Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A férjem energiavámpír? Mit...

A férjem energiavámpír? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Állandóan magát sajnálja, a körülményeinkért ő sosem felelős csak a világ (meg én és a családja) akik összeesküdtek ellene, neki sz.r az élet, a lakás amiben élünk, minden. És ezt folyton hangoztatja, időnként valakit okolva (magát sosem).

Ha nem magát sajnálja, akkor valakit kritizál, főleg engem. Próbálná beosztani az időmet (mintha nem egy felnőtt ember lennék) és puffogva előadja mit kéne másképp csinálnom (pl. 100% az ő kiívánságait lesni gondoskodás címszó alatt, vagy a gyerekek körül ugrálnom mert szerinte ez az én dolgom :-O )

Napi rendszerességgel kérdezgeti, hogy ugye jobb lenne, ha ő meghalna. Én próbálom ezt nem lereagálni és elkerülni a hülyeségeit, többnyire nem válaszolok, vagy kitérő választ adok, vagy azt mondom, hogy annak ő örülne. Mire ő: hát jobb lenne mindennél.

Úgy érzem, hiába kerülöm amennyire bírom ezeket a szituációkat, nem tudom eléggé. Állandóan rossz tőle a kedvem, olyan fáradtnak érzem magam mint aki ólmot cipelt egész nap. A szüleim is mondták már, hogy alig mosolygok az utóbbi időben, negatív lettem, vigyázzak magamra.

De hogy? HOGYAN VÉDHETNÉM MEG MAGAM? HOGYAN KEZELJEM EZT A HELYZETET? IGAZÁBÓL RAJTA IS SZERETNÉK SEGÍTENI, DE NEM TUDOM HOGY.


2010. júl. 18. 17:41
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
18%
Hívd ki a szellemírtókat és a vámpírelhárítást.
2010. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem, aki nem hisz az ezoterikus dolgokban, mi a kénköves ménkűnek jár fel ide!

Igenis van olyan, hogy energiavámpír. Többnyire depressziós, pesszimista személy, aki környezetében magad is lehangolt, megfáradt leszel. Nagymamám is az. Naponta járok át hozzá, mindig vidám és boldog dolgokat mesélek neki, de ő mindennek csak az árnyoldalát látja.

2010. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
11%
Jó, de attól még nem kellene neki energiavámpír nevet adni. Minek vámpírozni????????......-->és akkor már mindenki azt hiszi, hogy természetfeletti dologról van szó-.- Egyszerűen az ilyen ember rossz hatással van a másikra. Nincs ebben semmiféle ezotéria.
2010. júl. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
11%
Vannak természetfeletti dolgok, de ez nem tartozik közéjük.
2010. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azért ragaszkodsz ehhez, az ezoterikus vonalhoz, mert annyira kispolgári és semmilyen a férjed, hogy jobb lenne a lelkednek ha legalább valami misztikus oldala lenne. Sima elkényeztetett, éretlen ember.
2010. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

Szerintem meg azért, mert ÉN hiszek benne. És nem gondolom, hogy túlmisztifikálom a dolgot.


Miért hemzsegnek az ezoterikus topikban azok, akik nem hisznek benne? Nincs elég másik érdekes topik?

2010. júl. 31. 20:37
 47/49 anonim ***** válasza:
0%
Ez már annyira sar, hogy olvasni kell.
2010. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Az enyém is az volt.Válj el. Én 11 év után el kellett váljak és hirtelen sok energiám lett.
2010. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
2010. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!