Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Minimális valószínűséggel...

Minimális valószínűséggel bekövetkező események sorozata a pusztulás szélére sodort. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy éve még el sem tudtam képzelni, hogy ide juthatok. Minden ellenem fordult, olyan mintha az egészet előre megtervezték volna, hogy szenvedjek. Sajnos nem túlzok. Rajtam már csak a csoda segíthet. Már az se sokáig.

2015. jan. 25. 22:18
1 2 3
 11/29 bollocks ***** válasza:
Akkor meg mi a fészkes fenét vársz tőlünk? De most komolyan?!
2015. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Az a tapasztalatom, hogy aki hiteget és sokat ígér az hazudik. Valaki igazán megmondhatná, hogy ennél csak rosszabb lesz. Azt elhinném.
2015. jan. 25. 23:47
 13/29 anonim ***** válasza:

De mi lesz rosszabb? Nem írtad ki a bajod, oké.

Gondoltam nem annyira publikus. De nem írtad le

privátban sem... így hogyan vársz segítséget?

Te csak sajnáltatod magad. De ha ezt akarod hallani:

Igen rosszabb lesz, ez még nem a legalja.

2015. jan. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Spilerke ***** válasza:
Üdv! Nem rosszindulatból mondom, de nem írtad le a problémád okát, így az ember nem sokat tud segíteni neked.
2015. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Missi_Key ***** válasza:
írj egy privit, ha akarsz. mert olyan nincs h feladod. de nem ígérek semmit, ha nagyon hoszú lesz az is lehet h csak 1-2 nap múlva válaszolok....
2015. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Üdv a klubban! Ugyanebben a helyzetben vagyok én is.

Én már lassan két éve vagyok ebben.

2015. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 DarkLantern ***** válasza:

Kedves kérdsző!

Nem tudjuk hogy a "Minimális valószínűséggel bekövetkező események sorozata" mit takar, ezáltal segíteni sem fogunk tudni. De ha véget akarsz vetni magadnak akkor azt tedd úgy hogy a nép büszke legyen rád. Vigyél el párat magaddal a felcsúti csodák birodalmából is.

2015. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

"Üdv! Nem rosszindulatból mondom, de nem írtad le a problémád okát, így az ember nem sokat tud segíteni neked."


Minden amibe belekezdek balul sül el. MINDEN!

2015. jan. 26. 16:49
 19/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz dolgokkal próbálkozol. Csinálj olyan dolgokat amiket nem lehet elrontani, vagy ha mégis elrontod, nem nagy kudarc. Képezd magad szellemileg és/vagy fizikálisan, próbáld ki magad más területeken vagy csinálj valami közhasznú dolgot. Ezek után tuti kapsz valami pozitiv visszajelzést. Az ilyenkor jól jön :D
2015. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Most beteg lettél,vagy anyagi csõdbe kerültél?Ez sem mindegy.
2015. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!