Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért akar a fiam egy kitalált...

Miért akar a fiam egy kitalált helyre menni minden áron?

Figyelt kérdés

4 és fél éves. Úgy kéthete elkezdte kérdezgetni, hogy "anya, mikor megyünk el a barna házba?". Nem tudtam milyen házra gondol. Nem hagyta abba a kérdezgetést. Mikor rákérdeztem, hogy milyen házra gondol, akkor csak annyit mondott, hogy abban a házban született és élt és vissza akar menni, mert hogy neki ott kell lennie, várnak rá. De mi másik házban sosem éltünk, szóval nem tudom hogy ezt honnan veszi. Lehet valamelyik mesében látta. Mostmár naponta vagy 10-szer elmondja, hogy menjünk már el oda. Hiába mondom neki, hogy ilyen ház nincs, mi sosem voltunk ott, attól még tovább akaratoskodik, hogy márpedig de, ő volt és vissza akar menni. Mondtam neki, hogy rajzolja le a házat, hátha a szüleim házára gondol (ott utoljára úgy egy éves korában volt) vagy csak egy másik házra a környéken. Ezt rajzolta le file:///C:/Users/Niki/Desktop/IMG_20210821_171924.jpg Bocsi a fotó minőségéért, ilyet tud a telefonom. Ez nem tudom mi akar lenni, én nem ismerem fel. Ilyen házban biztosan nem volt még. Lakótelepen élünk, az óvodán és a szüleim házánál kívül még szerintem nem is volt sehol máshol házon belül, és a környéken sincs ilyesmi ház. Lassan az őrületbe kerget ezzel. Már napok óta azt is hozzáteszi, hogy nekünk innen el kell mennünk, mert meg fogunk fulladni. Ezt meg végképp nem értem. Igaz, hogy kádunk van, de sosem volt baja a fürdéssel, nincsenek onnan rossz emlékei.

Valakivel volt már hasonló? Meddig fog ez tartani? Remélem ki fogja nőni. Az a baj, hogy most már szinte semmiről nem lehet beszélni vele, van hogy a kérdésre sem válaszol, csak visszakérdez, hogy "most már mehetünk?".



2021. aug. 21. 17:39
 61/111 anonim ***** válasza:
100%

A rovásírásjelek jobbról balra olvasva:


- a napkorongon: "R" "B"

- a jurtán: "Ű" "F" "N" halvány talán "V"

- a kék hegyen: "L" "É" "NY"

- a zöld mezőn: "J" "O" "L" "I"


A rovásábécét innen szedtem:

[link]


Szerintem is valami becsapódó meteor van a képen még.


Ha megesküszöl, hogy nem kamuzol akkor valami elég komoly dologba tenyereltél kérdező.

Keresni kellene valakit aki ért az ősmagyar dolgokhoz.

2021. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/111 anonim ***** válasza:
100%
A kék az nem hegy szerintem, hanem víz.
2021. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/111 A kérdező kommentje:

A rovásírást jobbról kell olvasni? Ezt jó tudni. De ez biztos, hogy tényleg az akar lenni? Nem csak belelátjuk a rovásbetűket? Most már én is annak látom, de szerintem kizárt, hogy azt ismerné. Megkérdezem majd az óvodában azt is, hogy nem-e mutattak nekik ilyeneket. Az a felső izé nekem is meteoritnak tűnt, csak nem tudom hogy miért kék és hullámos mellette. A kék téglalap szerű valami az nem tudom mi. A rajzot pedig tényleg ő rajzolta. Ott voltam mellette, nem másolta sehonnan. De ettől én még mindig nem hiszem, hogy ez valami előző életbeli dolog lenne.


Amúgy köszönöm mindenkinek aki írt. Ennyiből már biztosra tudom, hogy ez nem annyira általános dolog.

2021. aug. 22. 22:34
 64/111 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy nem előző élet, hanem tényleg vannak párhuzamos univerzumok és "átjárásunk" van. Illetve hol egyikben, hok másikban telik egy egy életünk és ezeket az emlékeket nem is itt a földön kell keresnünk.
2021. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/111 anonim ***** válasza:
100%

Én még mindig XII-nek látom a nspot vagy meteoritot. Lefotozod kozelebrol.


Amugy ez alapjan kerestem google-ba hogy 12. Század joli es II. Fülöp Ágost király dobta a wiki, de az érdekessége hogy Mantes-La-Jolie-ba hunyt el. Utána gugliztam Mantes-La-Jolie-t de nem találtam se tuzet se meteort. Talan ez az iras nem is rovas iras hanem ófrancia.

2021. aug. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/111 anonim ***** válasza:
28%

* napot


Bár ugye akkor a boszorkányoknak elnevezett termeszetes gyogymodokat ismero vallastalan embereket maglyan egette az egyhaz. Lehet szimbolikus a haz es a tuz es a vizet azert rajzolta oda mert segiteni akart.


A szarvas abba sz idobe nem tudom mit szimbolozalhatott.


De ez csak tipp de nem biztos hogy szimbolikusan kell érteni.

2021. aug. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/111 anonim ***** válasza:
72%

Ok. Megnéztem nagyobb képernyőn, mert mobilon néztem. Így már látom rendesen a Napon lévő írást. Nem XII tényleg. 65-ös vagyok.


Amúgy középen az egy nagy szürke Meteor, mellette a Nap.


Amúgy elképzelhető, hogy az óvó néni mesélt az államalapításról, mivel az most volt ünnep, én rákérdeznék az óvónőktől, hogy mutatott e nekik rovás írást. Mert lehet óvó nénitől tanulta. A pendrive-on milyen mesék vannak? Bambi? Azoknak is utánanéznék, illetve rajzoltatnám újra a gyereket játszó módon, hogy ne érezze azt hogy minden áron tudni akarsz valamit. Napi szinten rajz napot tartanék, minden nap rajzoltass vele ami épp eszébe jut. Ez fontos, mert gyakran a gyerekek ilyen formán ki tudják rajzolni magukból, ha valamit nem értenek, és akkor lehet hogy később el is tudja mondani miért fontos neki annyira. Illetve figyeld bizonyos tevékenységeknél is, hátha van valami összefüggés.


Ha reinkarnációs emlék lenne, akkor nem csak két hete beszélt volna erről, nézd meg azt a dokfilmet amibe a kisfiú részletgazdagon elmeséli, hogy honnan jött és el is utaznak oda a pszihológusok is azt mondták, hogy ezt komolyan kell venni a filmben, ergo ők is ezt gyanították, hogy reinkarnációs, mert senki nem mesélt arról a partról és arról a házról neki, de ő minden apró részletről beszámolt, és erős honvágyat is érzett, ott gyanítható , hogy egy párhuzamos világból jött, mert amúgy minden stimmelt, csak ő rá nem emlékezett a családtagja, de az is lehet, hogy még nagyon pici volt akkor a családtagja mikor elhunyt.


https://www.youtube.com/watch?v=MoVo-YdmBbQ

2021. aug. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/111 anonim ***** válasza:
100%

A kék nem hegy az tó, vagy az égbolt, mert ugye a meteor füstje takarja a többi részt.


Azt kellene esetleg csekkolni, hogy abba az időbe vannak e írott emlékek meteor becsapódásról és hol volt ez. Erdély területén pl. volt több ilyen. A lény-t a meteorra is értheti, mert akkor még nem tudták mi az.

2021. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/111 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én inkább ezt nézném.


Illetve nem biztos hogy székely földön kellene meteoritokat keresni, mert finnugor eredete is van a rovás írásnak, Finnországba is kéne guglizni hogy abba az időszakba hol csapódott be Meteorit, mert a szarvas agancsa inkább rénszarvas jellegű.


[link]


Szerintem ne rágódj rajta, szimplán csak figyelj, aztán ha valami olyan info kutass utána az interneten. De amúgy érdekes, az is lehet hogy csak az óvónéni mesélt valami nagyon-nagyon érdeks dolgot és tanított nekik egy két rovásírás betűt ami nagyon tetszett a gyerekednek.

2021. aug. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/111 A kérdező kommentje:
Beszkenneltük a rajzot. Kiderült, hogy a mi nyomtatónk is tud ilyet. Így már talán jobban látszik. [link]
2021. aug. 23. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!