Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Képes vagyok meditáció nélkül...

Képes vagyok meditáció nélkül gerjeszteni az energiáimat?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy képes vagyok a testemben lévő energiákat hatalmasra növelni, magyarul képes vagyok megszokszorozni a "spirituális energiám, aurám, ki hogy nevezi". De ehhez nem kell meditálnom, hanem elég nagyon erőssen koncentrálnom éber állapotban, és fizikailag is libabőrös leszek, és fura hideg áramlatokat érzek. a harmadik szemre is hatással van, mert ilyenkor elkezdem látni halványan az aurát, ha ezt a technikát csinálom. Szerintem képes vagyok a végtelenségig gerjeszteni, 5 percig csináltam csak most, és leírhatatlan olgokat érzek, fizikai értelemben is. Létezhet, hogy meditáció nélkül is képes vagyok növelni az erőmet, és gerjeszteni a meglévő "energiáim" . Komoly válaszokat légyszíves, jó ideig én is szkeptikus voltam leírhatatlanul, főleg olyan válaszára várnék, aki jártas a mágiában... pl Spirituális sátánisták, vagy wiccák válasza érdekelne főleg.

2013. aug. 22. 17:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Így tovább!
2013. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Mindig elkezdem, aztán mindig leállok vele valamiért ez a probléma.
2013. aug. 22. 23:11
 23/29 anonim ***** válasza:
Ez sokáig nálam is gondot okozott. Akkor találd meg a probléma forrását, amiért leállsz vele, és ha az megoldódik, akkor rendszeressé tudod tenni.
2013. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nézz utána ennek:


[link]

2013. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
nem adja be az oldalt sajnos ! :S
2013. aug. 23. 19:05
 26/29 anonim ***** válasza:
Nálam simán jön...
2013. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Na megnéztem megint, most behozta ! Elolvasom nemsokára.
2013. aug. 24. 13:45
 28/29 anonim válasza:
nézd nem tudtom mi ez a meditációs energiagerjesztős maszlag de az én anyám már hónapok óta ezt hajkurássza(nem akarlak megsérteni ki miben hisz:) és szerinte az a megoldás ha mustármagot vízzel elkeverve megiszza és rendszeresen jár colonhiroterápiára:D az amúgy bélosás és a megtisztulás a bálsártól.volt hogy napokig csak ivott mert meditált?és az univerzum energiáit vette magához. szerintem ezt nem nagyon kéne folytatni.persze ha tudod még egészséges körülmények között tartani ezt a dolgot akkor oké de ne vidd túlzásba.
2013. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fanatikus, aki pl napfényt eszik, vagy egy elmebeteg. Régen én voltam a szkeptikusok élén harcoló legnagyobb hangú szónok, aztán oda jutottam, hogy már spirituális témákban írogatok, tehát alaposan körbejártam a dolgokat.
2013. aug. 27. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!