyjam. De közben meg,ha beszélünk akkor jókedvű, mesélt a legjobb barátjáról és elejtette közben,hogy rólam is mesélt neki. Tehát akkor elvileg mégis érdeklem... Beszélgettünk már tök jókat, egyszer még fel is hívott és ott mesélt, mert az adott téma annyira érdekelte, és az utcán nem tudott épp írni nekem, mégsem eltűnt, ahogy szokott, hanem inkább felhívott.

Elhívtam randira, először túl hamar, 2 nap után, akkor azt mondta, hogy találkozhatunk, csak ne rögtön. Aztán kb 2 hét chatelés után (így visszanézve elég sokat beszéltünk,hiába ír ritkán) elhívtam megint, de nem mondott rá semmit, csak terelt, olyan igazi bakosan, keményen lepattintott. Nem akartam hát tovább erőltetni, mert ez a makacssága elég erős és egyben érthetetlen is. Nem tudom, hogy azt akarja-e, hogy küzdjek még érte... Egyszer finoman célozgattam rá,hogy biztos azért szarik rám,mert sok az udvarlója, erre azt mondta ez nem igaz és azonnal küldött egy screent a messengeréről, hogy bizonyítsa. Ezek az apróságok azt gondolnám jelentenek valamit, de tök furcsa nekem ez... Egyszer azt látom szívesen beszélget velem, egyszer meg, hogy nem is érdeklem. Nem tudom mi lenne az ami meggyőzi, már megmutattam neki mindent magamról,amit online lehet, és még mindig beszélgetünk, a képeim tetszenek neki, szerintem a személyiségem is, ha nem érdekelném egyáltalán, akkor közölte volna, vagy nem írna többet, legalábbis ezt gondolom. Másoktól is hallottam,hogy két hónapba telt,mire egy bak lányt randira tudott hívni,de ez nekem elég furcsa... :D Én tényleg örülök, hogy nem egy könnyűvérű lányt, ezért is szeretném megismerni őt, de így úgy érzem lehetetlen, és mivel a jelekből azt gondolom,hogy talán érdeklem őt, nem értem miért csinálja, hiszen így magától is elveszi a lehetőséget. Ha esetleg ezt valaki BAK-ként jobban átérzi, akkor várnám a magyarázatát. Köszönöm! :)



2018. jún. 7. 23:23
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

jó, akkor ezt is elmesélem. :D

2 nap "ismerettség" után elhívtam, azt mondta találkozhatunk majd, de ne rögtön. Utána kreatívabb voltam, 1 hét múlva vettem egy rózsát, lefotóztam magam vele. Mondtam neki, van nálam valami,ami a tiéd. Kérdezte, hogy mi, erre elküldtem a fotót és kérdeztem, odaadhatnám-e. Nem igazán akart igent mondani, nem válaszolt, de várhattam volna mondjuk többet,mert pár perc múlva megkérdeztem,hogy nem a rózsa a kedvenced, igaz? Mondta,hogy nem az a kedvence,de jó a kép rólam, és szép a virág is, a találkozóról viszont semmit. Kérdeztem,hogy akkor mi a kedvenc virágod? Mondta nagy élvezettel, hogy tippelgessek. Láttam a fotóit, nagyjából ismertem a személyiségét, mondtam, hogy szerintem egy fehér szín illik hozzá, legyen a fehér liliom. Egyből eltaláltam a kismillió virágból, de nem nagyon nyűgözte le, legalábbis nem mutatta ki. Modntam,hogy azért jó vagyok,nem? :D

Mondta,akkor találjam ki a másik kedvencet is. Mondom oké, gondolkozom. Aztán mondtam,szerintem sárga, azt mondta igen, és, hogy segít, elmondta a kezdőbetűjét, és így már azt is egyből eltaláltam. Aztán kérdeztem,hogy na és akkor hervadjon a rózsa? Olyan egyedül van itt. Az volt a válasza, hogy édesanyám biztosan minden nap megérdemelne egy rózsát, nem gondolom? Ezen sírva nevettem, mert tudom, hogy hajlana a találkozóra,de makacs,mint egy... (nehéz hasonlatot találni :D)

2018. jún. 13. 21:47
 12/27 A kérdező kommentje:
De összességében nem tudok mit kezdeni vele, egyszer hátha beadja a derekát. A beszélgetős napok után most megint az van, hogy nem igazán érdeklődik, aztán lehet így is marad, lehet megint keres majd, de így megy 3 hete... :D
2018. jún. 13. 21:48
 13/27 anonim válasza:
100%
Szia nekem is van kismillió ilyen bakos sztorim, én feladtam. Rettentően keményfejűek és nem tudom megérteni őket pedig bírom őket és ÉVEKIG próbálkoztam. Nekem az működött, hogy feladtam csináltam egy utolsó mindent bevető próbálkozást és utána hagytam őket a fenébe. Rá az egyiknél 3 hónappal másikkal fél évvel a harmadikkal másfél évvel (!!!) később ők kezdtek el aktívan keresni és érdeklődni. Szóval ha találsz jobb megoldást vagy megfejted a bakok titkos működését írj
2018. jún. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

5os válaszoló vagyok, akinek bak párja van.


Rettentően hasonló szitukba találtam magam az elején én is.


Nekem is mindig azt mondta kerdezgessem mindenről talalgassak fejtsem meg. Többé kevésbé ment is. Lenyugozni viszont nem tudom hogy sikerült e. Nagyon jól elrejti az érzéseit. Néha totál póker face.


Elég kitartó vagyok és türelmes. Talán ez volt a dolgok kulcsa.


De azt elmondanám így előre is hogyha sikerül is kialakítani vele a kapcsolatot és mondjuk összejottok, ilyen téren ezek a fura dolgok megmaradnak.


En azt hittem tudjátok hogy majd sokkal oldottabb lesz átszakad a gát.


Hát valamennyire igaz is de nem teljesen és minden nap kell a kitartás a bakokkal kapcsolatban. A türelem. Borzasztóan nehézkesek, az állandó visszafogottsag merevség. És hidd el a bakok szenvednek is valamilyen szinten ettől. Hiszen vannak érzéseik nem is akármilyenek csak a kifejezés nehéz és hogy elengedjek magukat.


Ugyanakkor pedig iszonyú nagy szívük van belül és imádom a páromat is ezért. Mert aki fontos számára azért mindent megtesz. Szavakkal nem is de tettei erőteljesen kifejezőek.


Nagyon szeretem


Szóval egy bakot nem csak meghódítani nehéz de megtartani is.


De megeri :)


24N

2018. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Mind a kettőtökkel egyetértek igazából. szeretném meghódítani, tudom, hogy nagy szíve van és ez csak egy athatolhatatlan külső páncél. de az az érzésem, hogy ezt nyomhatjuk így tényleg 1 évig, nekem pedig mar eleg volt egyedül... En is ugy voltam vele, hogy na utoljara rairok, kikertem a velemenyet egy kicsit mellyebb lelki temaban, hogy erezze a bizalmat,hogy fontos a velemenye. persze ennelkul is meg tudom oldani, csak mellyiteni akartam a kapcsolatot. azt irta, ne haragudjak, hogy nem irt mostanaban, majd beszéltünk, mára pedig megint ugyan ott tartunk. innentől én ezt befejeztem, lehet 1 hét múlva megnézni amit írok, de arra nem várok honapokat, hogy szemelyesen megismerjem, hogy el tudjam donteni egyáltalán érdemes e tovabb ismerkedni.
2018. jún. 16. 14:29
 16/27 A kérdező kommentje:
Ja és ez az utolsó próbálkozás úgy volt, hogy megkerdeztem tőle, mi lett a legjobb barátjával, aki belezúgott? adott egy félreérthető választ, majd megkerdeztem, hogy akkor összejöttek, (gondoltam azert nem ír napok óta) mert akkor nem zaklatom. Magyarul feldobtam neki a labdát, hogy ha akarja lekopok, bármit mondhatott volna. A válasza viszont az volt, hogy "dehogy is!!!". Mintha szamonkertem volna, és azt mondta volna, hogy nehogy már ilyet gondoljak. Természetesen nagyon turelmesen es kedvesen beszeltem vele, semmi célzás nem volt abban amit írtam, hogy egyaltalan megsértődnék, ha mástvalasztana helyettem. Ez a sok masik mellett megint lehet egy jel, hogy érdeklem, de igen, énis kezdem feladni, mert ez teljesen erthetetlen. Olyan,mintha bár érdekelném, de neki akár egyedül is jó élete végéig. Ha bókolok, mintha észre sem venné, kérdeztem a szinhazrol, mondtam, ha szereti egyszer szívesen elvinnem oda is, de mintha le sem irtam volna. Szóval megertem, hogy Neked is beletört a bicskád, az előző páromban (szűz) nem tapasztaltam ilyet, kicsit más tészta...
2018. jún. 16. 18:22
 17/27 A kérdező kommentje:

A legnagyobb baj igazából úgy érzem az, hogy tegyük fel van egy pillanat, amikor lenyűgözöm,amikor azt mondja magában esetleg, hogy: "igen, ő lehet az". (például mondjuk,amikor a legjobb barátjának rólam mesél). Ezt ilyenkor azért megérzem, és akkor tényleg belelendül, mesél, képeket küld, azt hinném, hogy: naaa, sínen vagyok! Aztán hopp, eltűnik és nem reagál napokig. :D

Ilyenkor az a legérdekesebb, hogy mondjuk 3 nap után rákérdez arra amit írtam (gondolom mert érdekli,ha 3 nap után eszébe jutottam), majd megnézi és nem reagál, ha pedig még egyszer írok valamit azt is megnézi,de nem válaszol, vagy direkt meg se nézi. Utána meg akkor megint várok pár napot, írok neki újra, azt akkor megnézi és válaszol, ilyenkor meg körülbelül olyan, mintha megint először beszélnénk, mintha a számomra biztató pillanatokat elfelejtette volna. Totális zsákutca, és kötve hiszem, hogy én meg tudnám fejteni a logikájukat.. :D


(Tudom sokat dumálok,de valóban érdekel, hogy ebben mi a logika :D)

2018. jún. 16. 23:04
 18/27 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem tudom mit kéne és hogy tenni.. A mai napig fogalmam sincs hogy mi benne a logika. Nagy a szabadság vágyuk, az erre való igény okozhatja ezt talán.


Az én barátom is olyan hogy pl. Messengeren nem is beszélünk semmit.. De élőben meg teljesen más érted?

Lehet ez a lány sem szeret ott kommunikálni, bár akkor feldobhatna a személyes találkozó lehetőségét.


Őszintén nem tudom mit kéne tenned. De abban igazad van hogy nem varhatsz hónapokig.


24N

2018. jún. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Szerintem végeredményben ha olyan nagyon érdekelném,akkor több érdeklődést mutatna. Sikerült újra felvenni a kapcsolatot vele (:D ), még nem írtam neki semmit arra,amit ő írt. Ha esetleg sikerül beszélni vele pár percet, akkor majd megkérdezem nem megyünk-e el valahova. Tudom,hogy például nagyon ügyesen lovagol, megkérem vigyen el lovagolni, így hazai pályán lehet, én leszek a béna,akit taníthat, övé lehet az irányítás, meg lehet a magabiztos közege. Nem hiszem,hogy igent fog mondani, ahogy telik az idő, egyre kevésbé hajlandó beszélni velem, aztán lehet majd az lesz, hogy, ha jó sokáig nem beszélünk, akkor megint megjelenik és meglep. :D
2018. jún. 18. 11:14
 20/27 A kérdező kommentje:

Még egy valamiben segítsetek. Nem szeretném feladni és komolyan úgy érzem, hogy tetszem neki,de kellene valami, egy lökés a dolognak, ami sosem fog megtörténni facebookon. Szerintem neki ez az online ismerkedés nem kenyere. Ő az idegenekkel szemben keménynek mutatja magát, határozottnak, de, ha van egy idegen fiú, aki akár csak kicsit is tetszik neki, akkor mi tévő legyen? Ha kemény,akkor nincs értelme ismerkedni, ha megmutatja milyen belül, akkor meg ugrott a védelme. :D

Én arra gondolok, hogy ezért vacilál mindig, ha elhívom valahova, és úgy van vele, hogy majd később, majd máskor, majd,majd,majd. Lehet hülyeség, de erre tudok gondolni. Láttam róla videókat,beszéltünk telefonon is egyszer ugye,chateltünk is, ezek alapján én ezt gondolom. Viszont tudom hol dolgozik, arra gondoltam elmegyek egy nagy virággal (természetesen a kedvenceivel)és alkotok valamit személyesen. Családi vállalkozásban dolgozik,tehát ő is főnök, talán kellemetlenséget nem okoznék, meg hát okosnak kell lenni. Ti, akik magatokra ismertetek egy kicsit ebben a lányban mit szólnátok, ha beállítanék? Mérgesek lennétek, vagy esetleg zavarotokban meggyőző tudnék lenni? :D :D

2018. jún. 26. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!