Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? 9 honapos...

Ez mit jelenthet? 9 honapos fiam kezebe kerult a telefon. Es felhivta a 666-ot. Ez mit jelenethet szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 19:45
1 2 3 4 5
 21/48 Kamella válasza:

20:13-asnak:

Ezt írtad: „…a hívott szám nem érvénytelen.” - Vagyis neked kicsengett???!

Mert nekem azt mondta a program, hogy helytelenül tárcsáztam. Ami jogos lehet, mivel nem tudom a körzetszámot.

2010. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim válasza:
100%
Nem kell ebbe semmi sátánista dolgot belelátni.Csal simán nyomogatta a gombot és kész.Még alig született meg...ne kezd máris ezzel!...ez véletlen nem több!!
2010. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim válasza:
utolsó vagyok.....és igen..tényleg jó szülő vagy!ne hallgass a hülyékre!!
2010. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
ma 09:48-nak. Azt csak elírtam. :) Azt mondta nem érvényes a szám. :)
2010. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim válasza:
100%
Mert a 666 az ördög száma????? Ezt honnan lehet tudni?
2010. okt. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim válasza:
33%

HÁHÁHÁÁÁÁ :D:D

nem vagy te egy kicsit paranoiás?:) ezvicc...

2010. okt. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 atrask ***** válasza:
100%
Semmi extrát nem jelent, max azt, hogy jobb kezes lesz. Az én fiam kacifántosabbakat is tárcsázott már. Rakd rá a billentyű zárat, amíg nem tudja kinyitni, addig nem lesznek ehhez fogható eseteid.
2010. okt. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
43%

Azt jelenti, hogy a szülője egy idióta. Egy lúzer. Egyrészt mert nem zárja el a telefont a kisgyerek elől, másrészt mert bele vél látni dolgokba nemlétező baromságokat.


IDIÓTA!

2010. okt. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim válasza:
40%

A kérdés feltevője tuti nemnormális... Persze, szerintem most kéne elégetni a srácot, még nem késő. Normális vagy? Most tényleg. 666, istenem, ez van, lehetett volna 777 is, vagy 888, a többiről már nem is beszélve. Szegény gyerek, istenem.


"15ezerért számla nélkül kiűzöm..." - a legjobb válasz :)

2010. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
69%

Először is nem létezik sátán. Aki ismeri az ezoterikus tanításokat az tudja. A sátánt csak az egyház találta ki hogy legyen mitől félni az embereknek mert az a legjobban manipulálható aki fél. És természetesen ahhoz, hogy ez igazán hihető legyen kitaláltak egy csomó szimbólumot és jelet. A " sátán" villája eredetileg Posszeidon villája volt, a szarvakat is egy görög istentől vették és ugyanilyen a 666. Csak kitalálták de már mindenki úgy kezeli mint valami megdönthetetlen tényt és a sok film még rá is tesz egy lapáttal. Úgyhogy az hogy a fiad 666-ot nyomott annak semmi jelentősége még akkor se ha kapcsolatba van az asztrális világgal. Inkább figyeld hogy milyen dolgokról mesél ( ha már beszél), hátha mond valamit az előző életéről (elő szokott fordulni)

Aki nem hisz az ilyen dolgokban az kíméljen meg a bunkó beszólásoktól! Köszi

2010. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!