Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elvégeztem egy szertartást,...

Elvégeztem egy szertartást, de mostmár nem tudok megszabadulni a démonaimtól. Mit csináljak?!

Figyelt kérdés

Egy szellemidézésen megidéztem egy démont,és felajánlottam neki a testemet,mert azt hittem hogy így magamévá tehetem az erejét.Akkor kialudt a gyertya lángja,én meg egész éjjel rókáztam.

Azóta nem barok elaludni,mert folyton hangokat hallok, ha mégis sikerülne szörnyű rémálmaim vannak.Ha eszek,azt általában azonnal kihányom,már nagyon fogyok.

Ez három napja történt,azóta két kilót fogytam,nem tudok koncentrálni az iskolában sem.Az álmaimban látom a démont...nagyon flek,megbántam,hogy szabaduljak meg tőle?!


2010. okt. 10. 12:38
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
62%

Egy barátom pont így idéz...jelenleg hat démon ellen segítőtársakat...errő nem mondanék többet



A legerősebb védelmező jelkép egy ankh szerezz dbe amulettként árult egyiptomi ankhot sok helyen lehet találni...egy barátome gyszer megszállta valami, hihetetlen volt...azt hittem iylen cska filmben volt...de az amulettjével ki tudtuk belőle szedni...szerezz egy ankhot...vedd a nyakadba és viseld...


HA emg démonokkal kíváncsz alkut kötni nem árt feltételt szabni...mert azt hiszem elég tiszta, hogy a démoni elme valamivel amgasabb szinten van mint az emberé...

Ilyesmit varázskörben kell csinálni ami megvédi az idézőt...a folyamatos hányás és a rémálmok még nem is olyan rossz,a hhoz képest ami történhetett volna...de ha azt mondja nemsoká vége...akkor vagy távozik miután megkapta amit akart, talán a lelked egy részét, talán az életerőd, vagy csak a tested kölcsönbe...

vagy a halálodra célozz, bár akkor nem nyugtatgatna...reméld hogy vége lesz...addig is szükséged lesz egy amulettre...

2010. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
66%

Ez egy köcsög kamukérdés!!!!


Van ám orvosság a problémádra! Szólj a köcsög démonodnak, hogy szájrátétellel meggyógyítod a fitymaszűkületét, és olyan készséges lesz, hogy azonnal eltávozik tőled.

2010. okt. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
42%

"Egy barátom pont így idéz...jelenleg hat démon ellen segítőtársakat...errő nem mondanék többet "


hú, de sejtelmes vagy....:/


kérdező:

aki elvégez egy ilyen marhaságot, az elve hisz az ilyenekben. gondolom tehát, te is. ergó: bemeséled magadnak ezt, és nincs semmiféle démon benned, csak az agyad szórakozik veled.

tudod ennek az ellenkezőjét is megteheted. ha meg akar vk gyógyulni, bemeséli magának, hogy meggyógyul és láss csodát!

21/L


ui.: de erősen kamu gyanús. ha az, akkor jó vicc volt!

2010. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
54%

Most En nem ertem, hogy mi a gondod?

Valamiert, valamit. Te felajanlottad a testedet es erot kertel cserebe,

tehat amikor megjelenik, akkor menj batran, es ne vonakodj, hiszen ezt az alkut Te megkototted, es kerdezzel Tole nyugodtan, de ne felj!


Ha netan megis megtantorodtal, mivel tudatlansagod vezetett idaig, akkor pedig nagyon surgosen keress fel egy tisztanlatot, vagy szellemgyogyitot, jelenleg a Taltosoknal talalsz ilyet, Kovacs-magyar Andras, de nem emlekszem a nevere, de O az, Aki biztosan megtud Teged szabaditani, es ne probalkozz tovabb tudatlanul.

2010. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
51%
Ekkora baromságot -.- kedves kérdező, mondok egy tuti tippet, amivel megszabadulhatsz a démonodtól (amennyiben nem csak poénból tetted fel a kérdést). Ne higgy benne! Csak azért hánysz, és álmodsz hülyeségeket, mert komolyan elhiszed, hogy ez megtörtént veled, bebeszéled magadnak. De ha ez megnyugtat, akkor én is megidézem azt a szellemet vagy mit, úgy ahogy leírtad, még ma este, és akkor majd meglátjuk, én is hányni fogok e, meg ilyesmi. Fogadni mernék hogy nem :D Majd holnap írok hogy mi lett az eredmény..
2010. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
30%

15.12- na erre kíváncsi leszek:D

én nem játszadoznék az ilyennel.

kérdező? most ez kamu, vagy mi?

2010. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
59%
Én játszadozok, mert 100%ig biztos vagyok benne, hogy nem fog megszállni semmi. Persze amikor ezt majd megírom, fog jönni a sok okos, hogy igen, mert érezték rajtam a szellemek, hogy nem hiszek bennük, és ezért nem jöttek, meg ilyesmi, de nem érdekel. Csak azért is megcsinálom.
2010. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Mondd ezt: "Krisztus nevében távozz tőlem gonosz!"
2010. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
41%
Nah végre valami értelmes válasz, hajrá 15:17! :DDD
2010. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
60%

Mond a Miatyánkot, az is kiúzhet dolgokat...a földöntúli lényeknél az határozza emg a keresztény vallásra való reakciójukat hogy életükben mennyire voltak istenfélők...nem biztos hogy démon, lehet démonikus szellem is....


Túl sokat okoskodunk...nincs valami sátánista ismerősöd? ők értenek ehhez leginkább...

2010. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!