Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kaptam egy kecskefej, koponyát...

Kaptam egy kecskefej, koponyát 2 nappal ezelött. és 2 napja furcsa dolgok történnek velem. Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
hétfön elmentem egy haveromhoz.és aztmondta vasárnap ment horgászni és talált egy kecskefej-koponyát mivel ö fehérmágus...rögtön én jutottam eszébe és átadta nekem.én pedig hazahoztam,aznap éjjel kinyilt az ablakom,másnap este pedig folyamatosan felhangositja saját magát a tévém max hangeröre
2013. ápr. 10. 10:26
1 2 3 4 5
 21/45 anonim válasza:
Akkor a juhászok mit mondhatnak? Vagy a vadászok, akik koponyákat tartanak trófeaként...ne légy hülye.
2013. ápr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy nem csinálsz idézést. Hát most bajban vagy, mert sikerült mégiscsak... Sőt, amennyire a hézagos ismereteimből kiviláglik, magát Belzebubot idézted meg, igaz, nem szándékkal. Az egyetlen, amit tehetsz, hogy bocsánatot kérsz tőle a zaklatásért, és megkéred, hogy menjen vissza, ahonnan jött. Ha szerencséd van, megteszi, ha nem, hát akkor annyi neked.


(A fehér mágus "barátod" pedig megéri a pénzét. Vagy nagyon hülye, vagy nagyon ki akart tolni veled.)


Ja és én azért megnézetném azt az ablakot egy ablakossal, a tévét meg egy tévészerelővel, csak biztos, ami biztos. :P

2013. ápr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

hm... nem.. a tv valamivel több mint egy hetes.. nemrégen vettem...szoval a tv jo!... és miért idéztem volna meg öt?

föleg tudat alatt?

2013. ápr. 10. 11:48
 24/45 A kérdező kommentje:
kb 10 kor kivittem a fejet az udvarra.. és azota bemertem kapcsolni a tv.- még nem ment fel a hang ..
2013. ápr. 10. 11:53
 25/45 anonim ***** válasza:
Szerelő vagy vissza az áruházba!:D
2013. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Mármint a TV-vel:)
2013. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
aha...vagy hozzám kéne használati .-)
2013. ápr. 10. 12:05
 28/45 A kérdező kommentje:
kész................megint felvette a hangot a tv.m maxra..... kikapcsoltam..pffffffff
2013. ápr. 10. 12:12
 29/45 anonim ***** válasza:

Én írtam be,hogy szerelő,de azért le kell,hogy írjam,hogy nekem is volt egy rendhagyó esetem 6 évvel ezelőtt és abban az időben,mikor fekete mágussal barátkoztam,akiről nem tudtam,hogy az,csak annyit,hogy érdekli az ezoterika.

Na kaptam egy új mobilkészüléket.

Na a mobilkám ha telefonáltam elkezdett csak úgy magától 6 osokat pötyögni,monotonul és nem hagyta abba.Nem kicsit idegesített beszélgetés közben...

Na 1 hét múlva viszem vissza megnézetni.Hát nem csak! arra az időre megjavult!Persze,amint hazavittem megint kezdte.

Utána felhív az egyik barátnőm,aki mindössze annyit mondott nekem,hogy állandóan 6 osokat lát és,hogy a 6 a Sátán száma.

Ez baromi érdekes volt,mert nem panaszkodtam a telefonról csak az apámnak,akitől kaptam.És az is döbbenetes volt,hogy csak ennyit mondott a barátnőm a telefonba semmit többet,olyan volt,mint egy "üzenet".Mivel eddig eszembe sem jutott,hogy a 666 az Ómen száma,de ezután elkezdett aggasztani a dolog,hogy ez nem e vészjel.

Innentől minden egyes nap avval hívtam fel az apámat,hogy a telefon,ezt csinálja,a barátnőm valami miatt ezt mondta,és csak nagy baj lehet...(apám nem hívő egyébként)

Na egyenlőre beletörődtem és elérkezett az a nap,mikor elég soká egyébként a hang üzenetrögzítőm aktiválni akartam.

Elég hosszadalmas volt és fel se tűnt,hogy "nyugiban" maradt a telefon,nem ütögetett 6osokat.

Hangüzenet aktiválásakor mindenfélét kérdeztek és azt mondta az aktiváló rendszer,hogy most csak annyit mondjak ki mi a nevem és akkor,ahogy kimondtam a nevem,a telefon nem monotonul,mint szokta,hanem,mint az őrült kezdte el ütögetni a 6 osokat.Olyan volt mint egy filmhorror jelenet a számomra.

Én akkor úgy elkezdtem remegni,hogy nem maradt meg semmi a kezemben,ezt a hülye telefont is leejtettem és vagy fél óráig remegtem,annyira jelnek éreztem!! (soha többet nem mertem bekapcsolni egyébként)

Egy nap múlva pedig kiderült 4 hete elhalálozott magzat van bennem és nem vetéltem el,amitől már súlyos vérmérgezésem is volt....Na ez az én érdekes történetem.

Semmi nem fogja kiverni a fejemből,hogy nem jel volt tényleg.

2013. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Ja hozzáteszem,hogy a barátnőm úgy mondta,hogy mindig 6 osokat lát,hogy mindig megakad a szeme a 6 os számon,legyen az rendszámtábla,házszám és nem érti miért,de mindig odavonzza a tekintetét újabban.Neki egyébként van egy gyenge látó képessége...
2013. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!