Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kaptam egy kecskefej, koponyát...

Kaptam egy kecskefej, koponyát 2 nappal ezelött. és 2 napja furcsa dolgok történnek velem. Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
hétfön elmentem egy haveromhoz.és aztmondta vasárnap ment horgászni és talált egy kecskefej-koponyát mivel ö fehérmágus...rögtön én jutottam eszébe és átadta nekem.én pedig hazahoztam,aznap éjjel kinyilt az ablakom,másnap este pedig folyamatosan felhangositja saját magát a tévém max hangeröre
2013. ápr. 10. 10:26
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
,,...-( igen..ez hátborzongato..de nálam más van..nálam valami jel,vagy akármi.. tegnap egy hatalmas nyomást éreztem a mellkasomban éjfélkor.. alig kaptam levegöt.. tudom hogy ehez köze van sa fejnek.. most épp nem vagyok ideges a tv miatt mert ittam.....kivételesen.. de ez csak pillanatnyi megoldás................
2013. ápr. 10. 12:25
 32/45 anonim ***** válasza:
a fekete és a fehér mágia között mi a külömbség?
2013. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy a fekete rossz szándékú a fehér pedig jó.

De javítsatok ki,ha tévedek.

2013. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Kérj meg egy agykontroll ultrást, hogy "programozza" vissza a televíziódat, ennyi, miért nem agykontrollosokkal barátkozol, vagy inkább azt végzed, mint fekete mágiát??
2013. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Vegyél sót , szorj magad köré egy kört , tedd a fejet a sókörön kivül magaddal szemben , és mond ezt : Deus, et Pater Domini nostri Jesu Christi, invocamus nomen sanctum tuum, et clementiam tuam supplices exposcimus ut, per intercessionem immaculatc semper Virginis Dei Genitricis Maric, beati Michaelis Archangeli, beati Joseph ejusdem beatc Virginis Sponsi, beatorum Apostolorum Petri et Pauli et omnium Sanctorum, adversus satanam, omnesque alios immundos spiritus, qui ad nocendum humano generi animasque perdendas pervagantur in mundo, nobis auxilium prcstare digneris. Per eumdem Christum Dominum nostrum. Amen.
2013. ápr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Uram Isten az égben, ha ezt egy feketemágus megcsinálja, ott helyben lángra gyúl, és elhamvad. Persze így legalább üdvözül (majd egyszer, először a tisztítóhelyre kerül), és a gonosz lelkeknek, akiknek az erejét köszönhette életében, nem lesz rá többé hatásuk. (Más út az üdvözülésre nem is nagyon van egy feketemágusnak...)
2013. ápr. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

23:10 ezt meg honnan a bányából bányásztad elő?:D

És ezt mind ki kell mondani kör közepén sóval?

Majd jelentkezzen a hatásról,aki megcsinálta....:D

2013. ápr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Gyerekeid vannak és ilyenekkel szórakozol(mágia). Felelősségtudat nem sok szorult beléd. Ha tudnád mivel játszol (és mindenki, aki mágiázik), nem csinálnátok. De hát az emberi tudatlanság...

Olyan csatornákat nyitsz meg, amit nem tudsz irányítani, csak azt hiszed. Az ember nagyon védtelen, csak azt hiszitek, tudtok uralkodni ezeken. Istent játszotok, inkább pedig az életetekkel.

2013. ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 08:03 válaszóló! Nem vagyok bányász, és semmiféle bányából nem bányásztam. Ez amit oda írtam egy tisztitó ima és egy rituálé, természetesen az okultizmus nem játék, és sok veszéjt rejt. De mivel hogy én már résztvettem pár Exorcizmus-on és láttam erejét a gonosznak , éreztem lehelletét, éreztem haragját és mind azt tapasztaltam hogy mi emberek mellette törékeny porcelán babák vagyunk, csak az Istenben való hitünk erősebb nála . Amit mások filmeken látnak , és nagyokat vihognak rajta , azt én mind személyesen tapasztaltam , söt én olyan életet élek amit senkinek nem kivánok , de ha okultizmussal , mágiával , démonnal foglalkozol akkor tudnod kell hogy sosem szabad félelmet mutatnod mert akkor megtalálja a gyengéd, és végez testeddel, lelkeddel. Az okultizmusban nem csak simán annyi létezik hogy démon, a démonok egész serege van ott és tőbb csoportja van , ezek légiók. Ugyan úgy az angyaloknál is , nem csak annyi hogy angyal, rangja van mindegyiküknek és egész seregből állnak össze , légiókból. De az okultizmusban van 1 szabály , mindenki a saját síkjában lehet csak ! Nem jöhetnek át sem a démonok sem az angyalok, ezt a szabályt mi emberek szegjük meg azzal hogy ajtót nyitunk nekik egy titkos átjáró ez és ezért jönnek át mert mi hivjuk őket. Ami viszont nagyon érdekes hogy bármibe elrejtőznek és ott ülnek és várják hogy lecsaphassanak. Egy tárgyban , egy ajándékban , és ha azt összetöröd vagy megszenteled akkor benne elpusztul, vagy csak visszakerül a síkjába. De ahoz hogy visszaküld és tárgyon kivül van komoly riutálé kell és erősnek kell lenni másképp elbuksz és ő puszit el. Egy tanács mindenknek aki ezt olvassa és okultizmussal foglalkozik. Ezt abba kell hagyni , olyan dolgokba meritkeztek melytől nem tisztultok meg. Vannak akik elhunyt rokonokat megídéznek, egyvalamit értsetek meg aki meghal pihen. Nem lehet megídézni , akit megídéztek az nem ő , csak a tulajdonságait emlékeit viseli és felhasználja hogy becspahasson...
2013. ápr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

10:42 es,arra már én is rájöttem,hogy szellemidézéskor nem a szellemet idézik meg,hanem valami mást,aki/ami csak felhasználja.

Mondjuk én távol igyekeztem magam tartani az ilyen dolgoktól,mégis anno tudtomon kívül egy fekete mágus csapdájába estem,hát nem kívánom senkinek,alig éltem túl.

Úgyhogy én is csak lebeszélni igyekszem mindenkit.

2013. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!