Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek vannak...

Van itt valaki akinek vannak emlékei előző életéből vagy legalább ismer olyan embert akinek van? (Szkeptikusok kíméljenek)

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 19:48
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/138 anonim ***** válasza:
0%
az előző élet az mit jelent a te olvasatodban? az én gyerekem annyit mondott az apjának, amikor az olcsó módon lehülyézte, hogy hisz a csipkerózsikában, hogy te meg akkor tudd meg, hogy hülye vagy, mert hiszel az ufókban, hát aztán az uram kiröhögte a kislányomat is és a csipkerózsikát is és mentek tovább a szkeptikus országba, jó, megtermett, felnőtt nevetésekre, aztán a minap beszédbe elegyedtem az egyik középiskolai tanárommal, de csak álmomban, sajnos, nem igazán találkozunk már a valóságban, azért annak örülök, hogy még él, de ilyen plátói módon megengedte nekem az egyik nyugodtabbnak tűnő estém, hogy elkalandozzak, és valóban, nagy kegy volt, mert úgy beszélgettünk, mint akiket valóban lehengerel a téma, miszerint ő előző életében teknősbéka volt, szentül meg van róla győződve, mert mindig fáj a háta és állandóan attól fél, hogy fedél nélkül marad, miközben évek óta aházát építi és valóban meghajlott egy kicsit, mert állandóan olyan, mintha a házát cipelné, jó sokáig élt, azt mondta több száz évig, mire megszánta egy cethal és azt mondta, haljon már meg, elgyen ember, vegye le a vállairól a házat, ne kelljen állandóan a hátán cipelnie, de sajnos valahol az emberi életében elbukott, nem tudta beteljesíteni a küldetését, azért görnyed naphosszat, én mondtam neki, hogy nem igazságos, mert én meg királylány voltam előző életemben és most iszonyúan nyomja a fejemet valami, állandóan úgy érzem, hogy feszíti a korona, mondta, hogy nem lehet, hogy jézus krisztus voltam, mondtam, hogy kizárt dolog, elmondtam a királylányok crédóját és tudtam, pontosan, szórul szóra hogy van, és nő vagyok, hogy lehettem volna jézus krisztus, nem lehet olyan profán, hogy egy ilyen szimpla életbe akarná megvalósítani a meg nem küzdött álmait, kizárt dolog, pedig azt mondta, hogy az nem korona, az a szöges koszorú kedves és akkor felébredtem.... hát a valóságban nem engedtem meg magamnak még ilyen beszélgetést sajnos, de nme is ugrik be semmi különös, pár dezsávü csupán
2016. febr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/138 anonim ***** válasza:
62%

A nagymamámnak vannak ilyen álmai, emlékei. Kisfiú volt, és fiatalon, még gyerekként halt meg. Konkrétumokat is mondott, de már régen mesélte.

Én meleg férfi voltam. Nem tudom honnan, egyszerűen csak tudom. Egy fontos, jóképű, társasági ember. Valahol egy másik országban. Nincsenek konkrét emlékeim, csak sok sok apróság. A társam előbb halt meg nálam, ezért a mostani életében idősebb nálam, és régen azt hittem valahol tőlem nyugatra van, aztán sok sok apróság a közel-keleti kultúra felé kezdte irányítani a figyelmem, az orientális illatok, az organikus minták és a megbanozázó zene felé. Ma már úgy hiszem ott lehet valahol. Nem tudom ebben az életben is őt szánták-e nekem, úgy sejtem nem, de egyre erősebb bennem a vágy, hogy megtaláljam. Kíváncsi vagyok mit érzek majd, és hogy ő mit érez. Ráismerek-e egyből? Olyan lesz-e, mintha ezer éve ismernénk egymást? Bárcsak tudhatnám.

21/L

2016. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/138 anonim ***** válasza:
az mit jelent, most már aztán tényleg, hogy "annyi életem van, ahány halálom?" szerintetek, a kérdező, vagy valamelyik válaszoló szerint?
2016. febr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/138 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem van logika a reinkarnációban, mégha sokan ki is nevetik, hinni nem hiszek benne, de minden a természetben egy körforgás, miért lehetne élet - halál -élet -halál körforgás?
2016. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/138 anonim ***** válasza:
Lehet Steve1, sőt lehet hogy van étel - széklet - étel körforgás is.
2016. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/138 anonim ***** válasza:
Steve1 húzz vissza a Minecraftba, mert ott van újjáéledés(kivéve ha hardcore módban játszol), de ez a valóság!
2016. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/138 anonim ***** válasza:
55%

Mesa nagyon harapós kedvében van amikor ide feljön, a reinkarnáció csak egy filozófiai elmélet, nem bizonyított, hit kérdése, hogy van-e vagy nincs, szerintem nincs de nem hülyézem le azt, aki hisz benne!Vannak közvetett "bizonyítékai" de erről még 200 komment sem lenne elég vitatkozni.


Én hiszek pl. Istenben, egyébként mindenki ha életveszélyben van automatikusan "Istenem segíts" vagy "Óh Istenem ments meg" -re gondol- vajon miért? Miért nem arra, hogy Stephen Hawking elméletei mentsetek meg? lol

2016. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/138 A kérdező kommentje:
Sok válasz született! lol
2016. febr. 23. 11:08
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!