Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Azért fogadjátok el a vonzás...

Azért fogadjátok el a vonzás törvényét, mert TETSZIK nektek? (jól hangzik számotokra? ) Nem lenne jobb racionálisan gondolkodni?

Figyelt kérdés
Semmi alapja nincs, csakis tetszés alapján hihetnek benne az emberek.
2014. jan. 13. 08:15
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/192 A kérdező kommentje:

"szabad akarat altal teremthetunk"



erről 1 vicc jut eszembe:


tudósok 1 csoportja Isten elé járul,és közlik, hogy ők is tudnak embert alkotni.

Isten: Mutassátok meg!

a tudósok elkezdik összekaparni a port, mire Isten közbeszól:

Használjátok a saját porotokat!

2016. febr. 2. 17:12
 92/192 anonim ***** válasza:
100%

:D :D

Én erre azt mondom senkit nem kell meggyőzni semmiről! Ha tudja, ha nem, attól még működik!

2016. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/192 A kérdező kommentje:

"attól még működik!"



és az nem számít, hogyan működik? ki működteti?

2016. febr. 3. 10:46
 94/192 anonim ***** válasza:

Te magad!


Előzőekben leírtam nagyjából hogy...meg hogy valójában mi vagy én te mindenki! Az hogy ennek tudatában van vagy nincs az már nem olyan jó mert sokkal jobb lenne ha ezeket amiket írtam tudná mindenki! (persze vagyunk egy páran azért)


Kérdező ha nem néztél utána dolgoknak mit próbálj ki esetleg meg hogy hogy működjön akkor miről beszélünk? Hiába ír neked akárki akármit ha csak érvelsz és bele sem gondolsz meg semmi akkor...? :D


(Úgyhogy köszönöm a kérdést és hogy ezeket leírhattam! :) )

2016. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/192 A kérdező kommentje:
a vonzás tv.-ét a sátán működteti.
2016. febr. 3. 11:02
 96/192 anonim ***** válasza:
100%
:D Nyugodtan éltetheted a negatív polaritást ha úgy tetszik nekem jó a pozitív is , köszi! :) Ezzel a kijelentéseddel csak a saját hiányosságodat mutatod meg épp! :)
2016. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/192 A kérdező kommentje:
te meg a hiszékenységedet a becsapottságodat és az önhittségedet mutatod meg így.
2016. febr. 4. 11:38
 98/192 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben a negatív oldal lesz a mérvadó itt akkor ez az utolsó kommentem itt! :)


"te meg a hiszékenységedet a becsapottságodat és az önhittségedet mutatod meg így.

"


Hiszékenység kihúzva "hisz" leírtam hogy működik és hogy miért az hogy tisztában vagy vele vagy szkeptikus vagy attól még létezik bár ennyi negativitás mellett nem hiszem hogy kipróbálnád és számodra hasznos sikereket érnél el vele,nyugodj meg és próbáld ki! Ön-MAG-AD-ért!


Becsapottság is kihúzva a fentiek miatt!


Önhittség, elnézést ha úgy jött le de már nagyon elment a téma másfelé...


Nem csak én mindenki képes ezekre a dolgokra , nem vagyok egos meg semmi ilyesmi,sem isten komplexusos! De ezt is leírtam! :)

2016. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/192 A kérdező kommentje:

"Hiszékenység kihúzva "hisz" leírtam hogy működik...."



nincs kihúzva, csak azt hiszed. semmit nem tudsz a vt működésének okairól, mechanizmusairól, és hátteréről. vélekedésed van csak. az semmi. se nem tény, se nem mérvadó.



"próbáld ki! Ön-MAG-AD-ért!"



sátáni praktikához inkább nem folyamodom.



"Önhittség, elnézést ha úgy jött le de már nagyon elment a téma másfelé...

Nem csak én mindenki képes ezekre a dolgokra"



senki nem képes ezekre. démonok intézik el neked, s ezzel megkötözöttséget idéznek elő.



"nem vagyok egos meg semmi ilyesmi,sem isten komplexusos! De ezt is leírtam! :)"



nem vagy egós? ó dehogynem, a vt az egó beteg túltengése...



ami a becsapottságot illeti, azért vagy becsapva, mert fogalmad sincs kik állnak a vt működésének hátterében, s milyen céllal. magadnak tulajdonítod a következményt, holott démonok intézik a háttérben.

2016. febr. 4. 13:31
 100/192 anonim ***** válasza:

:D :D :D

Személyesen szivesen beszélgetnék veled! Érdekes egy pali lehetsz! vagy csaj vagy? úgy jobb! :) :D

2016. febr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!