Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Azért fogadjátok el a vonzás...

Azért fogadjátok el a vonzás törvényét, mert TETSZIK nektek? (jól hangzik számotokra? ) Nem lenne jobb racionálisan gondolkodni?

Figyelt kérdés
Semmi alapja nincs, csakis tetszés alapján hihetnek benne az emberek.
2014. jan. 13. 08:15
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/192 A kérdező kommentje:
bizonyíték? (semmi)
2016. jan. 30. 21:37
 82/192 anonim ***** válasza:
25%
Olvass utána
2016. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/192 A kérdező kommentje:
utánaolvastam, de nem találtam hitelt érdemlő bizonyítékokat, csak hablatyok tömkelegét.
2016. jan. 31. 19:26
 84/192 anonim ***** válasza:
mi az új kérdés? :D
2016. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/192 anonim ***** válasza:
100%

(De egyébként az is elmondd vmit hogy a kérdést a mágia,okkultizmusba tették be :D )

Miértbaj az ha vki nem dogmatikus szkeptikus materialista a vonzás törvényével kapcsolatban....látta a filmet , olvasta könyvet és miért ne próbálhatná ki!?

Na?! és működik! mert teremtő vagy! Először magadat kell megérteni hozzá aztán tudod megérteni azt amit most még nem, ha továbbra is így állsz hozzá természetesen miért működne! :) Ezt tedd helyre! Értsd meg hogy teremtő vagy te is és mindenki más a "Végtelen Teremtőtől" vagy te is! De ezt elfogadni egy ilyen 3D-s világban nem egyszerű meg megy az anyázás ezt tudjuk, de attól igaz! :D

2016. febr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/192 A kérdező kommentje:

előző!


teremtmények vagyunk, nem teremtők.


amit írsz, arról a sátáni hazugság jut eszembe ami az édenkertben hangzott el: "olyanok lesztek mint az Isten"


ezekben az utolsó időkben újra (és szerencsére utoljára) csúcsra jár a mágia, az okkultizmus, és minden sátáni misztika. csak tudományos köntösben....

2016. febr. 1. 17:43
 87/192 anonim ***** válasza:
100%

Így van olyan teremtmények akik teremtők,nem olyan nehéz ezt megérteni gondolom de hol élsz kérdező vagy mit akarsz elérni? :D Nézz egy kicsit ki a nagyvilágba persze először magadba (meditáció segíthet ezen) és akkor talán rájössz! :) Megkérdezhetem hány éves vagy?



Ne húzzuk rá szerintem a sátáni dolgokat:D Magadat ismerd meg, az isten amiről tudsz sem úgy kell érteni ahogy az emberek 90%-a, egyébként Isten is egy teremtmény!


"ezekben az utolsó időkben újra (és szerencsére utoljára) csúcsra jár a mágia, az okkultizmus, és minden sátáni misztika. csak tudományos köntösben...."


Persze vannak ferdítések ez a cél! Hogy ne gondolkodj csak termelj fogyassz mint egy biorobot éld le az életedet akár egy elnyomásban stb!

Ugyanis ezzel a ha észreveszed az összefüggéseket rájössz hogy ez miért vesz körül?! A válasz egyszerű...ebből a rosszból kell kilábalnod ez azért van itt hogy te észrevedd hogy MI NEM VAGY! A lehetőség fel lesz kínálva előtted nem véletlen ez itt és most, te dolgod h élsz vele vagy nem! gondolok itt a negatív dolgokra, ebből kell kiemelkedni kivéve ha vissza akarsz jönni a 3D-be(akár emiatt)

A ferdítés a negatív polaritás azért van hogy kitörj és fejlődj hogy LÁSD hogy ez nem te vagy nem ezt kell megtanulnod és fejlődj ezáltal,a föld nevű játéknak ez is egy variációja!


Azt tudom javasolni ha kicsit is nyitott vagy amit az elején írtam aza legjobb mód! ÖnMAGad megismerése! :)


Persze a szkepticizmus jó mert hasznos de ilyen téren tovább kellene már lépni (vagy vissza jössz akár ide) !

2016. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/192 A kérdező kommentje:

"Így van olyan teremtmények akik teremtők,nem olyan nehéz ezt megérteni"



súlyos tévedés. a teremtmény nem teremtő. metafizikai lehetetlenséget állítasz.

2016. febr. 2. 07:43
 89/192 anonim ***** válasza:
100%
Átvitt értelemben értelemben bennünk van,maga hasonlatosságára es ez ezt is jelenti...nagyon fontos a szabad akarat ha eszrevesszuk ezzel teremtunk nem kell mindog nagy dolgokra gondolni.csak legyunk tudataban...Nem arrol beszelek egyertelmu akik isten komplexumban szenvednek h ők a nagy kiralyok ez mas...nem errol beszelek :) egyek vagyunk mert szabad akarat altal teremthetunk stb!
2016. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/192 A kérdező kommentje:
előző, te ebben a hablatyban hiszel?
2016. febr. 2. 17:08
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!