Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A férjem energiavámpír? Mit...

A férjem energiavámpír? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Állandóan magát sajnálja, a körülményeinkért ő sosem felelős csak a világ (meg én és a családja) akik összeesküdtek ellene, neki sz.r az élet, a lakás amiben élünk, minden. És ezt folyton hangoztatja, időnként valakit okolva (magát sosem).

Ha nem magát sajnálja, akkor valakit kritizál, főleg engem. Próbálná beosztani az időmet (mintha nem egy felnőtt ember lennék) és puffogva előadja mit kéne másképp csinálnom (pl. 100% az ő kiívánságait lesni gondoskodás címszó alatt, vagy a gyerekek körül ugrálnom mert szerinte ez az én dolgom :-O )

Napi rendszerességgel kérdezgeti, hogy ugye jobb lenne, ha ő meghalna. Én próbálom ezt nem lereagálni és elkerülni a hülyeségeit, többnyire nem válaszolok, vagy kitérő választ adok, vagy azt mondom, hogy annak ő örülne. Mire ő: hát jobb lenne mindennél.

Úgy érzem, hiába kerülöm amennyire bírom ezeket a szituációkat, nem tudom eléggé. Állandóan rossz tőle a kedvem, olyan fáradtnak érzem magam mint aki ólmot cipelt egész nap. A szüleim is mondták már, hogy alig mosolygok az utóbbi időben, negatív lettem, vigyázzak magamra.

De hogy? HOGYAN VÉDHETNÉM MEG MAGAM? HOGYAN KEZELJEM EZT A HELYZETET? IGAZÁBÓL RAJTA IS SZERETNÉK SEGÍTENI, DE NEM TUDOM HOGY.


2010. júl. 18. 17:41
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

Ne járj mindig a férjed kedvében,és mondd el neki,hogy mit gondolsz!Én szívem szerint hozzávágnám,hogy:"Nem látod,te barom,hogy mit csinál a feleséged??Ő inkább a rabszolgád,mint sem a feleséged!Nem boldog melletted!Vedd már észre,te szerencsétlen,hogy olyan vagy,mint egy hisztérikás kislány!Esküszöm,nem vagy normális!Menj már el dolgozni!Egy vén 90 éves papát ha feltámasztanánk,akkor ő tuti,hogy kiröhögne és azt mondaná,hogy:"Ember!De szerencsétlen vagy!Menj el dolgozni,és tartsd el a családodat!"


Igen..ezt gondolom minden energiavámpírról!!:@ ÖNZŐŐK!!Önsajnáltatóak!

2010. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
85%

1 hétig csináld ezeket:

-1 napig ne moss rá!

-1 napig ne főzz rá!

-4 napig ne legyen köztetek SEMMILYEN testi kapcsolat,amit te kezdeményezel!SZÓVAL NE KEZDEMÉNYEZZ!

-Az utolsó napon pedig mondd el neki,hogy mi a bajod vele,és hogyha 3 hónapon belül nem változik a helyzet és nem lesz munkája,akkor szóbajöhet a külön szobába alvás is,vagy akár tragikusabb leszek..különköltözés egypár hétig!!ÉS Ő KÖLTÖZIK,NEM TE!

2010. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim válasza:

[link]


itt mindent a depresszióról.

2010. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 BlackSword ***** válasza:

Az utolsó linkjében szerintem nem a depresszió tünetei vannak leírva, mert nekem pont az ellenkezőjéről állapították meg a depressziómat...

Ha valakinek két hétig levert a hangulata, azt "leverték"... Fel kellene fogni, hogy a depresszió nem kóros levertség...

Elég nagy butaságok vannak benne, mivel a legtöbb tünetet le sem írta... Mert a depresszió tünete lehet az indokolatlan jókedv, vagy bármi indokolatlan reakció...

2010. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

Utolsónak, és a depressziós hozzászólónak!


1. a depresszió nem lelki betegség, hanem egy rossz agyi anyagcsere problémából adódik, mely lelki problémákat okoz. Az agy nem jut elég szerotoninhoz, vagyis nem termel így áll be a depresszió.

2. (most indulatos vagyok ezért elnézést) dee nem egy f@sz webshoppból kéne tájékozódni

3. ha Rubint Réka bal melle leereszt egyből depressziós a tv szerint. (jelzem fals)

4. ne dobálózzunk már egy olyan szavakkal amiről fogalmunk sincs

5. nem kívánom ezt a betegséget, még a leggaládabb embernek sem és ellenségemnek.

6. a depresszió nem egyenlő a hangulatingadozással és a rossz kedvel

7. a depressziót nem pszichológus hanem pszichiáter gyógyítja.


...

egyenlőre ennyi, egyéb kérdés?

2010. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

57%-ban ma 19:00 pardon egyszerre írtunk!

a linkes utolsónak írtam és az az előtt szólónak...

2010. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
48%

Először is ha változást akarsz magad körül, akkor neked kell változz. A párodat nem tudod megváltoztatni, csak elfogadással és megértéssel, de mindaddig amíg magadban generálod a negatív érzelmeket, amiket te is őrá fogsz, addig ez nem fog menni. Magadba nézz először. Ez nem azt jelenti, hogy elítéllek vagy ilyesmi. Egyszerűen azt mondom, ha meg tudod magadat tisztítani az idegeskedéstől félelemtől, és így, kedvesen kezdesz el viszonyulni, mindig a férjedhez, egy idő után abbahagyja, és meg fogja kérdezni, hogyan csinálod. Te vagy az értelmesebb szellemileg, tehát neked kell cselekedj. :)

Olyan pedig, hogy energia vámpír nem létezik...nem szívja ő le az energiáidat, hanem te pocsékolod el feleslegesen az aggodalommal. Tudod minden olyan, mint amilyennek megéljük, s ha te agonizálsz, akkor nem fog megoldódni a probléma.


üdv és sok sikert.

25/F

2010. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem válni akarok, hanem visszakapni azt a pasit, akivel szerelemből összeházasodtunk. Csak életünk ebben a szakaszában úgy érzem minden energiámat felemészti és nem tudom hogy kezeljem konstruktívan a dolgot, hogy ne váljunk, jobb legyen neki is, és én se pusztuljak bele :-)

2010. júl. 18. 21:53
 29/49 anonim ***** válasza:
52%
egyél fényt
2010. júl. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
18%
én ezt az egész topicot jelenteném a moderátornak...
2010. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!