Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kaptam egy kecskefej, koponyát...

Kaptam egy kecskefej, koponyát 2 nappal ezelött. és 2 napja furcsa dolgok történnek velem. Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
hétfön elmentem egy haveromhoz.és aztmondta vasárnap ment horgászni és talált egy kecskefej-koponyát mivel ö fehérmágus...rögtön én jutottam eszébe és átadta nekem.én pedig hazahoztam,aznap éjjel kinyilt az ablakom,másnap este pedig folyamatosan felhangositja saját magát a tévém max hangeröre
2013. ápr. 10. 10:26
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

kérdező

letudnád írni a feket mágián belül mi érdekel, mivel foglalkozol, és gyakorlati tapasztalataid azok mik, ha nem akarod itt akkor lehetne priviben is

2013. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
Hát akkor,ha fekete vagy mit segítsünk,hogy ne hangosítsa fel a TV-t?Vagy elégedetlen vagy a koponya "képességeivel",vagy kamuzol te is?
2013. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
7-vagy majdnem 8 éve mágiázok a sátátnistákhoz csalnának de ugyérzem nekem elég az ami van erö"" és nem szerettem volna átmenni..de nyátron történt olyan hogy egy személyt naponta átkoztam..( és most is) az a lényeg hogy 2 hétig szerencsétlen volt mert mindennnap soroztam. aztán áthatott sajnos az édesanyjára is aki ebbe belehalt! akkor megilyedtem és elégettem minden segitö könyvem és füzetem is,akkor megfogadtam hogy nem csinálom tovább de nekem már ez az életem igy elölröl kezdtem mindent begyüjteni szoval minden ami fekete mágia azt én képviselem is és üzöm is napiszinten... tarot.-cigánykártyábol joslok. átkok. rontások,ráolvasások szoval mindenhez értek..
2013. ápr. 10. 11:14
 14/45 A kérdező kommentje:
nagyon jol tudom mik a képességei,eszemben sincs hazudni..a 2 gyerekem miatt kértem segitséget..persze én is megilyedtem de nem szokásom..
2013. ápr. 10. 11:16
 15/45 anonim ***** válasza:
Ha te mindezt 8 éve csinálnád szerintem már rég halott lennél,azonkívül ilyen kecskefej koponyás dolgot már annyira vágnál,hogy nem kérdeznél tőlünk ilyeneket.
2013. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

nem lenne halott ha 8 éve csinálná, mert nekem is van ilyen ismerősöm , aki ezzel él, és hidd el egészségesebb mint bárki más

én kérdeztem a tapasztalataidat

és pl sikerült már vmit kérned így mágia segítségével...jobb élet?mert azért erre használják a legtöbben ...

2013. ápr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
nem..én magamnak nem csinálhatok ilyet.. ez csak egy érzés..azt gondolom ha személyes mágiát alkalmaznék elbuknék minden tudást ami van és eröt..igy nem csinálok ilyet..persze én most a pénzmegkötöre gondoltam..a többi mehet nálam is szerelmi vagy elhárito...stb
2013. ápr. 10. 11:23
 18/45 A kérdező kommentje:
tényleg! és ha megcsinálom az elháritot?
2013. ápr. 10. 11:24
 19/45 anonim ***** válasza:
Megtudhatnánk,hogy csinálod az elhárítót?Érdekelne.
2013. ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
persze..privátban elmondom
2013. ápr. 10. 11:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!