Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Főleg boszik, ti úgy éltek,...

Főleg boszik, ti úgy éltek, mint az átlag? Sikerült teljesen beilleszkedi?

Figyelt kérdés

pl. fáj a torkod, nem gond, odateszed az apróbojtorjánt, lósóskát hasmenésre, csinálsz egy tavaszi tisztítókúrát stb.

Én úgymond eléggé "parsztos" vagyok:D Jól esik behajintani egy felest, enni egy kis szalonnát, kimenni sütni szalonnát a természetben, beszélek az állatokhoz, úszok a folyóban, nem ritkán ott "fürdök meg" ha nincs más, sátorban, vagy szabad ég alatt alszom, ha jó az idő. Nem járok szűrővizsgálatokra, nem járok orvoshoz sem. Ha beteg vagyok, ugye vannak erre is módszerek. Ha tüzet rakok és füstös a hajam, nem mosom meg, mert a füst természetes és nekem nem büdös. Természetesen fürdök napi 1-2-szer, de a természet nem zavar, pl. sár, eső, latyak, mosatlan gyümölcs az erdőben. Szeretem a természetes módszereket.

Azt mondják, én nagyon gáz vagyok, akik nem ismernek, csak ezeket tudják rólam. Tényleg annyira gáz ez? Ti úgymond rendesen éltek, átlagemberként???


2012. jan. 25. 16:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
10%
a patakban fürdik nem értitek?:D:D:D:D lol
2012. febr. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

nos ne sértődjön meg senki de egy csomó baromság van itt:

1 nem mondta hogy ő is boszorkány

2: nem az életmódban mutatkozik a boszorkányság hanem magában az életben.

3: ma már kevés boszorkány van aki a természetben él, nem ebben mutatkozik meg az,,erő" persze alap hogy van néhány adottság pl tudod melyik növény mire jo ill. melyik fogyasztható. régen persze még a többségük a természetben élt, vagy legalább kihasználta azt, de azóta nem ők hanem a világ változott.

2012. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!