Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? 9 honapos...

Ez mit jelenthet? 9 honapos fiam kezebe kerult a telefon. Es felhivta a 666-ot. Ez mit jelenethet szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 19:45
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a fiad valószínűleg jobbkezes.
2010. okt. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 orsye válasza:
60%
Szia! Szerintem ez csak teljesen véletlen, semmi jelentősége sincs, szal nyugi!! :) Olvastam a többi kommentet... és látom megint tele van bunkóval.. látom mennyire unatkoztok.. elég szomorú dolog hogy azon élvezkedtek, hogy minél gusztustalanabb dolgokat írjatok olyasvalakinek, akit nem is ismertek. de hát igen, végülis internet, sok embernek nagy az arca, de élőbe meg a legtöbbje kis beszari majom. szal jó lenne, ha leállítanátok magatokat, a gusztustalan beszólások meg vélemény nyílvánítások, de ha már itt jártok, akkor röhögjetek meg tartsátok meg a véleményeteket magatokba, nem kell leírni. ennyi. és nektek is megvan az élvezet, meg a kérdezőnek is, hogy nem kell elolvasnia a bunkó beszólásokat. ja és milyen alapon kérdőjelezed meg hogy milyen anya? :D ismered te őt egyáltalán? tudod hogy milyen? és azért minősíted le, mert kérdezett valamit amiben nem volt biztos, nem állította azt, hogy biztos a Sátánnal kapcsolatos ez a 666.. idióta. elég gyerekes. ja olvastam olyat is aki beszólt a helyesírása miatt... hát ezen röhögtem a legnagyobbat! :D mindenkinek más az erőssége, képzeld, sok embernek rossz a helyesírása, és lehet, hogy neki nem olyan túl jó a helyesírása, de másban viszont nagyon jó. ezzel te írtad le magad hogy ekkora hülyeséget kérdeztél, ha ezzel akartál menőzni, hát sajnálom de nem jött be... na mindegy.
2010. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
57%
Én élőben is kiröhögném ha egy anyuka beijedve tenné fel ezt a kérdést nekem :DDD Nincs itt gond az internet mögé bújással :)
2010. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim válasza:
71%
Mit jelentene,hát semmit .
2010. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim válasza:
80%
:) Ezt jegyezd fel valahova és majd kamaszkorban kiderül:)
2010. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim válasza:
54%

Nem tudom hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni...

Ha a 69-et hívja fel akkor Casanova volt előző életében v mi???

Ennél jobb kérdés már csak ez volt:Ma is élnek még vámpírok?

Ez csak a második helyre volt elég... Köszönjük Emese!!!

2010. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
60%
A gyerekből valószínüleg egy kíméletlen sorozat gyilkos lesz. Ez ellen nem tudsz mit tenni, az ördögüzö sem igazán tud rajta segíteni. Max annyit tudsz vele csinálni h kolostorba adod 18 éves koráig. Ott nem tudnak hatni rá a gonosz erők.
2010. okt. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit.
2010. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim válasza:
35%
Szerintem azonnal helyeztesd a gyermeket gyámság alá, te pedig fordulj elmeorvoehoz
2010. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, lehet, hogy tényleg addig ér az ujja, és azért pont 3szor ütötte be, mert mondjuk hallott valami olyan zenét, aminek 3-as lüktetése van, és a ritmus bennemaradt az ujjaiban!!! Amúgy én is szoktam bizonyos dolgokból pont hármat ütni! Pl felkiáltójelet, mint láthatod! :-) És biztos nagyon jó anya vagy, ezen se izgasd magad! Ezen az oldalon mindenki sérteget mindenkit! De csak poénkodnak!!!
2010. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!