Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elvégeztem egy szertartást,...

Elvégeztem egy szertartást, de mostmár nem tudok megszabadulni a démonaimtól. Mit csináljak?!

Figyelt kérdés

Egy szellemidézésen megidéztem egy démont,és felajánlottam neki a testemet,mert azt hittem hogy így magamévá tehetem az erejét.Akkor kialudt a gyertya lángja,én meg egész éjjel rókáztam.

Azóta nem barok elaludni,mert folyton hangokat hallok, ha mégis sikerülne szörnyű rémálmaim vannak.Ha eszek,azt általában azonnal kihányom,már nagyon fogyok.

Ez három napja történt,azóta két kilót fogytam,nem tudok koncentrálni az iskolában sem.Az álmaimban látom a démont...nagyon flek,megbántam,hogy szabaduljak meg tőle?!


2010. okt. 10. 12:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
25%
15:17 erre énis kíváncsi leszek :) de én a helyedben nem szórakoznék ilyenekkel...na de majd holnap feltétlen ird meg ehez a kérdéshez h mi lett :D
2010. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
49%

minek várni holnapig?

én egyébként skizofrénia szagot érzek.

2010. okt. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
40%
Imátkozz,gyujts gyertyákat és eröss Istenbe vetett hittel imátkozz. És küld ki magadbol. Megszabadulhatsz igy töle. De azért egy hozzáértö médium segitsége is jol jöhet neked.
2010. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
73%

Szedd össze az erőd, és próbálj meg fölé kerekedni. Erre jó terep a meditáció egy óvó rúnakörben vagy az álmodban. Ha sikerül legyőznöd és önmagadban bezárnod, akkor akár még az ereje is a tiéd lehet, de ha benned van, állandóan meg kell majd küzdened vele, nem szabad elgyengülnöd.


Ami jó lehet még: ember méretű tükör képes lehet arra, hogy kiszippantsa belőled, és ebbe a tükörbe be is zárhatod egy lezáró rúnával.

Ha megidézed valamilyen módszerrel újra, akkor vagy bezárhatod a tükörbe, vagy elpusztítva akár évszázadokra kitilthatod a fizikai síkról.

2010. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező,hogy néz ki egészen pontosan az a fiú,akit álmodban látsz?


Jobb a démonokat békén hagyni.Most már mit tehetnél?Imádkozz és próbálj nem hinni a démonban .

2010. okt. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
84%

Na 15:17 vagyok, vagy valami ilyesmi, ha jól rémlik. Megcsináltam, és még nem hánytam. Még a kezemet is megvágtam, pedig nagyon féltem, nem bírom én a fájdalmat :D na de a lényeg az, hogy még élek, és kutyabajom. Aludtam is, nulla rémálommal. Hacsak az nem számít rémálomnak, hogy álmomban dobott a pasim. (na jó, ez csak vicc) a lényeg, hogy elvileg mindent ugyanúgy csináltam, mint a kedves kérdező. De még ilyen hideg fuvallatot sem éreztem. (Persze lehet, hogy azért, mert be volt csukva az ablakom :D)

Na a lényeg, hogy én vagyok az élő példa arra, hogy nem lehet démonokat, szellemeket, stb. idézni (úgy legalábbis tuti nem ahogy a kérdező írta), legfeljebb beképzelni magunknak hülyeségeket... kár érte :( pedig kíváncsi lettem volna, hogy néz ki egy ilyen démon, ha már a kezemet is megvágtam érte :(

2010. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
72%
15:17 talán azért nem történt az mint a kérdezőnél ,mert te nem hiszel benne ;) kül nem semmi hogy kipróbáltad (Y) :D
2010. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
76%

Kösz az elismerést :P

Amúgy csak nekem tűnt fel, hogy régóta nem írt a kérdező? Lehet hogy megölte a démon? :D vagy nem bírta tovább a harcot a belső démonaival, és öngyilkos lett? Vagy csak besértődött a sok hitetlenkedőn?

2010. okt. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
81%
Azért hánysz és azért vannak rémálmaid mert nagyon angy bűntudat gyötör. Nem történt semmi. Meg miféle erőt akartál magadévá tenni :p ezt te sem gondolhattad komolyan. Nem kell médium csak nyugodj meg és szólj anyukádnak, hogy aludhass az ágyába!
2010. okt. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
84%
Hülyeség, hogy hiszel benne, de ha ennyire hülye vagy akkor meg is érdemled. Egyszer felkeltem álmomból és elkezdtem figyelni a szívverésem. Utána eszembe jutott milyen lehet egy szívroham. Ekkor megijedtem és jött is de még élek. Te is így félsz a szerencsétlenkedésed keltette tudattól, hogy rosszat csináltál. DE NEM TÖRTÉNT SEMMI. Éljél, vagy pont hogy 50 méteres lángoló óriássá változtál volna ha hinnél benne. Bakker ugye ezt már nem képzeled be magadnak ugye? Ó ne jön a világ vége.
2010. okt. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!