Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy entitás vette fel velem a...

Egy entitás vette fel velem a kapcsolatot és szövetséget kötött velem. Lehet ennek rossz következménye is?

Figyelt kérdés

Éjjel arra ébredtem, hogy valamiért keljek fel, és vegyek elő egy papírt.

Nem akartam kikelni az ágyból, de a fejemben egy hang ezt mondta hogy csináljam.

Elővettem egy papírt, és ekkor egy fura dolog történt.

Olyan volt mintha elvesztettem volna az eszméletem, és teleírtam a papírt, úgy hogy nem is emlékszem rá.

Mikor megint öntudatomnál voltam, akkor elolvastam mi volt rajta.

Egy entitás, aki megnevezte magát, leírta hogy rajtam keresztül fog néha megnyilvánulni az életben, ilyenkor a fentebb leírt tudatállapot változást fogom megtapasztalni.

Szüksége van a testi energiáimra de ezért cserébe nagyon sokmindenhez hozzásegít az életben.

Mikor elolvastam a papírt, annyira megijedtem hogy egyből elégettem.



#kívánság #este #teljesül #lámpaszelleme
2014. ápr. 29. 20:46
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
Jaj nem szép dolog hazudni ;)
2014. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
74%

Azért, azt ugye észrevettétek,hogy normális választ nem adott senki? Nah, remélhetőleg most megpróbálok választ adni a valljuk be, kissé kusza kérdésedre ;).


Kezdjük ezzel:


"Éjjel arra ébredtem, hogy valamiért keljek fel, és vegyek elő egy papírt.

Nem akartam kikelni az ágyból, de a fejemben egy hang ezt mondta hogy csináljam. "


Ez természetesen lehetséges, lehet szimpla alvajárás, alvásparalízis, de valóságos entitás is. Ebben az esetben az emberek 85%-a nem szokott rá hallgatni, csak visítozik, vagy befogja a fülét. De te azon kevesek közé tartozol aki volt olyan bátor, hogy megtette amit az entitás kért. Már ha az volt.


Aztán itt van ez, ami kissé összezavaró számomra:


"Elővettem egy papírt, és ekkor egy fura dolog történt.

Olyan volt mintha elvesztettem volna az eszméletem, és teleírtam a papírt, úgy hogy nem is emlékszem rá. "


Az úgy oké, hogy elővettél egy papírt, mert nyilván ez volt a kérés. Még életemben nem ájultam el, nem tudom milyen érzés, de olyankor nem emlékszel semmire, ami közvetlenül az ájulás előtt vagy közben történik. De ez csak szimpla elmélet, nem biztos. (mielőtt összeesküvés elméletekbe kezdenél, hogy nem hiszek neked :)) Nyilvánvalóan azért írtad tele a papírt, mert az entitás így akarta veled felvenni a kapcsolatot, vagy esetleg a fentebb emlegetett alvajárás szindrómában szenvedsz. Vagy ezt én úgy szoktam hívni: A-fáradt-vagyok-de-elfelejtettem-valamit-ezért-éjjel-rohangálok szindróma. Ez tipical a te eseted. Meg az enyém :).


Utána ez amin nagyokat néztem:


"Mikor megint öntudatomnál voltam, akkor elolvastam mi volt rajta.

Egy entitás, aki megnevezte magát, leírta hogy rajtam keresztül fog néha megnyilvánulni az életben, ilyenkor a fentebb leírt tudatállapot változást fogom megtapasztalni.

Szüksége van a testi energiáimra de ezért cserébe nagyon sokmindenhez hozzásegít az életben. "


Nyiván, ha leírtad, elakarod majd olvasni, mert érdekel. Na de azért, már ne is haragudj, egy entitás, legyen az bármi, kísértet vagy esetleg démon, vagy maga Lucifer, nem nevezi magát meg, míg nem biztos az "üzletben". És ha meg akar nyilvánulni az életben, akkor megteszi, nem kell hozzá ember. Testi energiát, meg egyáltalán nem kér, egyszerűen leszívja. ÉS NEM segít SOHA, senkinek. (ne haragudj, ha kissé agresszív vagyok, tényleg... :))


Utána megint ez a bődületes észség:


"Mikor elolvastam a papírt, annyira megijedtem hogy egyből elégettem."


Javasolnám, hogy ilyet többet ne csinálj. Ha nem szenvedsz AFVDEVEÉR szindrómában, akkor ezzel megsértetted az entitást. Hiszen ez olyan, mintha te írnál egy levelet egy idegen pasinak, vagy nőnek, aki megtetszett ő pedig elégetné azt. Ennek, így önmagában nincs rossz következménye, de ha több ilyen eset is lesz, ajánlatos pszichológushoz fordulni, és nem azért mert bolond vagy, hanem mert lehet, hogy ez az enitás, már ha valóban létezik, akkor súlyosan károsította az elmédet, a tudatalattidat, ezen művelete közben.


Ui.: Ha tényleg kamu volt, és egy fake quaestionnek törtem itt magam, akkor meg fordulj fel!

2014. jún. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Amúgy meg: JÉZUSATYAÚRISTEEEN! Ebben az egész sz*rkupacban (kérdés és a válaszok egyaránt) Már nem azért, de az összes lehető gyakoris szabályt megsértettétek.

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!

Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt! Ha egyetértesz a véleményével, értékeld válaszát!

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!

A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalad reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!

2014. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!