Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? 9 honapos...

Ez mit jelenthet? 9 honapos fiam kezebe kerult a telefon. Es felhivta a 666-ot. Ez mit jelenethet szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 19:45
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

(előző)

Vagy bunkóskodnak... :-)))

2010. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 Son ***** válasza:
100%
puszta vélelen...pont a hatoshoz nyúlt, és 3x tudta megnyomni...
2010. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:
74%
SEMMIT!!!!! véletlen
2010. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
húúú jó sok fogyatékos van itt aki még bunkó is... '10-16 15:40'-al az élen...
2010. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
szerintem tényleg csak véletlenül ütötte be arról meg semmi kétség, biztosan jól neveli a gyereket. egy pici babát, aki olyan cuki mint egy angyalka azt nem lehet ,,nem jól" nevelni!!! aztán lehet, hogy lesz valami különleges képessége a kisfiúnak. biztos nagyon cuki, sok sikert!
2010. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
Már miért lenne jelentősége? Kiskoromban anno én lemezes szekrényt rántottam magamra és rám esett egy csomó hanglemez és látjátok nincs semmi bajom, látjátok nincs semmi bajom, látjátok nincs semmi bajom. :)
2010. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
szerintem nem bunkóskodnak, csupán nyilván nem bírják elviselni,hogy ilyen idióták léteznek. én is amikor elolvastam a kérdést, rettenetes érzés fogott el, hogy milyen sorsa lesz egy ilyen gyereknek egy olyan szülővel aki egy kb 12 éves gyerek értelmi szintjével bír. mert nagyjából egy általános iskolást lehet ilyen baromságokkal ijesztgetni. de nem baj gondolom ő az a kategória aki az "energetizáló" karkötőt ráadja az immár lassan 2 éves gyerekére mert azt látta a reklámban,hogy az milyen jó. a fogyasztói társadalomban kellenek agyatlan fogyasztók is :D
2011. nov. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Azóta már kilenc éves a gyerek. Mi újság?
2019. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!