Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért akar a fiam egy kitalált...

Miért akar a fiam egy kitalált helyre menni minden áron?

Figyelt kérdés

4 és fél éves. Úgy kéthete elkezdte kérdezgetni, hogy "anya, mikor megyünk el a barna házba?". Nem tudtam milyen házra gondol. Nem hagyta abba a kérdezgetést. Mikor rákérdeztem, hogy milyen házra gondol, akkor csak annyit mondott, hogy abban a házban született és élt és vissza akar menni, mert hogy neki ott kell lennie, várnak rá. De mi másik házban sosem éltünk, szóval nem tudom hogy ezt honnan veszi. Lehet valamelyik mesében látta. Mostmár naponta vagy 10-szer elmondja, hogy menjünk már el oda. Hiába mondom neki, hogy ilyen ház nincs, mi sosem voltunk ott, attól még tovább akaratoskodik, hogy márpedig de, ő volt és vissza akar menni. Mondtam neki, hogy rajzolja le a házat, hátha a szüleim házára gondol (ott utoljára úgy egy éves korában volt) vagy csak egy másik házra a környéken. Ezt rajzolta le file:///C:/Users/Niki/Desktop/IMG_20210821_171924.jpg Bocsi a fotó minőségéért, ilyet tud a telefonom. Ez nem tudom mi akar lenni, én nem ismerem fel. Ilyen házban biztosan nem volt még. Lakótelepen élünk, az óvodán és a szüleim házánál kívül még szerintem nem is volt sehol máshol házon belül, és a környéken sincs ilyesmi ház. Lassan az őrületbe kerget ezzel. Már napok óta azt is hozzáteszi, hogy nekünk innen el kell mennünk, mert meg fogunk fulladni. Ezt meg végképp nem értem. Igaz, hogy kádunk van, de sosem volt baja a fürdéssel, nincsenek onnan rossz emlékei.

Valakivel volt már hasonló? Meddig fog ez tartani? Remélem ki fogja nőni. Az a baj, hogy most már szinte semmiről nem lehet beszélni vele, van hogy a kérdésre sem válaszol, csak visszakérdez, hogy "most már mehetünk?".



2021. aug. 21. 17:39
 81/111 anonim ***** válasza:
Husz szó is rajta van
2021. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/111 anonim ***** válasza:
100%

77-es az 2013-as cikk.


Kb. a 11. szazadban kene keresgelni a rajz jelleget nezve. De lehet korabbra i.e. 400-300 körül, ha a szkita csodaszarvasrol van szo. Bar ahhoz a gyereknek szarvasok az kene mutogatniuk hazai szarvast, renszarvast, karibut es csodaszarvast kepen hogy mutasson ra valamelyikre ha kozottuk van amit a rajzon lerajzolt felusmeri-e.


De amugy a masodik rajz egy terkep. Magyarorszag terkepen keressetek kisebb folyot aminek ilyen agazasa van mint ezek. Amugy gyanus az a vulkan nekem. Magyarorazagon egy kihunyt vulkanrol tudok.

2021. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/111 anonim válasza:
100%

Olyan, mintha középen egy sziget lenne, amin pálmafák vannak, a hegyek csúcsain pedig mint hogyha integető emberek lennének.

Furcsa, mert mintha a jobb oldali hegy is egy folyó lenne.

Ezen túl nem értem, hogy egy 4 éves honnan tud rovás írást.

Nem kételkedek abban, hogy egy 4 évesen rajzolta, de nekem akkor is furcsa.

Én a helyedben érdeklődnék az óvodában és megnézném, hogy a pendrive-on lévő mesék közül nem e hasonlít valamire.

2021. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/111 anonim ***** válasza:
100%

*szarvasokat kene mutogatniuk

* felismeri-e


* Magyarorszagon


De nem biztos hogy Magyarorszagon van ez a hely. Csak a kornyezet, a hegyek a vulkan elgondolkodtatott.

2021. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/111 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező miket rajzolt még?
2021. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/111 anonim ***** válasza:
100%
Ez kezd egyre érdekesebb lenni....
2021. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/111 A kérdező kommentje:

Átnéztem a többi rajzát, semmi más érdekes nincs benne. Sima házak, focimeccs, autók, stb.

A vulkán az nem vulkán, azt kérdeztem tőle. Nem ismeri a vulkán szót, azt mondta hogy a világosság megy felfele onnan csak, tehát az fény akar lenni. A barna kis valamik azok házak, a hegyek tetején meg ilyen szobor szerű építmények vannak szerinte. A jobb oldali kék hegynek tűnő valami az tényleg hegy, de nem tudja hogy miért kék, csak annyit mondott, hogy az biztosan kék. Rákérdeztem a betűkre is, de arról csak annyit tudott mondani, hogy azokat nem ismeri, nem tudja mik azok, de oda kellett rajzolnia mert azok kellenek oda.

2021. aug. 23. 18:18
 88/111 anonim ***** válasza:

Kérdezzétek már meg hogy mi micsoda a rajzain. Mert így csak találgatunk. Pl. a kék elágazok lehet folyó is, de lehet hegység vonulat is.


A barna kockák azok mik? Házak? Illetve bal oldalt felül a hegyen allo emberrel szembe az a szürke kocka micsoda?


Bal oldali hegyen ket allo ember, jobb oldalt mintha egy váza lenne a hegyen vagy valamin csucsulo ember, de ami kozepen van, szerintem vulkán, vagy egy allo ember langcsovat fuj, vagy vilagito eszkozt hasznal, sanszosabb hogy eppen kitoro vulkan.


De olyan mintha ez a ket ember orkodne, vagy uzenetet akarna kuldeni egymasnak. Közepen azok nem tudom, hogy fák vagy madarak, de szerintem nem palma fa.

2021. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/111 anonim ***** válasza:

Értem, nem mutatott valamelyik szulo vagy ovoneni neki forge of empire vagy elvenar jatekot?


Akkor nem vulkan, de olyan vulkanra hasonlitott amugy. Lehet azert mutatni kene neki egy kitoro vulkanrol egy videot vagy kepet, aminek tavolrol fenye van.


Mert a csak ugy magatol vilagito hegy haat ez így nem is tudom, vagy a hegyen van egy epulet ami vilagit.

2021. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/111 A kérdező kommentje:

A kék az folyó. Az a dudor középen meg elvileg egy tó.

Alul a barna házaktól balra szerintetek mi van? Az is rovásírás? 2 jel az olyan mint ha G lenne, a bal oldali nem tudom hogy az-e. A kék hegyre szerintem LENY van írva, mert az a másik rajzán is rajta, csak ott az E az É-nek tűnt inkább, ezen meg már E-nek.

2021. aug. 23. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!