Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Azért fogadjátok el a vonzás...

Azért fogadjátok el a vonzás törvényét, mert TETSZIK nektek? (jól hangzik számotokra? ) Nem lenne jobb racionálisan gondolkodni?

Figyelt kérdés
Semmi alapja nincs, csakis tetszés alapján hihetnek benne az emberek.
2014. jan. 13. 08:15
 171/192 anonim ***** válasza:

"szóval mindegy mitől létezik?"


Mi van ?? Ezt most nem értem.

2017. máj. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/192 A kérdező kommentje:

"De attól , még , hogy neked nem sikerült a jót bevonzanod attól még miért ne létezne?"



és ha létezik, mindegy mitől létezik? mindegy ki áll a háttérben?

2017. máj. 1. 13:25
 173/192 anonim ***** válasza:
A kérdésed még most sem igazán értem , hogy miért foglalkoztat , hogy mitől létezik. De igen, mindegy,hogy mitől létezik.
2017. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/192 anonim ***** válasza:
A kèrdező azt hiszi, hogy Isten vagy ördög üzemelteti ezt a törvènyt. Pedig ez csak úgy van, pont úgy ahogy a vákum is csak van. Pont úgy ahogy minden ami van csak van. Istent ès ördögöt mi emberek teremtettünk magunknak, a tetteink következmènyeit jelölik.
2017. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/192 A kérdező kommentje:

kedves előző, a vt. elméletileg arról szól, h az univerzum "reagál" a gondolataidra-vágyaidra, és "teljesíti". (nem bizonyítható rezgésekkel magyarázzák)


valamit teljesíteni csak élőlény tud, értelmezni, felfogni pedig személy.


logikusan, csak személy állhat a háttérben, az eszetlen, tehetetlen, személytelen univerzum nem képes vágyakat-célokat-terveket-álmokat teljesíteni.


ha megnézzük mi a vt célja (önistenítés) nyilvánaló, h Istennel ellenséges viszonyban álló valaki mozgatja a szálakat a háttérből. vagyis a sátán. (Már Ádáméknak is azt hazudta, h olyanok lesznek mint az Isten)


a sátán szít, menedzsel, felkarol, támogat minden olyan eszmét-vallást-nézetet, ami az Istent nélkülöző, elutasító életre hív.



a v.t. sátáni manipuláció.

2017. aug. 9. 16:39
 176/192 anonim ***** válasza:

Istent elutasító élet? Miről beszélsz? Egyébként meg Isten megteremtette a nagybetűt is, használd bátran.


Figyelj csak. Azokat a papokat is Isten teremtette, akik nagyon szeretik a kisfiúkat, ugye? Látta Isten, de nem tett semmit... Nahát, kár.

2017. nov. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/192 A kérdező kommentje:

"Istent elutasító élet?"



vagy Istenben hiszel, v a vonzás tv-ben. A kettő kiüti egymást. Ellentétben állnak. Aki Istenben hisz, elutasítja a vonzást, aki a vonzásban, az meg Istent.

2017. nov. 2. 09:54
 178/192 A kérdező kommentje:

" Azokat a papokat is Isten teremtette, akik nagyon szeretik a kisfiúkat, ugye? Látta Isten, de nem tett semmit"



ez emberi bűn. És Isten tett ennek következménye ellen a kereszten.

2017. nov. 2. 09:55
 179/192 anonim ***** válasza:

Értem, amit írsz, komolyan. De mondd meg nekem őszintén: olvastad pl. A Titok című könyvet? Vagy honnan informálódtál a VT-ről?


Másrészt: a VT szerint kérj valamit, higgy benne, tégy érte, és megkapod. (Legalábbis ez az elmélet.) Jézus pedig azt mondta, "Ha hiszitek, amit nem láttok, megkapjátok, amit hisztek."


És még annyit szeretnék kérdezni, miért cenzúrázták meg a papok Jézus sok-sok tanítását?

2017. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/192 A kérdező kommentje:

"Értem, amit írsz, komolyan. De mondd meg nekem őszintén: olvastad pl. A Titok című könyvet? Vagy honnan informálódtál a VT-ről?"



láttam a filmet, és sokat olvastam róla.



"Másrészt: a VT szerint kérj valamit, higgy benne, tégy érte, és megkapod. (Legalábbis ez az elmélet.) Jézus pedig azt mondta, "Ha hiszitek, amit nem láttok, megkapjátok, amit hisztek."



ezek ellentétben vannak egymással.

a V.T. szerint az eszetlen, tehetetlen, személytelen, rest anyag "teljesíti" a vágyad, míg Jézus arról beszélt, h a személyes, téged szerető Isten hallgatja meg kérésed.



"És még annyit szeretnék kérdezni, miért cenzúrázták meg a papok Jézus sok-sok tanítását?"



ez a vallás lényege.... (sajnos)

2017. nov. 2. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!