Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elvégeztem egy szertartást,...

Elvégeztem egy szertartást, de mostmár nem tudok megszabadulni a démonaimtól. Mit csináljak?!

Figyelt kérdés

Egy szellemidézésen megidéztem egy démont,és felajánlottam neki a testemet,mert azt hittem hogy így magamévá tehetem az erejét.Akkor kialudt a gyertya lángja,én meg egész éjjel rókáztam.

Azóta nem barok elaludni,mert folyton hangokat hallok, ha mégis sikerülne szörnyű rémálmaim vannak.Ha eszek,azt általában azonnal kihányom,már nagyon fogyok.

Ez három napja történt,azóta két kilót fogytam,nem tudok koncentrálni az iskolában sem.Az álmaimban látom a démont...nagyon flek,megbántam,hogy szabaduljak meg tőle?!


2010. okt. 10. 12:38
1 2 3 4
 31/37 félelmetes lutra válasza:
34%
Muhahahahahaha
2010. okt. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
7%

Szia. Ilyesmit még nem tapasztaltam, de írom, hogy én mit tennék a helyedben.

1. Pentagrammokat rajzolnék a szobám ajtajára, majd valahová a bőrömre.

2. Sürgősen lemennék a templomba és szereznék szenteltvízet, amit úgy lehúznék, mint a torkos borz =D

3. Ha ez sem segítene, akkor felkeresnék egy médiumot vagy valami más hasonló illetőt, akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata vagy ötlete.

2010. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
43%
semmiféle amulettet, illetve médiumot ne hívj! Ezek rövidtávú segítséget lehet nyújtanak, de ez később nagyobb kárként fog visszacsapni! Olvasd hangosan a bibliát naponta többször, imádkozz hangosan Istenhez, kérdezz tőle dolgokat, és választ találhatsz kérdéseidre az elmédben.Kérj bűnbocsánatot a démon idézéséért akinek erejét magadévá akartad tudni!!! Hittel, erőteljesen, határozottan mond, akár ordítsd, hogy "Jézus nevében távozz tőlem sátán!" Ilyenkor a démon harcolni kezdhet a maradásáért, ha van hozzá elég hatalma, de ilyenkor ismételd, ismételd és ismételd. Le tudod győzni, csak hinni kell. Ja és kerüld a mágiát és okkultizmust, mert szerintem egyértelműen nem Istennek tetsző dolgok!
2010. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
34%

Ha démonok vannak benned, akkor nem a sátánistáknál, médiumoknál, vagy egyéb okkultistáknál van a megoldás. A sátán ellensége Isten, sátán nem fog sátánt kiűzni; olyan hívőknél keresd a megoldást, akik hisznek Jézusban, és meg is élik a hitéletüket.


Ha tényleg démonok vannak benned, és természetfölötti dolgokat tapasztaltál meg, hinned kell azt is, hogy Isten létezik.


Ha kéred, küldök egy letölthető részletes tanítást azzal kapcsolatban, hogy hogyan szabadulhatsz meg a démonoktól; ha megeteszed azt, ami ebben elhangzik, mire meghallgatad, garantáltan szabad leszel.

2010. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
34%
Az egyszerűbb módszer: hagyd abba a képzelgést és kész!
2010. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
61%
Kerdes, hogy hogyan vegezted el a szertartast. Amikor elkezdted, akkor elmondtal egy imat, kinyitottad a kort? Vagy csak "koveteloztel"? Minden szertartast tudni kell, hogyan nyitod meg es hogy hogyan zarod be. Szerintem mindkettot elfelejtetted, vagy kontar vagy hozza es kemenyen megerdemled a jussodat!
2010. okt. 27. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
nincs meg a hosszú hajú fiatal démonpasi telefonszáma? nekem kellene nagyon
2016. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!