Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért akar a fiam egy kitalált...

Miért akar a fiam egy kitalált helyre menni minden áron?

Figyelt kérdés

4 és fél éves. Úgy kéthete elkezdte kérdezgetni, hogy "anya, mikor megyünk el a barna házba?". Nem tudtam milyen házra gondol. Nem hagyta abba a kérdezgetést. Mikor rákérdeztem, hogy milyen házra gondol, akkor csak annyit mondott, hogy abban a házban született és élt és vissza akar menni, mert hogy neki ott kell lennie, várnak rá. De mi másik házban sosem éltünk, szóval nem tudom hogy ezt honnan veszi. Lehet valamelyik mesében látta. Mostmár naponta vagy 10-szer elmondja, hogy menjünk már el oda. Hiába mondom neki, hogy ilyen ház nincs, mi sosem voltunk ott, attól még tovább akaratoskodik, hogy márpedig de, ő volt és vissza akar menni. Mondtam neki, hogy rajzolja le a házat, hátha a szüleim házára gondol (ott utoljára úgy egy éves korában volt) vagy csak egy másik házra a környéken. Ezt rajzolta le file:///C:/Users/Niki/Desktop/IMG_20210821_171924.jpg Bocsi a fotó minőségéért, ilyet tud a telefonom. Ez nem tudom mi akar lenni, én nem ismerem fel. Ilyen házban biztosan nem volt még. Lakótelepen élünk, az óvodán és a szüleim házánál kívül még szerintem nem is volt sehol máshol házon belül, és a környéken sincs ilyesmi ház. Lassan az őrületbe kerget ezzel. Már napok óta azt is hozzáteszi, hogy nekünk innen el kell mennünk, mert meg fogunk fulladni. Ezt meg végképp nem értem. Igaz, hogy kádunk van, de sosem volt baja a fürdéssel, nincsenek onnan rossz emlékei.

Valakivel volt már hasonló? Meddig fog ez tartani? Remélem ki fogja nőni. Az a baj, hogy most már szinte semmiről nem lehet beszélni vele, van hogy a kérdésre sem válaszol, csak visszakérdez, hogy "most már mehetünk?".



2021. aug. 21. 17:39
 71/111 A kérdező kommentje:
Egyébként a férjemet is érdekli a dolog. Mondta, hogy neki a múlthéten mesélt a ház környezetéről is. Ma 10 órától ő lesz vele itthon, mondtam neki, hogy rajzoltassa le vele ha tudja.
2021. aug. 23. 09:34
 72/111 anonim ***** válasza:
100%
2021. aug. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/111 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én megmutatnám ezt, illetve ha azt mondja hogy igen, szabi idején családostól meglátogatnám ezt a helyet, hátha több emléke lesz, vagy hátha megnyugszik.


Amúgy karibu is lehet a rajzon.


Figyi ha az óvónéni nem mesélt ilyeneket nekik, vagy nincs a gyerekek között olyan akinek valamelyik szülője nagyon nemzeti érzelmű, akkor ezeknek a rajz elemeknek jobban utána néznék.


Pl. Szarvason is találtak rovásírást tartalamzó tárgyat.


Ha a gyerek többre emlékszik majd talán egyszerűbb keresni, de addig ami infók vannak: rovás írás, ami a kort határolja be kb. de korábbra is és ne csak magyar vonatkozásban nézzétek , mert ugye avar rovásírás is van, illetve a szarvas ami inkább rénszarvas, vagy karibu kinézetű, a ház ami vagy jurta, vagy pásztorkunyhó kinézetű vagy erdei rönk ház, a meteor, abba az időbe hol pottyant meteor illetve a Nap mivel oda is írt rovás írással lehet behatárolt valamit, égtáj, idő, napszak.

2021. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/111 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat székely rovásírást akartam írni.
2021. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/111 anonim ***** válasza:
100%

Illetve találtam még valamilyen őrházat is annak is volt valami neve, de azt most nem találom, de az is barna színű volt, csak az nagyobb, de az is hasonlított a rajzon lévőhöz.

73-as vagyok.


Székely rovás írás javítva magyart írtam.


Székely rovásírás, avar rovásírás, rovásírás története, ezeknek olvassatok utána, és a szkíta aranyszarvasról is olvasgathattok, de én a helyetekben mutatnék egy rénszarvast, egy karibut, és egy hazai szarvast,a szkíta aranyszarvast, hogy mutasson rá melyiket rajzolta le.

2021. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/111 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én nem N-nek olvastam a házon lévő első betűt, hanem H-nak.
2021. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/111 anonim ***** válasza:
Joli lé hft rty ezek vannak a képen. [link]
2021. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/111 A kérdező kommentje:

Kiderült ma, hogy már korábban lerajzolta a környéket is. Mikor mondtuk neki, akkor megkereste a rajzos mappájában. Beszkenneltük ezt is. [link]

A középső kékség szerintem egy folyó lehet. De nagyon furcsán folyik, ilyet én még nem láttam sehol. Jobb oldalt ezen is ott van az a kék valami, csak most már hegynek néz ki. Hogy ugyan az van-e beleírva, abban nem vagyok biztos.

2021. aug. 23. 17:10
 79/111 anonim ***** válasza:
Ata , gs, gény,
2021. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/111 anonim ***** válasza:
100%

Hm


Középen egy kitörő vulkán van.


A kék az folyó és hegyek. Most is írt rovásírást is. Van egy hegyen allo ember, jobb oldalt a hegyen egy keramia vaza van, kozepen azok mik? Madarak? Illetve alatta hazak vannak?


Majd megnézem nem csak mobilon.

2021. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!