Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Azért fogadjátok el a vonzás...

Azért fogadjátok el a vonzás törvényét, mert TETSZIK nektek? (jól hangzik számotokra? ) Nem lenne jobb racionálisan gondolkodni?

Figyelt kérdés
Semmi alapja nincs, csakis tetszés alapján hihetnek benne az emberek.
2014. jan. 13. 08:15
 191/192 anonim ***** válasza:

Kérdező,

Hadd kérdezzem meg, honnan tudsz a Vonzás Törvényéről? Elolvastál legalább egy könyvet róla, vagy csak mesélt róla valaki?

2019. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/192 anonim ***** válasza:

Hali, racionálian nincs alapja?

Oké, nem vagyok tisztában a törvénnyel, de asszem mind vettük egyszer.

Ahogy nekem sikerül a "bevonzás" azt el tudom mondani. Legyen az bármi én legalábbis jobban figyelek, arra a területre. Pl + pénz, mert közbe jött egy nem várt dolog... mik a lehetőségek? S hipp hopp, behívnak túlórára, jön két bemutató és bejön a sorsjegy... de bevonzottam vagy addig, mert nem kellett nem láttam meg a lehetőséget?

Nem volt jelentős + a bevétel, de fedezte a + kiadásokat, a túlórák meg garantálták a jövőben bekövetkezhető kiadásokat...

Összegezve szükség volt valamire, és lehetőségem nyilt annak a kétszeresét megszerezni...az kiindító bajomon kívűl semmi se volt random, a fellépés le volt szervezve csak nem tudtam róla, túlórázni elötte is lehetett, a sorsjegy meg sorsjegy, vagy bejön vagy nem.

Mondhatom hogy bevonzottam...

2019. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!