Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi lehetett az a tenyeremen?

Mi lehetett az a tenyeremen?

Figyelt kérdés

Párom pár hónappal ezelőtt megfogta a tenyeremet, és pár percig így tartotta, eközben én bizsergést éreztem, s miután elengedte a tenyeremet, egy piros kerekített sarkú háromszög jelent meg rajta. Hozzáteszem régen foglalkozott mágiával, volt sok tanítványa is, de mikor kérdeztem mi ez a tenyeremen, csak annyit mondott, hogy nem mondhatja el nekem, csak annyit mondott, hogy megpecsételt engem Krisztus vérével, de számomra ez egy kicsit hihetetlennek tűnt. Nem értem mi lehet ez. Szüleim, akik nem hisznek az ilyesmiben azt mondták biztos piros filctollal rárajzolta a tenyeremre, hogy megvicceljen, de én nem találtam sehol sem piros filctollat, mert valóban úgy nézett ki mintha tollal lett volna odarajzolva, de nem volt a közelben sehol sem semmilyen toll, legalábbis nem emlékszek rá, na meg ha vicc lett volna, akkor azt utólag elmondta volna, mert a viccnek is úgy van értelme, ha kiderül a végén, hogy vicc, s akkor nevetnek rajta. Ha nagyon racionálisan akarok gondolkodni, akkor lehet talán valami bűvészmutatvány, amit már rég betanult, csak előttem akarja felvágni magát, vagy nem tudom... Egyébként aznap nem tudtam lemosni ezt a kezemről, csak másnap jött le... Kérlek, segítsetek mi lehetett ez, előre is köszi!


26/N



2012. márc. 14. 15:40
1 2
 11/15 Ulster válasza:
100%
Ha lejött akkor okos mutatvány volt az egész, semmi több.
2012. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a további válaszokat is! Azóta sem tudok erről semmi konkrétumot, bár a védelmezőjel és a Szentháromság jele eléggé elgondolkodtató...!
2012. dec. 25. 22:45
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a híres Gozsmorah jel. A jelentését megtudod, visszafelé.
2014. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Háromszög jel? Na és ez mit jelent? Tudtommal egy háromszög nagyon sok mindent jelenthet...de azért köszi! :)
2014. jún. 4. 13:17
 15/15 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe lehet egy négy éve kiírt kérdés még a kiemelt kérdések között?
2016. jan. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!