Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A férjem energiavámpír? Mit...

A férjem energiavámpír? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Állandóan magát sajnálja, a körülményeinkért ő sosem felelős csak a világ (meg én és a családja) akik összeesküdtek ellene, neki sz.r az élet, a lakás amiben élünk, minden. És ezt folyton hangoztatja, időnként valakit okolva (magát sosem).

Ha nem magát sajnálja, akkor valakit kritizál, főleg engem. Próbálná beosztani az időmet (mintha nem egy felnőtt ember lennék) és puffogva előadja mit kéne másképp csinálnom (pl. 100% az ő kiívánságait lesni gondoskodás címszó alatt, vagy a gyerekek körül ugrálnom mert szerinte ez az én dolgom :-O )

Napi rendszerességgel kérdezgeti, hogy ugye jobb lenne, ha ő meghalna. Én próbálom ezt nem lereagálni és elkerülni a hülyeségeit, többnyire nem válaszolok, vagy kitérő választ adok, vagy azt mondom, hogy annak ő örülne. Mire ő: hát jobb lenne mindennél.

Úgy érzem, hiába kerülöm amennyire bírom ezeket a szituációkat, nem tudom eléggé. Állandóan rossz tőle a kedvem, olyan fáradtnak érzem magam mint aki ólmot cipelt egész nap. A szüleim is mondták már, hogy alig mosolygok az utóbbi időben, negatív lettem, vigyázzak magamra.

De hogy? HOGYAN VÉDHETNÉM MEG MAGAM? HOGYAN KEZELJEM EZT A HELYZETET? IGAZÁBÓL RAJTA IS SZERETNÉK SEGÍTENI, DE NEM TUDOM HOGY.


2010. júl. 18. 17:41
1 2 3 4 5
 11/49 anonim válasza:
77%
Nem energia vámpír a férjed. Inkább nagyon önző. Küld el pszihológushoz, mert hajlamos a depresszióra. Sok sikert. Nem lesz könnyű dolgod vele, de ha szereted... kitartás.
2010. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugy ertette h menj vele pszichologushoz...

szerintem tok mindegy azzal csak megjobban lesajnalna magat.

Bocs lehet, hogy bunko leszek, de a ferjednek nem pszichologus kell, hanem egy nagy pofon, hogy vegye eszre, hogy amig o nem dolgozik, hanem otthon veri a pocset, addig Te DOLGOZOL, GONDOSKODSZ rola es a gyerekekrol, ELVISELED a baromsagait, hogy mondhat mar ilyeneket? Meg o probalja beosztani a Te idodet? Aztan mire fol? Megis ki a retardalt kettotok kozul? Hat o. Ot kellene beosztani, meghozza a dilihazba, vagy elkuldeni kenyszermunkara utatepiteni, hogy lefoglalja magat ahelyett hogy Teged terrorizalna lelkileg, meg meg jobban megnehezitene a dolgodat!

Szerintem valj el, ha tudsz, mert nem hiszem hogy valtozas varhato.

Tudom lesz majd aki jon ilyennel, hogy "meg kell beszelni", "nem szabad feladni ilyen konnyen", a "gyerekek" stb bla bla bla... De szerintem Te egy ertelmes no vagy, aki meg tul fiatal ahhoz, hogy felaldozza magat a tehetetlen pesszimista ferje oltaran.

2010. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
98%
Ha én lennék a felesége, lekevernék neki egy orbitális nagyot. Milyenmár, hogy férfi létére állandan nyavalyog?! Én v.hogy elintézném, hogy v.mi aránylag kihalt helyre kerüljön, persze, figyeltetném v.kivel, hogy mit csinál. Vajon akkor megjönne az esze, ha szó szerint nem volna semmilye?
2010. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
59%
mi az az energiavámpír? xD
2010. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

18.09 vagyok es egyetertek a masodik 18.09-es valaszoloval.

Most azert nyavalyog mert ki van nyalva a pics@ja, ha magara maradna akkor egybol elgondolkodna! De szerintem akkor se viseld el, ha nagyon rovid idon belul nem valtozik, es lehetoseged van ra(remelem van!!!) akkor valj el! aztan sajnaltassa magat akivel akarja! Te meg eld az eleted tovabb, ne cipeld azt a sulyt a valladon amit o tesz ra. Csak pup a hatadon. sorry

2010. júl. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim válasza:
72%

igen, úgy értettem, hogy pszichológushoz kéne vinni!

Depressziós és szuicid hajlamai vannak! Ezt az energiavámpír dolgot honnan vetted egyébként?

2010. júl. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg csak el kéne mennie dolgozni, nem otthon semmittenni, attól könnyen lesz depressziós az ember.
2010. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
64%

"mi az az energiavámpír?"


Egy kitalált baromság ,amit az önsajnáltató, megkeseredett emberek szinonímájaként szoktak használni.

2010. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%

18.09 vagyok.

Igen, az onsajnaltato emberre mondjak, meg arra, akinek a tarsasagaban ugy erzed, mintha elszivnak az energiadat, megsemmisulsz es nem tudod mitol...

2010. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
90%

100%-ban ma 18:07 idézlek!

"Küld el pszihológushoz, mert hajlamos a depresszióra"


Tedd már meg, hogy definiálod nekem a depresszió fogalmát, és / vagy elárulnád nekem, hogy mi a depresszió!?

2010. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!