Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Azért fogadjátok el a vonzás...

Azért fogadjátok el a vonzás törvényét, mert TETSZIK nektek? (jól hangzik számotokra? ) Nem lenne jobb racionálisan gondolkodni?

Figyelt kérdés
Semmi alapja nincs, csakis tetszés alapján hihetnek benne az emberek.
2014. jan. 13. 08:15
 151/192 anonim ***** válasza:
52%

Hogy a fèlreèrtèseket tisztázzuk.

[link] (aki már ezt nem èrti, ne is èrveljen a fizikával)

Aki pedig ezt sem èrti ès vèdekezik vele, az is inkább csak olvasson. :)

2016. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/192 anonim ***** válasza:
2016. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/192 anonim ***** válasza:

A gyengèbbek kedvèèrt a "kvantum"

(Valami mèrhetőnek az alapvető egysège)

2016. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/192 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem èrdekes, hogy azt a 7 pontot nem írták alá..

2016. dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/192 anonim ***** válasza:
De a nagy tudományok minden ága egy egyszerű kèrdèstől amit minden válaszára feltehetünk, lebomlik. Előző 3 voltam.
2016. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/192 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező. Te perverz vagy. Legalább ne hírdesd tudáshiányod.
2016. dec. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/192 A kérdező kommentje:
akkor oktass te ezós hablatyoló.
2016. dec. 23. 21:58
 158/192 anonim ***** válasza:
58%
Minek válaszolna bárki rendesen? A kèrdès èrtelmetlen.
2017. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/192 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek az ilyesmiben,mindig is racionálisan éltem az életem,igaz a szüleim megkereszteltek de sosem gyakoroltam a vallást, már gyerekkoromban is utáltam a hittant,könyörögtem anyáméknak hogy ne kelljen járni, de aklor még kötelező volt. Azért szoktam ezo kategóriába benézni mert olyan jókat röhögök rajta, tegnap este is benéztem miután elaludt a fiam, és akkorákat kacagtam ezeken a tudatlan hiszékeny embereken. Nem itélem el őket abban hisznek amiben akarnak, csak számomra nagyon nevetségesek. Szellem szállt a hátamra . OMG 😂
2017. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/192 anonim ***** válasza:
58%

Szia. Sajnálom, hogy - oly sok emberhez hasonlóan - félreismerted a vonzás törvényét. Valaki olyan mesélhetett róla, aki nem értette meg. 1. A vonzás törvénye nem egy "istenség". Főleg nem olyan, akire rá lehet kenni dolgokat. Sőt! Épp az az egyik legmeghatározóbb vezér-gondolata, hogy vállald a felelősséget önmagadért, a tetteidért. Ez szerintem nem áll a kereszténységgel szemben. Ismerd el, és lásd be bűneidet.

2. Jézus ellen sem beszél. Sőt egyik vallás" alapító" ellen sem beszél (pl. Buddha, Krisna, Mohamed stb.) akik azért mondtak hasonló dolgokat...

3. Egoista? Nem. Ez is egy nagy félreértés. Sokan így értelmezik, hogy csak magaddal törődj, pedig pont azt tanítja, hogy amit másoknak adsz, azt kapod. Ergó, ha jót szeretnél látni a saját életedben, cselekedj jót másokkal is. Az, hogy sokan kizárólag a vagyonosodást látják benne, az a teljesen elanyagiasodott társadalmunk miatt van. De ez messze nem a teljes kép. Én évek óta foglalkozom ezzel. Nevezhetsz bárminek, nekem segített.

2017. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!