Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy entitás vette fel velem a...

Egy entitás vette fel velem a kapcsolatot és szövetséget kötött velem. Lehet ennek rossz következménye is?

Figyelt kérdés

Éjjel arra ébredtem, hogy valamiért keljek fel, és vegyek elő egy papírt.

Nem akartam kikelni az ágyból, de a fejemben egy hang ezt mondta hogy csináljam.

Elővettem egy papírt, és ekkor egy fura dolog történt.

Olyan volt mintha elvesztettem volna az eszméletem, és teleírtam a papírt, úgy hogy nem is emlékszem rá.

Mikor megint öntudatomnál voltam, akkor elolvastam mi volt rajta.

Egy entitás, aki megnevezte magát, leírta hogy rajtam keresztül fog néha megnyilvánulni az életben, ilyenkor a fentebb leírt tudatállapot változást fogom megtapasztalni.

Szüksége van a testi energiáimra de ezért cserébe nagyon sokmindenhez hozzásegít az életben.

Mikor elolvastam a papírt, annyira megijedtem hogy egyből elégettem.



#kívánság #este #teljesül #lámpaszelleme
2014. ápr. 29. 20:46
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
52%

Azért szerintem vigyázz. Nagy kocka az ismerősöm, ő szokott mondani olyanokat, hogy entitást rakott le a játékban. Lehet

hogy el akarnak vinni a Minecraft világába. Mindenesetre vigyázzál velük.

2014. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
56%
Önérzetes, beteg kérdező! Az vagyok, aki szerinted nem ért el semmi az életben és ide jár trollkodni, letoltani másokat, csak, hogy te bevédhesd az ostoba világképed. Ettől drágaság, te még ugyanolyan érzelemferdült és beteg maradsz, attól még, hogy próbálod önigazolni magad. A jelenség, a mentális problem része ez is, elnézzük neked. Gyerünk, tovább! Alakítsd addig, míg igazad nem lesz, míg a többség el nem ismeri a látomásod! :* Szerencsétlen..
2014. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
52%
Még mindig nem mondtad meg, hogy mi az entitás neve...
2014. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
79%
mert még nem találta ki.....
2014. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
95%

Kerdezo, jo lenne ha a tenyekkel ismertetnel meg: hany eves vagy, szoktal-e meditalni, ezoterikus temakkal foglalkozni ? mit allitott magarol az entitas (honnan szarmazik, mit akar) es foleg, mi volt a papirra irva?


A tobbi hozzaszolot ez nem erdekli ? Lenyegtelen dolgokrol vitatkoztok egymast sertegetve ?!

2014. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

# 25:

Dehogynem... Azért kérdeztem már kétszer is az entitás nevét.

2014. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Laylah ***** válasza:
52%
A nevére én is kíváncsi lennék.
2014. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyébként ezt még komolyan veszi, az gondolkodjon el, hogy a kérdező miért vette kulcsszónak a "lámpaszelleme" szót. Lehet, hogy magával Alladinnal van dolgunk?
2014. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
52%

égiek nem szerződnek, vagy csinálja vagy nem

a rosszfiúk használnak szerződést.

jól tetted hogy elégetted,

Sátor négyzetet tegyél fel.

2014. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
Ha nemcsak poénból írtad a kérdést, akkor menj el sürgősen orvoshoz. Neurológushoz vagy pszichológushoz. Máshogy úgysem fog megszűnni a problémád.
2014. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!