Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kaptam egy kecskefej, koponyát...

Kaptam egy kecskefej, koponyát 2 nappal ezelött. és 2 napja furcsa dolgok történnek velem. Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
hétfön elmentem egy haveromhoz.és aztmondta vasárnap ment horgászni és talált egy kecskefej-koponyát mivel ö fehérmágus...rögtön én jutottam eszébe és átadta nekem.én pedig hazahoztam,aznap éjjel kinyilt az ablakom,másnap este pedig folyamatosan felhangositja saját magát a tévém max hangeröre
2013. ápr. 10. 10:26
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Kedves 11:10 ! Nekem sem kell több,elég a poltergeist. Én is csak beszélek és probálok szóban segíteni. És meggyőzni az embereket hogy nem szabad mágiával foglalkozni.
2013. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
De szabad, csak erős akarat kell hozzá, meg magas ingerküszöb, tűrőképesség, és legfőképp intelligencia.
2013. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
nna! hát azt sem tudom melyikre válaszoljak elöször..) az a helyzet hogy visszavittük oda ahol találták..bár teljesen nem szünt meg de csillapodott.. viszont jött egy uj amitöl meg kellene ilyednem de nem ettem... csak ugy néztem a tv met reggel hangositotta fel magát még ma egyszer..felálltam lehalkitottam leültem..2 perc mulva a tölem két méterre lévö ablakomrol sorban szakadt le a függöny...félig..szép lassan... nos lepermeteztem sos vizzel az ablakokat és az ajtokat..füstöltem zsályával.....és várom hogy történik e valami
2013. ápr. 12. 13:29
 44/45 anonim válasza:
2013. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 Fuxreiter.Jack válasza:
te egy fekete mágus vagy (nem rasszizmus) és van két lányod... Büszkék lehetnek a beszívott apjukra ! Jah és ne haverkodj Gandalf-al
2013. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!