Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért akar a fiam egy kitalált...

Miért akar a fiam egy kitalált helyre menni minden áron?

Figyelt kérdés

4 és fél éves. Úgy kéthete elkezdte kérdezgetni, hogy "anya, mikor megyünk el a barna házba?". Nem tudtam milyen házra gondol. Nem hagyta abba a kérdezgetést. Mikor rákérdeztem, hogy milyen házra gondol, akkor csak annyit mondott, hogy abban a házban született és élt és vissza akar menni, mert hogy neki ott kell lennie, várnak rá. De mi másik házban sosem éltünk, szóval nem tudom hogy ezt honnan veszi. Lehet valamelyik mesében látta. Mostmár naponta vagy 10-szer elmondja, hogy menjünk már el oda. Hiába mondom neki, hogy ilyen ház nincs, mi sosem voltunk ott, attól még tovább akaratoskodik, hogy márpedig de, ő volt és vissza akar menni. Mondtam neki, hogy rajzolja le a házat, hátha a szüleim házára gondol (ott utoljára úgy egy éves korában volt) vagy csak egy másik házra a környéken. Ezt rajzolta le file:///C:/Users/Niki/Desktop/IMG_20210821_171924.jpg Bocsi a fotó minőségéért, ilyet tud a telefonom. Ez nem tudom mi akar lenni, én nem ismerem fel. Ilyen házban biztosan nem volt még. Lakótelepen élünk, az óvodán és a szüleim házánál kívül még szerintem nem is volt sehol máshol házon belül, és a környéken sincs ilyesmi ház. Lassan az őrületbe kerget ezzel. Már napok óta azt is hozzáteszi, hogy nekünk innen el kell mennünk, mert meg fogunk fulladni. Ezt meg végképp nem értem. Igaz, hogy kádunk van, de sosem volt baja a fürdéssel, nincsenek onnan rossz emlékei.

Valakivel volt már hasonló? Meddig fog ez tartani? Remélem ki fogja nőni. Az a baj, hogy most már szinte semmiről nem lehet beszélni vele, van hogy a kérdésre sem válaszol, csak visszakérdez, hogy "most már mehetünk?".



2021. aug. 21. 17:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/111 anonim ***** válasza:
31%
Előző élet... Teljesen földi... Csak ez a nyugati társadalom olyan buta mint a segg...
2021. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/111 A kérdező kommentje:

Próbáltam megkérdezni, hogy szerinte hol van ez az épület, de nem tudja. Azt ő is érzi szerintem, hogy nem kapcsolódik össze az élete ezzel. Volt mikor ő maga is belezavarodott ebbe és elbizonytalanodott hogy tényleg volt-e már ott. De aztán mindig visszatalál oda, hogy igen, volt ott elég sokat.

A környéken mostanában is sétálunk, nem mondta egyik házra sem, hogy az lenne az. Nem hiszem, hogy a környéken láthatta.

2021. aug. 21. 20:56
 33/111 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy jurta, szarvas, és rovásírás feliratok. Lehet előző életére emlékszik.
2021. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/111 anonim ***** válasza:
66%
Valószínű valami fulladás okozta az előző életében a halálát , amint lehet látni füst száll fel ,igen ott egy szarvad,de ez nem rovás írás amúgy.
2021. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/111 anonim ***** válasza:
73%

Előző élet emléke lehet, 5-6 éves kor körül elhalványul, azt mondják.

Ha akarod kérdezgetheted játékosan hogy hívták abban a házban, milyen év volt, volt-e családja, férfi vagy nő volt....nem fog rá később emlékezni. De hagyhatod is a sztorit, néha megtörténik.

2021. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/111 anonim válasza:
42%
Nem lehet esetleg hogy álmodta és ennyire valóságosnak éli meg?
2021. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/111 anonim ***** válasza:
13%
Ugyan hagyjuk már! Álmodta 3s valóságnak éli meg. A gyerekeknek élénk a fantáziájuk. Nem kell jelentőséget tulajdonítani neki.
2021. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/111 anonim ***** válasza:
91%
Mindenesetre ha tényleg ő rajzolta, akkor piszkosul jól rajzol, eszméletlen jó az a szarvas!
2021. aug. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/111 anonim ***** válasza:
91%

Kb 3-5 éves lehettem, tehát ovis korú, mikor egyszer kinn voltunk anyuval a mezőn virágot szedni és nekem feltűnt az utca végében egy álomszép , fehér ház. Nem volt olyan nagy . Egy kisebb méretű, kétszintes ház,

Vakítóan fehér volt, csinos kis fakorlátos erkéllyel. Két oldalrol magasabb fák, talán akácfák hajlottak fölé. És sugarakban világitotta meg a nap (ilyen "fény nyalábok" vagy minek nevezik, amik néha a felhők mögül látszanak, ha épp ugy süti öket a nap).

A ház látszólag üresen állt és annyira hivogato volt. Rángatni kezdtem anyu ruhaujját, hogy nézze meg milyen szép ház! De hiába mondtam neki, nem foglalkozott vele. Mondta hogy igen, az a szomszéd néni háza, stb, de igazábol oda se nézett.

Nos akkoriban tanyán laktunk, nem volt arrafelé sok ház, csak

Egy,egy, elszórtan. A szépséges fehér ház helyén valójában tényleg fehér ház állt, de csak egy egyszerű paraszttanya, amiben amugy semmi szépség, különlegesség nem volt.

Egyértelmű, hogy a két ház egész más volt.

Évekig eszembe jutott az a fényárban úszó, hófehér ház a zöld fákkal, ami olyan megnyugtato, csalogató érzéseket keltett bennem. Gondolatban aztán sokszor besétáltam oda. Valahogy magaménak éreztem, de soha többet nem "láttam" meg ott a mezö végén újra.

2021. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/111 anonim ***** válasza:
100%
Az a rovásírás nem kicsit gyanús.
2021. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!