Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pusztán meditáció gyakorlásáva...

Pusztán meditáció gyakorlásával el lehet-e érni a megvilágosodást, úgy hogy a külvilágban nem oldjuk meg a problémákat?

Figyelt kérdés

Tehát az egó miatt vannak a problémák, amiket az életben meg kéne oldani. Viszont ahelyett hogy ezekkel a karmikus következményekkel, és problémákkal harcolnánk, inkább elvonul az egyén a világból, és intenzív gyakorlásba kezd. Már jól látja mik a hibái, és hogy hogyan kéne megoldani, de mégsem csinál semmit, csak folytatja a belső látást, és a gyakorlást.

Mert ha így véletlenül eléri hogy "ellobban,, belül az egó, akkor nem lesznek a problémák sem a világban. Ezt így hátulról megkerülve meg lehet valósítani?



2019. jan. 15. 16:54
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a dolga, akkor valóra fog válni.

Te csak légy türelmes és élj meg minden napot a teljességêben.


Jó éjt!

2019. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Jó éjszakát Neked is.

2019. jan. 15. 22:26
 33/45 anonim ***** válasza:
menj ki az erdő közepére egy olyan lánnyal aki szeret, de legyen közel 1 kocsma ahol a haverok ott vannak, hidd el boldog leszel :'DD
2019. jan. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
A szemetedet attól még el kell pucolnod.
2019. jan. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 kreténpali ***** válasza:
100%
Gondoltál már arra, hogy keress egy mestert?
2019. jan. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim válasza:
Lehet, hogy csak a cselekvés hiánya, amin érdemes lenne változtatnod?
2019. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

Azt érzem - belül megtaláltam a választ.

Ha felelősségteljesen csinálni kezdek dolgokat a világban - az ugyanolyan nehéz út, mint ha nem csinálok Semmit.

Ezt látva amíg nem rajzolódik ki az utam - folytatom a nem cselekvő cselekvést.

Végül is most azt hiszem teljesen mindegy :)

2019. jan. 16. 13:03
 38/45 anonim ***** válasza:

a sztori nem ilyen egyszerű, ha érdekel akkor a nemes nyolcrétű ösvényről olvass kicsit.

az a buddhizmus alapja.

én kétszer olvastam a könyvet és hasznosnak találtam, pedig nem vagyok buddhista.

2019. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

# 38

Ismerem a nemes nyolcrétű ösvényt.

A dolgok azért nem tűnnek egyszerűnek - mert túlbonyolítjuk azokat.

Jelenleg nem akarok Don Quijote-ként harcolni a szélmalommal, a saját tudatom viharában.. Egy kicsit inkább pihenek a vihar közepén, és keresem mi vagyok valójában..

2019. jan. 16. 14:04
 40/45 anonim ***** válasza:
Csak el ne aludj!
2019. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!