Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek vannak...

Van itt valaki akinek vannak emlékei előző életéből vagy legalább ismer olyan embert akinek van? (Szkeptikusok kíméljenek)

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 19:48
 91/138 A kérdező kommentje:

Egyet értek az előttem szóló 78%-os válaszolóval, a reinkarnációnak vannak közvetett bizonyítékai, hogy kettőt említsek:


1. Regressziós hipnózis, mely során az alanyok olyan élményekről és helyekről számoltak be, ahol ebben az életükben sohasem jártak. Sokszor visszaellenőrizték és egyezett a leírásuk az előzőleg élt személy életével.


2. Gyermekek emlékei előző életükből, pl. James Leininger esete... egy 3-4 éves gyerek pl. miért rajzolná magát a japánokat bombázó 2. vh-s pilótának...

2016. jan. 31. 22:23
 92/138 anonim ***** válasza:
56%
Steve1 miért te már láttad Istent, vagy Jézust saját szemeddel? Szerintem nem, csak a hittan órán tanultakból gondolod, hogy létezik. Tudod nem minden igaz, amit az iskolákban tanítanak!
2016. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/138 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező! 0,5 liter abszin után én is ilyeneket beszélek, meg bunchiek hátán lovagolok a naplementébe, a hatás után viszont csodálkozom a kényszerzubbonyon.
2016. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/138 A kérdező kommentje:
Az, hogy iszol a te dolgod, de azok gyerekek akik nem isznak, egyébként én sem iszom alkoholt, pedig 19 éves lány vagyok, szóval ihatnék ... ennyi!
2016. jan. 31. 22:32
 95/138 anonim ***** válasza:
76%

Mesa_biome


Te láttál már életet magától keletkezni vagy hallottál már olyanról, hogy a nagy semmiből egyszer csak berobban valami a létezésbe? Nem kell mindent elhinni, amit tanítanak, lehet 50-100 év múlva teljesen más lesz elfogadott!

2016. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/138 anonim ***** válasza:
56%

Hát KvantumZoli, elmagyarázhatnád melyik része _bizonyítja_, mert ez gyakorlatilag egy leírás, ami vad ugrásokkal pattog az egyik állítólagos következtetésből a másikba.


Hogy valami jót is írjak, a multiverzumról ez jutott az eszembe:

One-Minute Time Machine

https://www.youtube.com/watch?v=vBkBS4O3yvY

2016. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/138 anonim ***** válasza:
69%
Barátom! A nagy-bumm nem azért bumm, mert robbanás volt, de látom már te is 1 vagy a sok tudatlan közül....
2016. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/138 anonim ***** válasza:
69%
Az előző válaszom Steve1 -nek szólt!
2016. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/138 anonim ***** válasza:
100%

"A nagy-bumm nem azért bumm, mert robbanás volt"


Robbanásban még csak kialudni hallottam életet, nem keletkezni. :)

2016. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/138 anonim ***** válasza:
67%
Mesa_biome, ez van, egyeseknek egyszerűbb dajkamesékben hinni bizonyíték nélkül, mint bizonyítékokra alapuló elméletekben, amik tán nem tökéletesek és hiányosak, de legalább igazak a jelenlegi tudásunk szerint. A személyes kételyeiket és tévedéseiket nem tudják levetkőzni, de ez történik azokkal akik nem szoktak hozzá a gondolkodáshoz. :)
2016. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!