Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A férjem energiavámpír? Mit...

A férjem energiavámpír? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Állandóan magát sajnálja, a körülményeinkért ő sosem felelős csak a világ (meg én és a családja) akik összeesküdtek ellene, neki sz.r az élet, a lakás amiben élünk, minden. És ezt folyton hangoztatja, időnként valakit okolva (magát sosem).

Ha nem magát sajnálja, akkor valakit kritizál, főleg engem. Próbálná beosztani az időmet (mintha nem egy felnőtt ember lennék) és puffogva előadja mit kéne másképp csinálnom (pl. 100% az ő kiívánságait lesni gondoskodás címszó alatt, vagy a gyerekek körül ugrálnom mert szerinte ez az én dolgom :-O )

Napi rendszerességgel kérdezgeti, hogy ugye jobb lenne, ha ő meghalna. Én próbálom ezt nem lereagálni és elkerülni a hülyeségeit, többnyire nem válaszolok, vagy kitérő választ adok, vagy azt mondom, hogy annak ő örülne. Mire ő: hát jobb lenne mindennél.

Úgy érzem, hiába kerülöm amennyire bírom ezeket a szituációkat, nem tudom eléggé. Állandóan rossz tőle a kedvem, olyan fáradtnak érzem magam mint aki ólmot cipelt egész nap. A szüleim is mondták már, hogy alig mosolygok az utóbbi időben, negatív lettem, vigyázzak magamra.

De hogy? HOGYAN VÉDHETNÉM MEG MAGAM? HOGYAN KEZELJEM EZT A HELYZETET? IGAZÁBÓL RAJTA IS SZERETNÉK SEGÍTENI, DE NEM TUDOM HOGY.


2010. júl. 18. 17:41
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Addig szexelj vele míg bele nem fárad....majd csak leszokik a vámpírkodásról.
2010. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: miért nem jelented akkor máris? :-D
2010. júl. 21. 20:41
 33/49 anonim ***** válasza:
95%
Depressziós! Ez biztos! Légy vele türelmes, és mond meg neki, hogy csak ő tud gyógyulni, ha akar!
2010. júl. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
27%

Azt nem értem, hogy ezt a kérdést miért ebben a topicban tetted fel... Ezt az egész ezotéria "dolgot" emberek találták ki. Ide menekülhetnek a világ elől (én csak nevetni járok ide:D). Talán a Földön kívüli élettel foglalkozó alágban van valami, de azt sem értem hogy miért ide sorolják (wiki-> ezotéria=Az ezotéria világába sorolható számos olyan irányzat, mely korunk tudományos világképébe nem illeszkedik bele, a világot, annak működését és részeit tudományostól eltérő szempontból (vagy a dolgokat összefüggéseiben) vizsgálja.)

Na mindegy. A lényeg az, hogy a férjednek mentális gondjai vannak. Nem holmi energiavámpír, vagy ilyesmi-.- Ha te ezt a kérdést ebben a topicban tetted föl, akkor már kezdem érteni, hogy a férjednek miért vannak ilyen problémái...


Talán tedd föl mégegyszer , de ezúttal az Egészség>Mentális egészség rovatba -ahol tényleg tudnak segíteni.

2010. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ezoterikai kérdés, hanem mentális probléma nála.

Elkényeztették anno a szülei. Hárító, éretlen személyiség.

2010. júl. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

[link]

ebben egy vámpírlány és egy emberfiú járnak együtt iskolába és szerelmesek... talán ötletet meríthetsz belőle, ha sokszor megnézed.


(néha szoktak működni, egy másikban pl. egy olyan meditációs módszer volt lerajzolva, amit én is átéltem korábban. nem tudom, ebben van-e valami, mert csak az olyasmiket ismerem fel, amiről tudom, hogy mi az :) )

2010. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim válasza:

Szerintem lentebb valaki nem arra gondolt, hogy Ő pszichológus, hanem, hogy pszichológushoz kellene mennetek. Nem miattad, hanem a férjed miatt. Szerintem necces, hogy depressziós, amivel a Te életedet is mérgezi... Egy szakember talán meg tudná magyarázni neki, hogy a hülyeségeivel megmérgezi a Ti életeteket is, és hogy nem ez a kiút a helyzetetekből.

Sok erőt kívánok a következő időszakhoz!


Jaj, még valami:

Sokan ebben a helyzetben válnak... Szerintem nem ez a megoldás. Ez egy erőpróba, remélem, közösen küzditek le az akadályt!

2010. júl. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim válasza:
100%

ha èn energia vàmpirral talàlkozom, akkor a vègtagjaim, kezem làbam osszekulcsolom,tehàt keresztbe teszem a làbam, ès a kezem az olembe helyezem ugy h keresztbe legyenek, igy lezàrod a benned levo energiàt ès enm szivja el toled.

Vagy, egy nagy energia loketet àramoltatsz àt neki,ès ha ezt az energia vàmpir megkapja, mert hisz arra vàgyik, akk abba hagyja. pròbàlkozz ezzel, de mindenkèppen elkellvinni szakemberhez, ha olyat mondd hogy h meg akar halni.


mert az energia vàmpirokpla buszon, vagy a olyan munkàd van h sok emberrel talàlkozol, ès el kezd nyaggatni ès beszèl beszèl, ès màr nem birod, elszivja az energiàd, ès mikor elszivta mint ki jòl vègezte dolgàt elmegy. Ilyen emberrel màrmindenki talàlkozott. Csak nem tudta h az az energia vàmpir. ellenuk ugy lehet vèdekezni ahogy fentebb eirtam.

nem tudom irt e ijet valaki, mert nem olvastam el a postokat. Remèlem segitettem.

Udv.

2010. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim válasza:
100%
elozo vagyok, szòval: a fèrjednek egyèb problèmàja lehet mint h energia vàmpir. Szerintem.
2010. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik biztattak, akik nem a válást hozták fel azonnal, mint egyedüli és végső végső megoldást, és főleg azoknak, akik hajlandóak voltak ezoterikus szemmel is megnézni a problémámat. Én hiszek abban, hogy vannak emberek, akik különféle viselkedéssel elveszik a te energiádat és a velük való érintkezés után depresszió szerű érzésed lesz.

Mivel én sem tengek túl energiával, kiváncsi lennék/lettem volna, én vajon honnan adjak neki, ha nekem is kevés van.

2010. júl. 25. 13:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!