Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Azért fogadjátok el a vonzás...

Azért fogadjátok el a vonzás törvényét, mert TETSZIK nektek? (jól hangzik számotokra? ) Nem lenne jobb racionálisan gondolkodni?

Figyelt kérdés
Semmi alapja nincs, csakis tetszés alapján hihetnek benne az emberek.
2014. jan. 13. 08:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/192 anonim ***** válasza:
100%
És? :D Mi bajod neked abból hogy valaki csak pozitiv dolgokra gondol? Én is próbáltam már, nem vagyok rá képes, de mit bánom én hogy ki "vonz be" dolgokat és ki nem. Miért zavar ez téged? Nem mindegy??
2015. ápr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/192 anonim ***** válasza:
Én racionálisan gondolkozok és pont ezért fogadom el.
2015. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/192 A kérdező kommentje:

" Mi bajod neked abból hogy valaki csak pozitiv dolgokra gondol?"



Ezzel önmagában semmi, de ha azt a hablatyot is hozzá fűzi, hogy gondolatainak hullámai, rezgései kapcsolatba lépnek az univerzum rezgéseivel, és a saját frekvenciájára hangolják, akkor az már zártosztályos eset...


Márpedig a vonzás tv.-e erről akarja meggyőzni az embert.


Remélem érzed a brutális különbséget a 2 dolog között.

2015. ápr. 5. 07:59
 44/192 anonim ***** válasza:
Jézus ez a kérdés már egy éves és még mindig aktiv? :D
2015. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/192 anonim ***** válasza:
21%

" Ezzel önmagában semmi, de ha azt a hablatyot is hozzá fűzi, hogy gondolatainak hullámai, rezgései kapcsolatba lépnek az univerzum rezgéseivel, és a saját frekvenciájára hangolják, akkor az már zártosztályos eset... "


Sajnos vannak még ilyen emberek akik így látják a dolgokat! :) :D

Attól h vki ezt használja és működik is neki és tényleg kapcsolatban vagyunk az univerzummal (mondjuk ehhez tenni is kellene) mondjuk aza bizonyos elit próbálkozik h minél többen gondolkodjanak így ahogy te! h hát ez hülyeség! Nézz utána más dolgoknak is ezzel kapcsolatban is stb! és ne szóld le (egyből) "lehet" egy "kicsit" több van az egészben mint hinnéd!!!

23F

2015. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/192 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem a nemed korod kérdező?
2015. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/192 A kérdező kommentje:

35 F


a valóság elmével történő változtatása, szerintetek normális dolog? a világ aszerint változik, h mit akarunk? hozzánk idomul az univerzum?


ebbe gondoljatok már bele.

2015. ápr. 6. 12:46
 48/192 anonim ***** válasza:
16%
Valahogy így van ez igen ahogy írod ! Mivel benned is van univerzum és univerzumban is benne vagy! minden egy és egy minden! (yin és yang stb stb)
2015. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/192 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nem evés ivás d*gásról szól csak,egyébként!
2015. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/192 A kérdező kommentje:
a monizmus (mindegy egy) hatalmas tévedés !
2015. ápr. 6. 18:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!