Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Azért fogadjátok el a vonzás...

Azért fogadjátok el a vonzás törvényét, mert TETSZIK nektek? (jól hangzik számotokra? ) Nem lenne jobb racionálisan gondolkodni?

Figyelt kérdés
Semmi alapja nincs, csakis tetszés alapján hihetnek benne az emberek.
2014. jan. 13. 08:15
 141/192 anonim ***** válasza:
100%

a függetlenség blog egy 4 elemisek írta zagyvaság. Ostoba tudománytalanság.


Kérdező : te mire akarsz kilyukadni ? Sátán magyarázza be nekünk a bevonzást?

2016. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/192 A kérdező kommentje:

"Sátán magyarázza be nekünk a bevonzást?"



a sátán szít, felkarol, menedzsel minden olyan gondolkodásmódot, ami Iste nélküli életre sarkall. simán el tudja neked intézni 1 démon, h "bevonzzál" valamit. hallja mit akarsz, ismer téged, és elintézi, te meg azt hiszed a nem létező rezgések, meg az "isteni" (?)mivoltod tette. ez gőghöz és büszkeséghez vezet, pont ahhoz ami miatt Lucifer fellázadt.

2016. máj. 27. 14:23
 143/192 A kérdező kommentje:

"Aranycsillagbogaram, mi lenne, ha a gyülekezetedben osztanád az észt és nem itt? "



nem kell kommentelned ha nem akarsz



"Fogd fel, hogy kb. harminc éve egy új vallás van terjedőben, ezt pedig úgy hívják, hogy pozitív gondolkodás."



másnéven, gőg, büszkeség, önistenítés, végtelen egoizmus vallása.



"Neked a saját üdvtörténeteddel kellene foglalkoznod, nem mások "megváltásával"."



Jézus a megváltó, nem én.



"A Bibliádat meg lapozd tovább az Evangéliumokig, ott megtalálod Jézus szavait arról, hogy ne ítélj, hogy ne ítéltess."



írva van: a szellemi ember mindent megítél.

ha nem ismered a Bibliát, javaslom, olvasd.



"Rendszeresen provokatív és ostoba kérdéseket írsz ki ide, de nem veszed észre, hogy röhej tárgya vagy."



ez a te véleményed.



"Nem értem, hogy mi a fene közöd van neked ahhoz, hogy ki miben hisz."



a szeretet miatt. ha tudod, h valaki a vesztébe rohan, hagyod?



"Hitgyülis vagy, vagy valami más szekta hálózott be téged?"



hívő ember vagyok. de gyanítom nem tudsz különbséget tenni a hit és a vallás között. elmondhatom, ha érdekel.



"Te utad, te sorsod, te dolgod, de ne akadj már bele olyan fogalmakba, amiket értelmezni sem tudsz!"



eme következtetésed miből vontad le?



"Amúgy tudd, hogy a vt-ben hívő, pozitív gondolkodásra törekvő emberek jobban hisznek, és milliószor jobban tisztelik Istent, mint a te."



ez orbitális hazugság! a poz. gond. "istene" nem az igazi, Teremtő Isten, hanem az ember saját maga. a poz. gond. = csak saját magamban bízok, én vok életem ura, én alakítom a sorsom. ez baromira nem az Istenhitről szól, pont h a szöges ellentéte. ez bálványimádás. ráadásul még mágikus, okkult, hamis, pusztító és tiltott világkép is. mágia, mert a lélek "hatalmával" akarja befolyásolni a valóságot.



"Mi, kárhozatra méltók,imádkozunk a szerencsétlen lelkedért!"



ne gúnyolódj.

2016. máj. 27. 14:36
 144/192 anonim ***** válasza:
Nem olvasok vissza 15 oldalt, bocsi, ha már írták. De: az a vicc, hogy a vonzás törvényéről nem csak a szkeptikusok mondják, hogy nem létezik, hanem azok is, akik tényleg komolyan foglalkoznak mágiával/ezotériával. Ugyanis a Titok c. film amiből ez az egész ökörség indult, féligazságokat tartalmaz, alapvető törvényeket von össze és más fontos dolgokat kihagy a képletből. Ettől függetlenül tökjó, hogy valakinek bejön, meg minden, és ennek hatására pozitívan gondolkoztok, de... ettől még egy összeollózott elmélet, konkrétan "vonzás törvénye" nem létezik ebben a formában. És akkor még tudományos, kvantumfizikai alapokra akarjátok helyezni. Kíváncsi lennék, ki tudja ezek közül az emberek közül megírni az idei középszintű fizika érettségit legalább hármasra. Mindegy. :D (És még csak nem is mint szkeptikus írom ezeket.)
2016. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/192 anonim ***** válasza:
100%
Én is szkeptikus vagyok. DE neked kérdező, nem mindegy, ki miben hisz? Tipikus keresztény birka vagy te is, osztod osztod, de ha a tiéddel ellentétes véleményt kapsz, leírod a fél bibliat. Ezek vagytok ti.
2016. jún. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/192 anonim ***** válasza:
89%
Haha, most látom a kérdéskifejtésed. A te istened racionális? Van alapja? Láttad, vagy csak le van írva hogy van? Miben vagy különb, mint a vonzásban hívők? Semmivel, csak ők nem kötekednek :DDD
2016. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/192 anonim ***** válasza:
69%
Nincs vonzas torvenye, amikor erosen gondolkodsz valamin, a tudatalattidba programozod be a dolgokat, ezert ezekre a dolgokra jobban figyelsz, es sikerul az, amit elkepzeltel. Este erdemes lefekves elott beprogramozni, meg reggel.
2016. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/192 anonim ***** válasza:
Valóban jobb racionálisan gondolkodni. Én is így teszek, ezért fogadom el a vonzás törvényét! :)
2016. szept. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/192 anonim ***** válasza:
Parszor bejott, pld egyik helyen szerettem volna dolgozni mert kivulrol jol nezett ki meg kozel is volt de sehol nem talaltam munkahirdetest ah mondom milyen jo lenne itt dolgozni ilyen kozel az otthontol ... eltelt egy ev es ah ismerosommel talalkoztam aztmondja h ő ott dolgozik es milyen jo ott irjam meg az eletrajzomat a tobbit elintezi at is adtam neki es mivel az elozo helyen felmondasi idom 2 honal volt igy bekerultam a mostani cegbe es tenyleg jobb ... ugyh mukodik az
2016. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/192 anonim ***** válasza:

Tudásom miatt fogadom el.

De. Jó racionálisan gondolkodni, ezért fogadom el, ahogy minden mást mi lérezik. Beleillik képbe.

Rengeteg alapja van. Informálódj jobban.

2016. dec. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!