Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Képes vagyok meditáció nélkül...

Képes vagyok meditáció nélkül gerjeszteni az energiáimat?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy képes vagyok a testemben lévő energiákat hatalmasra növelni, magyarul képes vagyok megszokszorozni a "spirituális energiám, aurám, ki hogy nevezi". De ehhez nem kell meditálnom, hanem elég nagyon erőssen koncentrálnom éber állapotban, és fizikailag is libabőrös leszek, és fura hideg áramlatokat érzek. a harmadik szemre is hatással van, mert ilyenkor elkezdem látni halványan az aurát, ha ezt a technikát csinálom. Szerintem képes vagyok a végtelenségig gerjeszteni, 5 percig csináltam csak most, és leírhatatlan olgokat érzek, fizikai értelemben is. Létezhet, hogy meditáció nélkül is képes vagyok növelni az erőmet, és gerjeszteni a meglévő "energiáim" . Komoly válaszokat légyszíves, jó ideig én is szkeptikus voltam leírhatatlanul, főleg olyan válaszára várnék, aki jártas a mágiában... pl Spirituális sátánisták, vagy wiccák válasza érdekelne főleg.

2013. aug. 22. 17:23
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
én is ismerem a placebó hatást, és régen rengeteget vitáztam ilyen emberekkel, akik azt hitték van mágikus hatalmuk stb. Sőt a kereszténységgel is rengeteget vitáztam. Én mindent kritikai szemmel figyelek, értelmes ember vagyok, semmit nem tartok kizárhatónak, ellentétben a beszűkült látókörű emberekkel... Én is inkább szkeptikus vagyok, de attól függetlenül lehetségesnek tartom bizonyos dolgoknak a létezését, mert vagyok annyira intelligens, hogy nem képzelem azt, hogy mindent tudok emberként.
2013. aug. 22. 19:44
 12/29 feher.farkas@tihi ***** válasza:
igen lehetseges de. az ilyesmi ritka es nehez ezt az erot kifejteni elsosorban a hit ebben az eroben sokat segit de ha te igazat mondasz fejleszedd mert nem mindenapi dolog ugyes ha nem edd meg a hazugsagaidat
2013. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, Te egy barom vagy, hogy itt teszel fel ilyen kérdést, ahol biztosan nem számíthatsz normális válaszra, csak az olyan emberek fognak ideírni, akiknek üres az életük.


Visszatérve a kérdésre: Ha elég érzékeny vagy az energiákra, akkor ez valóban lehetséges. Viszont transzállapotban lenne az igazi. Azzal viszont vigyázz, hogy ne csináld túl sokáig, mert akkor túlterhelheted az idegrendszeredet, ami károsodáshoz vezet. Csak addig csináld, amíg úgy érzed hogy megfelelő és jól esik. Vizualizálj színt is minden belégzéssel, mondjuk az arany-fehér kezdetnek megteszi, esetleg elképzelheted ahogy záporesőként zúdul rád az energia, majd rögzítsd magadhoz akarattal és vizualizációval.

2013. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

feher.farkas@tihi:


Ez egyáltalán nem nehéz, és bárki képes rá. Aki például sosem gyakorolt meditációt, viszont harcművészetet/jógát igen, akkor ez könnyebben fog menni neki.

2013. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Harcművész is vagyok valamiylen szinten. 8 évnyi harcművészeti taoasztalatom van ! De úgy értsd, hogy egy harcművészeti kiáltásnak mondjuk a hatszázszorosnyi energiáját tudom "generálni". Nem igazán tudom leírni...

Egyébként köszönöm a hazsnosabb tanácsokat, spirituális sátánizmus érdekelt egy időben, ott próbáltam meditálni, és transzba esni, és haszonlók.

2013. aug. 22. 22:01
 16/29 anonim ***** válasza:

#6


Attól függ mit nevezel meditációnak. HA a tradicionális fogalmak szerint vesszük akkor:

a helyzet az hogy nagyon kevesen képesek igazi meditatív állapotba kerülni.


Ha meg tudod növelni az energia szintedet akkor használd arra az energiát hogy a jelenben legyél itt és most! És akkor előbb utóbb eléred a meditációt is.

2013. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nem te vagy raimhol?
2013. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
És ha én vagyok ?
2013. aug. 22. 22:30
 19/29 anonim ***** válasza:
Semmi, csak ismerős volt. Akkor ezek szerint fejlődtél már valamennyit.
2013. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Lusta ember vagyok, de megváltoztam pár dologban. ritkán meditálok, de néha elszoktam kezdeni.
2013. aug. 22. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!