Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit kezdjek egy bak csillagjeg...

Mit kezdjek egy bak csillagjegyű lánnyal, hogy csaljam el randira?

Figyelt kérdés

Fent vagyok pár társkeresőn, néha napján sikerül kifognom egy-egy lányt,akivel lehet beszélgetni és tetszik is, de ez nagyon ritka, eggyel élőben már mellé lőttem. Most elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, már két hete... Nagyon szép, okos is, van humora, szóval minden stimmel, szinte... Kezdjük ott,hogy ő jelölt be engem, tehát nem is én írtam rá (ez már valami egy társkeresőn egy pasinak). Visszaírtam neki, írt egy szót, aztán eltűnt.. Amikor már el is felejtettem, mondván, hogy hát ez bukta, akkor 6 nappal később válaszolt, és facebookon folytattuk a beszélgetést. Vele úgy néz ki egy beszélgetés, hogy beszélünk jó esetben 5 percet, aztán jó esetben 5 óra múlva válaszol, pedig elérhető eközben is,de egyszerűen egy idő után elég neki a beszélgetésből és meg se nézni, amit írok, csak órákkal később. Előfordult, hogy 3x írtam neki kb 2 nap alatt,mire megnézte. Ebből azt mondanám,hogy szarik rám és hagyjam. De közben meg,ha beszélünk akkor jókedvű, mesélt a legjobb barátjáról és elejtette közben,hogy rólam is mesélt neki. Tehát akkor elvileg mégis érdeklem... Beszélgettünk már tök jókat, egyszer még fel is hívott és ott mesélt, mert az adott téma annyira érdekelte, és az utcán nem tudott épp írni nekem, mégsem eltűnt, ahogy szokott, hanem inkább felhívott.

Elhívtam randira, először túl hamar, 2 nap után, akkor azt mondta, hogy találkozhatunk, csak ne rögtön. Aztán kb 2 hét chatelés után (így visszanézve elég sokat beszéltünk,hiába ír ritkán) elhívtam megint, de nem mondott rá semmit, csak terelt, olyan igazi bakosan, keményen lepattintott. Nem akartam hát tovább erőltetni, mert ez a makacssága elég erős és egyben érthetetlen is. Nem tudom, hogy azt akarja-e, hogy küzdjek még érte... Egyszer finoman célozgattam rá,hogy biztos azért szarik rám,mert sok az udvarlója, erre azt mondta ez nem igaz és azonnal küldött egy screent a messengeréről, hogy bizonyítsa. Ezek az apróságok azt gondolnám jelentenek valamit, de tök furcsa nekem ez... Egyszer azt látom szívesen beszélget velem, egyszer meg, hogy nem is érdeklem. Nem tudom mi lenne az ami meggyőzi, már megmutattam neki mindent magamról,amit online lehet, és még mindig beszélgetünk, a képeim tetszenek neki, szerintem a személyiségem is, ha nem érdekelném egyáltalán, akkor közölte volna, vagy nem írna többet, legalábbis ezt gondolom. Másoktól is hallottam,hogy két hónapba telt,mire egy bak lányt randira tudott hívni,de ez nekem elég furcsa... :D Én tényleg örülök, hogy nem egy könnyűvérű lányt, ezért is szeretném megismerni őt, de így úgy érzem lehetetlen, és mivel a jelekből azt gondolom,hogy talán érdeklem őt, nem értem miért csinálja, hiszen így magától is elveszi a lehetőséget. Ha esetleg ezt valaki BAK-ként jobban átérzi, akkor várnám a magyarázatát. Köszönöm! :)



2018. jún. 7. 23:23
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nos,bár eléggé úgy nézett ki nem sikerül, egy ötletes húzzással sikerre vittem a dolgot. Meg volt az első randi, és oda van értem, én pedig érte. Ha valaki hasonló cipőben járna, akkor azt tanácsolom neki, amit nekem is tanácsoltak itt. Legyetek nagyon,nagyon türelmesek, udvariasak és kreatívak. Én küldtem neki egy hatalmas virágcsokrot a munkahelyére a kedvenc virágával, írtam neki egy poénos, de egyben kicsit romantikus verset is. Sírt a boldogságtól, mikor megkapta, onnantól pedig nem érdekelte más, csak én. Mindvégig éreztem, hogy sikerülhet, mert valami ezt súgta, így ne adjátok fel ti se! 2 hónapba telt, de megérte. Köszönöm a hozzászólók segítségét is, sokat segítettetek! :)
2018. júl. 10. 12:13
 22/27 A kérdező kommentje:
Ja igen, és ezt a ne adjátok fel dolgot úgy értsétek ,hogy 2 hétig nem beszéltünk, mert a végére már egyáltalán nem válaszolt. Én mégis megléptem ezt a virágos dolgot, mert ezt súgta valami.
2018. júl. 10. 12:17
 23/27 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Tényleg érdemes volt kitartani. A bakok nehéz esetek :))

Örülök hogy jól alakult.

Sok boldogságot!


24N

2018. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
köszönjük! sokat nevettem,amikor elmeselte, hogy mikor miert nem írt, és,hogy ügyesen levágtam magamtól, mit, hogy kell. :D :D
2018. júl. 11. 07:49
 25/27 anonim válasza:
De jó kis sztori, mi lett veletek? Együtt vagytok még? :)
2019. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

ezt nagyon jó volt olvasni bak lányként :D annyi mindent tudtam volna még hozzáfűzni

írj majd, hogy utána mi történt :)

2021. jan. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Pontosan ugyanebben a cipőben járok, mint a kérdező. Nekem is szűk két hónapig tartott, amíg sikerült találkoznom a lánnyal, akit online ismertem meg. Egyébként ugyanez volt a narratíva, annyi különbséggel, hogy egy hét ismerkedés után egy szerencsétlen baleset miatt elég durván megsérült az arca, és onnastól kezdve vált hektikussá minden. Nagyon sokat "güriztem" azért, hogy találkozzunk, mert ő nagyon elfoglalt és a baleset nélkül is elég nehéz időszakon ment keresztül. Minden kreativitásomra és a szerencsére is szükség volt, hogy igent mondjon. Kicsit Ted Mosby voltam, néha túltoltam…


A találkozó szuper volt, és utána kezdeményező lett, minden tökéletesen alakult. Egy rideg kézfogásból a végére ölelés lett, és ő kezdeményezte. Már a második találkozó időpontját is megbeszéltük. Majd egyik pillanatról a másikra száznyolcvan fokos fordulat és teljesen szétesett minden, amit én rosszul reagáltam le. Most ott tartunk, hogy kijelentette, szeretné, ha lezárnánk ezt az egészet, úgy érzi, rosszkor csöppentem az életébe. Persze, ennél jóval bonyolultabb a helyzet, de nem szeretném nyilvánosan elmesélni, még anonim módon sem. Viszont úgy érzem, segítségre lenne szükségem valaki olyantól, aki élt már meg hasonló szituációt vagy egyik vagy másik oldalról. Próbálom tiszteletben tartani a döntését, de beleőrülök, ha arra gondolok, hogy soha többé nem látom. Rontani viszont nem akarok a helyzetemen. Ha valakivel privátban tudnék beszélgetni erről, az sokat segítene. Furcsa, lassan harminc vagyok, túl néhány egészen komoly és komolytalan kapcsolaton is, de talán tinédzser korom óta először érzem azt, hogy egy lányért bármit megtennék.

2022. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!