Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pusztán meditáció gyakorlásáva...

Pusztán meditáció gyakorlásával el lehet-e érni a megvilágosodást, úgy hogy a külvilágban nem oldjuk meg a problémákat?

Figyelt kérdés

Tehát az egó miatt vannak a problémák, amiket az életben meg kéne oldani. Viszont ahelyett hogy ezekkel a karmikus következményekkel, és problémákkal harcolnánk, inkább elvonul az egyén a világból, és intenzív gyakorlásba kezd. Már jól látja mik a hibái, és hogy hogyan kéne megoldani, de mégsem csinál semmit, csak folytatja a belső látást, és a gyakorlást.

Mert ha így véletlenül eléri hogy "ellobban,, belül az egó, akkor nem lesznek a problémák sem a világban. Ezt így hátulról megkerülve meg lehet valósítani?



2019. jan. 15. 16:54
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha karmikus feladatról van szó, az nem zárul le amíg fel nem oldod(jó kis paradoxon).
2019. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Nem tudom feloldani, mert félek a változástól (rettenetesen félek!) ezért teremtek maganak egy elvonult életet amiben elvegetálhatok. Csakhogy itt már folyamatosan szenvrdek, mert tudom hogy így lemaradok az életemből. De nem tudok mit tenni. Ez az igazi paradoxon.
2019. jan. 15. 21:26
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hamis paradoxon.Te teremtetted magadnak.
2019. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Látom hogy ezeket a kifogásokat folyamatosan teremtem magamnak.. Nem tudom abbahagyni..
2019. jan. 15. 21:32
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Mit érzel most?
2019. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

Dühös vagyok magamra, és szomorú is egyben. :(

Amúgy sem biztos hogy sikerülne ha mindent beleadnék sem :)

Fájdalmat érzek belül, mert bezártam magam a saját börtönömbe.

2019. jan. 15. 21:42
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj valamit ami leköti az elméd.
2019. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

Nemsokára kezdem az esti meditációrót. Majd jobb lesz.

Az a baj hogy egy ideje egyedül vagyok, és nincs már önbecsülésem. Nem tartom magam semmire sem. Talán az hiányzik a legjobban hogy valaki azt mondja hogy - fontos vagyok.

De ezt senki nem adhatja meg, amíg itt bujkálok, és semmit sem teszek. Valóban nem érek így semmit!

2019. jan. 15. 21:52
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Az életed önmagában is értékes.Ne azért tégy valamit hogy értékes légy,az jön magától.Azért tégy, hogy érezd, hogy élsz.

Hogy van célod, vannak álmaid és haladsz valahová.

2019. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

Igazad van, de azt érzem nincs célom - csak álmom, ami nem válhat valóra.

Egyébként köszi!

Igyekezni fogok ;)

2019. jan. 15. 22:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!