Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért akar a fiam egy kitalált...

Miért akar a fiam egy kitalált helyre menni minden áron?

Figyelt kérdés

4 és fél éves. Úgy kéthete elkezdte kérdezgetni, hogy "anya, mikor megyünk el a barna házba?". Nem tudtam milyen házra gondol. Nem hagyta abba a kérdezgetést. Mikor rákérdeztem, hogy milyen házra gondol, akkor csak annyit mondott, hogy abban a házban született és élt és vissza akar menni, mert hogy neki ott kell lennie, várnak rá. De mi másik házban sosem éltünk, szóval nem tudom hogy ezt honnan veszi. Lehet valamelyik mesében látta. Mostmár naponta vagy 10-szer elmondja, hogy menjünk már el oda. Hiába mondom neki, hogy ilyen ház nincs, mi sosem voltunk ott, attól még tovább akaratoskodik, hogy márpedig de, ő volt és vissza akar menni. Mondtam neki, hogy rajzolja le a házat, hátha a szüleim házára gondol (ott utoljára úgy egy éves korában volt) vagy csak egy másik házra a környéken. Ezt rajzolta le file:///C:/Users/Niki/Desktop/IMG_20210821_171924.jpg Bocsi a fotó minőségéért, ilyet tud a telefonom. Ez nem tudom mi akar lenni, én nem ismerem fel. Ilyen házban biztosan nem volt még. Lakótelepen élünk, az óvodán és a szüleim házánál kívül még szerintem nem is volt sehol máshol házon belül, és a környéken sincs ilyesmi ház. Lassan az őrületbe kerget ezzel. Már napok óta azt is hozzáteszi, hogy nekünk innen el kell mennünk, mert meg fogunk fulladni. Ezt meg végképp nem értem. Igaz, hogy kádunk van, de sosem volt baja a fürdéssel, nincsenek onnan rossz emlékei.

Valakivel volt már hasonló? Meddig fog ez tartani? Remélem ki fogja nőni. Az a baj, hogy most már szinte semmiről nem lehet beszélni vele, van hogy a kérdésre sem válaszol, csak visszakérdez, hogy "most már mehetünk?".



2021. aug. 21. 17:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/111 anonim ***** válasza:
93%
tudja hogy merre kell menni ahhoz az állítólagos "házhoz?" Mert ha igen, elmentek oda ahova a fiad mondja és majd látja hogy nincs ott olyan ház. Lehet egy álmában volt ott és azt hitte a valóság.
2021. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/111 A kérdező kommentje:
#20: Nem oda írtam, hanem a "Gyerekvállalás, nevelés" "Kisgyerekek" kategóriába. Csak gondolom sokan bejelentettétek és átrakták. Ennyit az oldal és felhasználóinak megbízhatóságáról. Bezzeg ez a kérdés nem kerül át az ezotériába, holott szerintem vagy 50-en jelentették már hogy rossz kategóriában van (én is): https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..
2021. aug. 21. 19:53
 23/111 anonim ***** válasza:
17%

Tv-ben simán láthatta, ha pl kapcsolgatott, bizonyos csatornákon ömlenek az ilyen előző életes baromságok.

De lehet, valami filmben látta és megtetszett neki. Vagy kifejezetten valami horror volt hasonló sztorival.

2021. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/111 A kérdező kommentje:
Tévén csak a pendrive-on található meséket tudja nézni, nincs előfizetésünk. Esetleg óvodában hallhatott róla. Tényleg, majd meg is kérdezem ott a többieket, hogy nálunk nincs-e ilyen. Eddig ez nem jutott eszembe.
2021. aug. 21. 20:10
 25/111 anonim ***** válasza:
79%
Pedig ha ennyire mondogatja akkor esélyes, hogy előző életbeli emlék. A gyerekek még jobban emlékeznek ezekre. Szerintem ne zárd ki ezt a lehetőséget, csak azért mert nem hiszel benne. Kérdezgesd kivel lakott ott, hol van ez a hely, el tud e vinni téged oda.
2021. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/111 anonim ***** válasza:
24%

Niki!

Gondolkozz már! 4 és fél éves gyerek. Mennyi esély van arra, hogy óvodai meseből kiragad egy házat és naponta 10x mondogatja, ráadásul 14 napja.

Itt másról van szó, de tudom, nem hiszel benne.

Én pedig nem mondok többet, mert eszed ágába nincs mindzsót adni nekem.

2021. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/111 anonim ***** válasza:
100%
kérdezz vissza: hogy kell odamenni?
2021. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/111 anonim ***** válasza:
73%
Nekem egy templomra hasonlít. Nem láthatta valahol a környéken, vagy ahol sétáltok? Esetleg az ovi felé?
2021. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/111 anonim ***** válasza:
61%
Előző élet emlékei.
2021. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/111 anonim ***** válasza:
38%
Ez elég ijesztő. Nincs élesebb kép? Én is kikérdezném kivel lakott, miket csináltak, el tud-e vezetni oda stb.
2021. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!