Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy entitás vette fel velem a...

Egy entitás vette fel velem a kapcsolatot és szövetséget kötött velem. Lehet ennek rossz következménye is?

Figyelt kérdés

Éjjel arra ébredtem, hogy valamiért keljek fel, és vegyek elő egy papírt.

Nem akartam kikelni az ágyból, de a fejemben egy hang ezt mondta hogy csináljam.

Elővettem egy papírt, és ekkor egy fura dolog történt.

Olyan volt mintha elvesztettem volna az eszméletem, és teleírtam a papírt, úgy hogy nem is emlékszem rá.

Mikor megint öntudatomnál voltam, akkor elolvastam mi volt rajta.

Egy entitás, aki megnevezte magát, leírta hogy rajtam keresztül fog néha megnyilvánulni az életben, ilyenkor a fentebb leírt tudatállapot változást fogom megtapasztalni.

Szüksége van a testi energiáimra de ezért cserébe nagyon sokmindenhez hozzásegít az életben.

Mikor elolvastam a papírt, annyira megijedtem hogy egyből elégettem.



#kívánság #este #teljesül #lámpaszelleme
2014. ápr. 29. 20:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
40%

Kedves 9. hozzászóló!


A kérdező leírt egy történetet. Egyikünknél sincs a bölcsek köve, hogy ennyiből meg tudjuk ítélni, teljes biztonsággal meg tudjuk mondani, hogy amit leírt, egy vélt vagy valós megtapasztalás, vagy netalán akár puszta kitaláció. Ha esetleg tényleg így élte át ahogy leírta, szerintem csak találgatni tudunk az okairól, és arról, hogy mi történt valójában.


Ha jól értem, te nem feltételezed, hogy tudatosan hazudik, és szórakozásból írta ki ezt a kérdést. Ha ebből indulunk ki, akkor a kérdését olvasva láthattad, hogy segítséget, tanácsot szeretne, mert megijedt a történtektől, és tart az esetleges negatív következményektől.


Azt írtad, te alapvetően empatikus és kedves embernek tartod magad. Nem tudhatom, hogy van-e, amikor valóban így is nyilvánulsz meg embertársaid felé. Ezzel a hozzászólással egészen más benyomást keltettél magadról.


Amikor valaki - felszínes módon ítélkezve - olyanokat mond egy ismeretlenről, hogy "te szerencsétlen", "a te beteg fajtád", "de nem, te hajtod a hülyeséget, minden áron", "beteg állat", akkor szerinted tesz bármit is annak az érdekében, hogy segítsen, értelmes tanácsot adjon?


Vagy nem ez volt a célod?


Engedd meg, hogy így ismeretlenül is feltételezzem rólad azt az értelmi képességet, ami elegendő ahhoz a felismeréshez, hogy ha VALÓBAN jóindulattal, segítő szándékkal fordulok valaki felé, és szeretnék olyan tanácsot adni neki, ami szerintem a javát szolgálja, akkor ezt nem úgy teszem, hogy lenéző, gúnyos és fölényeskedő hangnemben szólok hozzá, netalán még sértő dolgokat is írok róla. Nem csak azért, mert nem kedves dolog, és mert volt valaki, aki kétezer évvel ezelőtt azért jött el közénk, és vállalta, amit vállalt, hogy másról mutasson példát, hanem azért sem, mert nem kell túl nagy érzelmi intelligencia ahhoz, hogy tudjam, hogy ezzel a hozzáállással azt az amúgy sem túl sok esélyét is eljátszom annak, hogy elérjem, amit szeretnék, vagyis hogy a másik ember meghallgasson, és legalább elgondolkodjon azon, amit írok, és fontolóra vegye a tanácsaimat.


Nem tudom, hogy saját magadnak van-e elképzelésed arról, hogy mi volt a valós (akár tudatos, akár tudatalatti) motivációd arra, hogy a fenti hangnemben írj a kérdezőnek.


Mindenesetre amikor azt olvastam, hogy a kérdező egóját emlegeted, akkor nekem a "Bagoly mondja ...." kezdetű közmondás jutott eszembe.


Szerintem érdemes lenne őszintén belenézned abba a bizonyos tükörbe.

2014. ápr. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
48%

Kedves kérdező ön egy beteg ember lehet, vagy egy trollkodó entitás az ügynökség már pár évtizede kiderítette, hogy régen is, ahogy most is a babonás emberek hittek a démonokban, entitásokban olvastam az ügynökség archívumában, hogy régen a skizofrén embereket hitték démoni megszállottaknak tehát arra utasítom önt, hogy keressen fel egy pszichológust az ön és környezetében lévő emberek biztonsága érdekében.

J ügynök

2014. ápr. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Az 56%os válaszíróval nem kell foglalkozni.

Ide jár keménykedni, és megmutatni hogy ő bizony egy kemény legény, holott, szerintem az életben még semmit sem ért el.

Lenézik, megvetik, az a fajta gondolkodásmód és megnyilvánulás amit itt előadott valószínűsítheti,hogy értelmi képességei megakadtak valahol az általános szint környékén.

Ott vannak ilyen reakciót mutató kisgyerekek, mikor tőlük függetlenül valami szokatlant tapasztalnak, és akkor ált agresszív , lekezelő stílussal reagálnak.

Még biztos anyukájával él, és most otthon azt hiszi huhh de kemény vagyok, az iskolát kijárta, de még fogalma sincs mihez kezdjen az életben, mert a munka ugye büdös, de helyette, itt okoskodni, már sokkal jobb.

De ha sokat gépezik, anyukája, még meg is szidhatja, hogy miért ül egész nap a gép előtt, miért nem keres elfoglaltságot, és él úgy mint a többi normális ember.

De neki nem megy, mert nem normális, mint ahogy azt a válaszából is olvashattuk.

2014. ápr. 30. 08:29
 14/33 anonim ***** válasza:
88%
#13-as válaszod éppúgy illik rád is, mint akire írtad :D
2014. ápr. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
23%

a 9es mekkora egy ganajtúró bogár!

még az a szerencse kevés ilyen ember él a földön, de azok is jól elrejtőzve!

2014. ápr. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
65%
Most komolyan egy normális ember milyen választ adjon erre a kérdésre? kérdező te alapból ezoterikus választ akarsz kapni pedig meglehet, hogy elmezavarban szenvedsz egy ilyen embernek nem árt egy alapos kivizsgálás mielőtt bármilyen következtetés vonna le, amiket leírtál a elmezavarra utalnak , ha elmész egy orvoshoz és elmeséled ezeket elhiheted nem azt fogja mondani, hogy entitás vette fel veled a kapcsolatot hanem egy beutalót fogsz kapni a pszichiátriára hozzáteszem, hogy nem rosszindulatból írom ezeket.
2014. ápr. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
71%
tipikus kamu sztori az unalmasabb fajtából,és hogy hívták az entitást?Házi Feladatnak?
2014. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

6-os vagyok,

„Tudnál írni a könyvről, mert sajnos semmit sem tudok angolul.Esetleg magyar fordításban ez megvan?”


Csak angolul van, kb. 3500 Ftért cakkumpakk beszerezhető külföldről.

Arra a jelenségre hívja fel a figyelmet, hogy bizonyos emberekkel valamilyen „entitás” felveszi a kapcsolatot, van, hogy Jézusnak adja ki magát, van hogy Istennek, van hogy simán szellemi segítőnek. Arra hívja fel a figyelmüket, hogy Új Kor jön, melynek új világképe lesz, hiszen a világ jelenlegi problémáinak megoldása csak így lehetséges.


A Biblia és Jézus Krisztus tanítását átértelmezik, nem azt tanítják Jézusról, amit az Újszövetség. Tehát pl. hogy nem volt Isten Fia, nem Megváltó, nincs Sátán, stb. Azt állítják, Ő csak egyike volt a nagy tanítóknak.

Egyáltalán, az egész ezoterikus irodalom, amikkel most tele vannak a könyvesboltok, átértelmezi Jézus szerepét.

A könyv 3 ilyen hamis próféta esetét írja le részletesen:

- Helen Scuchman és Marianne Williamson, akik a „Course in Miracles” (csodák tanfolyama) nevű ezoterikus gyakorlatot vezették be, szellemi isnpiráció hatására

- Barbara Marx Hubbard, több könyv szerzője, ő a legextrémebb

https://www.youtube.com/watch?v=HpnxNw0XHk4

- Neal Donald Walsch a Beszélgetések Istennel c. könyvek szerzője


Kísértetiesen hasonló üzeneteket tartalmaznak könyveik, s ők csupán példák, ennél sokkal több ilyen „médium”, ezoterikus szerző van!

Magyar példa, a Hang kötetek, s persze az ezoterikus írók

[link]


Dr. Erdélyi Juditnak van egy jó írása az ezoterikus praktikák veszélyeiről címe: Lelki immunológia (neten fenn van), ezt ajánlom elolvasásra!

2014. ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
47%

Nem értem, hogy miért szidja mindenki a kilencest. Szakszerűen, lényegretörően fogalmazott. Azért, mert a stílusa agresszív... Komolyan, itt midnenki kisgyerek, hogy különös bánásmódot igényel? Nem az a lényeg, hogy úgy írja, hogy "Kedves kérdező! Bocsánat, de nem értek veled egyet..." vagy hogy "Te hány éves vagy, te szerencsétlen?...". Amit írt, igaz. Érveket hoz fel. Akkor mi a fene a baj? Legalább nem áltatja magát és mindenki mást azzal, hogy hogy szimpatizál ezekkel.

"Ha ebből indulunk ki, akkor a kérdését olvasva láthattad, hogy segítséget, tanácsot szeretne, mert megijedt a történtektől, és tart az esetleges negatív következményektől. "

Nem. Legalábbis nekem az alábbiakból nem szűrődik le:

"Egy entitás vette fel velem a kapcsolatot és szövetséget kötött velem."

"Az 56%os válaszíróval nem kell foglalkozni.

Ide jár keménykedni, és megmutatni hogy ő bizony egy kemény legény, holott, szerintem az életben még semmit sem ért el.

Lenézik, megvetik, az a fajta gondolkodásmód és megnyilvánulás amit itt előadott valószínűsítheti,hogy értelmi képességei megakadtak valahol az általános szint környékén.

Ott vannak ilyen reakciót mutató kisgyerekek, mikor tőlük függetlenül valami szokatlant tapasztalnak, és akkor ált agresszív , lekezelő stílussal reagálnak.

Még biztos anyukájával él, és most otthon azt hiszi huhh de kemény vagyok, az iskolát kijárta, de még fogalma sincs mihez kezdjen az életben, mert a munka ugye büdös, de helyette, itt okoskodni, már sokkal jobb.

De ha sokat gépezik, anyukája, még meg is szidhatja, hogy miért ül egész nap a gép előtt, miért nem keres elfoglaltságot, és él úgy mint a többi normális ember.

De neki nem megy, mert nem normális, mint ahogy azt a válaszából is olvashattuk."

És még ezt a kölyköt kell sajnálnunk, és dédelgetnünk. Persze, meg a gyilkosokat is. Oké, hogy a kettő között van különbség, de egy bunkó idiótát nem értem, hogy miért kell sajnálni.

A kérdéshez pedig annyit, hogy vagy álom volt, vagy pedig ajánlott orvoshoz fordulni, több elmebetegségnek is ez a jele. Bár szerintem inkább kamu.

névte2en

2014. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
és íme most látható elvakultság, ami az ezósok 80%-ra jellemző képtelen elfogadni az érveket pedig minden arra mutat, hogy a kérdezőnk trollkodik kamu kérdésekkel bombáza a gyakorikérdések weboldalát a másik lehetséges alternatíva az, hogy a kérdezőnk ahelyett, hogy szakértői véleményt kérne egy elmedoktortól prófétaként keresi a választ elsíklik az érvelés mellett.#11-ről csak annyit, hogy fényes példája a bólogató jánosoknak, akik válasz helyett a kérdező kénye-kedve szerint válaszolnak.
2014. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!