Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért akar a fiam egy kitalált...

Miért akar a fiam egy kitalált helyre menni minden áron?

Figyelt kérdés

4 és fél éves. Úgy kéthete elkezdte kérdezgetni, hogy "anya, mikor megyünk el a barna házba?". Nem tudtam milyen házra gondol. Nem hagyta abba a kérdezgetést. Mikor rákérdeztem, hogy milyen házra gondol, akkor csak annyit mondott, hogy abban a házban született és élt és vissza akar menni, mert hogy neki ott kell lennie, várnak rá. De mi másik házban sosem éltünk, szóval nem tudom hogy ezt honnan veszi. Lehet valamelyik mesében látta. Mostmár naponta vagy 10-szer elmondja, hogy menjünk már el oda. Hiába mondom neki, hogy ilyen ház nincs, mi sosem voltunk ott, attól még tovább akaratoskodik, hogy márpedig de, ő volt és vissza akar menni. Mondtam neki, hogy rajzolja le a házat, hátha a szüleim házára gondol (ott utoljára úgy egy éves korában volt) vagy csak egy másik házra a környéken. Ezt rajzolta le file:///C:/Users/Niki/Desktop/IMG_20210821_171924.jpg Bocsi a fotó minőségéért, ilyet tud a telefonom. Ez nem tudom mi akar lenni, én nem ismerem fel. Ilyen házban biztosan nem volt még. Lakótelepen élünk, az óvodán és a szüleim házánál kívül még szerintem nem is volt sehol máshol házon belül, és a környéken sincs ilyesmi ház. Lassan az őrületbe kerget ezzel. Már napok óta azt is hozzáteszi, hogy nekünk innen el kell mennünk, mert meg fogunk fulladni. Ezt meg végképp nem értem. Igaz, hogy kádunk van, de sosem volt baja a fürdéssel, nincsenek onnan rossz emlékei.

Valakivel volt már hasonló? Meddig fog ez tartani? Remélem ki fogja nőni. Az a baj, hogy most már szinte semmiről nem lehet beszélni vele, van hogy a kérdésre sem válaszol, csak visszakérdez, hogy "most már mehetünk?".



2021. aug. 21. 17:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim válasza:
94%
Niki, most komolyan? Saját gépről?
2021. aug. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
92%
Niki, kölcsönadod a gépedet, amíg megnézzük a fényképet?
2021. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim válasza:
62%
Full kamu a kerdes...
2021. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 anonim válasza:
96%
Hasonlít a sztori a Silent hill-re. 🤔
2021. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 A kérdező kommentje:
Most látom nem jó a kép. Valahova fel kellene töltenem?
2021. aug. 21. 17:55
 6/111 anonim ***** válasza:
97%
xddd már esküszöm nem tudom eldönteni hogy trollkodsz-e... kepfeltoltes.hu, csak mert kíváncsi vagyok. :D
2021. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 anonim ***** válasza:
76%
Én meg se tudom nyitni a fotót.
2021. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 anonim ***** válasza:
100%
Hetes, persze, hogy nem tudod, mert azt a linket a saját gépéről rakta ide.
2021. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 A kérdező kommentje:

Ez az első kérdésem ebben a kategóriában.

A kepfeltoltes.hu-t nekem nem tölti be a böngészőm. A Google első találatra a kepfeltoltes.Áeu-t dobta ki, de az meg vírusos vagy valami, mert ezt írja rá: "Attackers might be trying to steal your information from www.kepfeltoltes.Áeu (for example, passwords, messages, or credit cards). Learn more" Rákerestem angolul, találtam egyet ahova fel tudtam tölteni.

[link]

Azok a firkálások nem tudom mik benne. Már régóta így rajzol, szerintem csak próbálja leutánozni a betűket amit lát az újságban vagy valahol.

De a kérdésre tényleg nem tud senki válaszolni? Ha ennyire hihetetlen számotokra, akkor csak gondoljatok bele, hogy nekem egész nap ezt hallgatni mennyire lehet jó.

2021. aug. 21. 18:22
 10/111 A kérdező kommentje:
A .eu-s linkbe bele is kellet írnom egy-egy Á betűt, hogy engedje elküldeni az üzenetet, mert az oldal sem engedi ezek szerint ezt.
2021. aug. 21. 18:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!