Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? 9 honapos...

Ez mit jelenthet? 9 honapos fiam kezebe kerult a telefon. Es felhivta a 666-ot. Ez mit jelenethet szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 19:45
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy felhivta a Satant, csak ugye azt mondjak hogy a babak fogekonyabbak az asztral vilagra. Ezert gondoltam hogy felteszem a kerdest, hatha valaki (nalam okosabb) lat benne valamit, de mar meg is bantam, mert ugy latszik egyesek csak gunyolodni tudnak

ui. nem vagyok egy parahulye, es altalaban nem filozom ilyesmiken, es igen is jo szulo vagyok

2010. okt. 15. 20:50
 12/48 anonim ***** válasza:
83%

Nem is kell magyarázni senkinek, hogy jó szülő vagy.

Megnézed bármelyik kérdést itt az oldalon, mindegyiknél vannak ilyen emberek, akik kötözködő, gúnyolódó, okoskodó dolgokat írnak. Itt akarják bizonygatni, hogy milyen bölcsek?!?! nem is értem.

Lényeg, hogy valóban fogékonyak a kicsit sok mindenre, de ez tényleg csak véletlen volt.

2010. okt. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
20%
Majdnem hatast dobtam amikor meglattam a kerdest!!!Ma a mobilom a kabatzsebemben volt es amikor kivettem a 666 szam volt vonalban.Ez egy kicsit furcsa veletlen!!!!!Most megijedtem egy kicsit.
2010. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
0%

utolso vagyok:remelem,hogy csak veletlen,mert most beto...tam egy kicsit.

31/N

2010. okt. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
86%

Sok dolog történik velünk életünk során aminek nagyon kicsi a valószínűsége, de ez törvényszerű. :)


Egyik nyíregyházi barátom Miskolcon találkozott egy arccal valami kocsmában, akivel elkezdett beszélgetni. Kiderült hogy az a miskolci arc is nyíregyházán lakott egy ideig. Aztán kiderült hogy ugyanabban az utcában, ahol a haverom. Úgyhogy a poén kedvéért megkérdezte a haverom a házszámot is, és kiderült hogy ugyanabban a házban! :D

Na ennek mi az esélye. Valószínűleg nagyon kicsi, és magyarországon 10 évbe egyszer történik ilyen. És ez pont a haverommal történt. (Jaés a srác elmondta a nevét is, a haverom megkérdezte a szüleit, és tényleg valami ilyen nevűektől vették a házat)


Az 5ös lottóra is kicsi az esély. Mégis szoktak nyerni.


De ez, hogy egy kisgyerek lenyomjon 3x egymás után egy számot egy telefonon, nem olyan lehetetlen dolog. Ha 3 különböző szám lenne a fenevad száma, az sokat csökkentene az esélyeken :)

2010. okt. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim válasza:
Semmi, ha egy agyturkászt kérdezel kor lehet, h rábeszél h,h kezeltesd, mert az neki jó üzlet, de az égvilágon semmi. Nem kell mindenbe értelmet látni, hiszen lehet véletlen.
2010. okt. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
42%
Hívd fel a telejósdát:P
2010. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Az én 1 éves kislányom a 112-t hívta, majdnem fel is vették, pont sikerült leraknom:)
2010. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim válasza:
37%
HÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHHÁHÁHÁHÁH....szerintem nem vagy százas...:))nem kell megsértődni,de ez nevetséges....ilyen beteg kérdést ritkán lát az ember..mit jelenthet hogy felhivta 666 ot?....eszem megál.felhivta a poklot..:))ugyan mit jelenthetne,..ekkora marhaságot..komolyan csak ezért jövök erre az oldalra hogy egy haláli nagyot röhögjek..mert amilyen beteg kérdéseket itt feltesznek..hát..mit ne mondjak..példátlan..de ha a kérdezőknek egy szikrányi kis értelem szorulna abba a tompa fejükbe,akkor nem ide irkálnának..hanem a GOOGLE-ba..:) ugye milyen meglepő..ott kapnának választ mindenféle beteg kérdésre..bár lehet nem mindegyikre...:)kedves kérdező..komolyan nem értem mit vársz egy ilyen kérdésre?..milyen választ?hülye beteg kérdésre beteg gunyolódós választ fogsz kapni.de szerintem ha valaki feltesz egy ilyen kérdést mint te akkor annak kár bármit is irni..de ezen csak most gondolkodtam el..mikor már leirtam..na nem baj..hátha ér valamit..a fiadat meg vidd el templomba,meg irasd be hittanra..azt már nem is merem mondani hogy tanits neki imádságot..mert ráférne..akkor talán nem az ördög járna a fejébe....
2010. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim válasza:
84%
Számla nélkül 15 ezer ft-ért kiűzöm belőle a sátánt.
2010. okt. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!