Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Minimális valószínűséggel...

Minimális valószínűséggel bekövetkező események sorozata a pusztulás szélére sodort. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy éve még el sem tudtam képzelni, hogy ide juthatok. Minden ellenem fordult, olyan mintha az egészet előre megtervezték volna, hogy szenvedjek. Sajnos nem túlzok. Rajtam már csak a csoda segíthet. Már az se sokáig.

2015. jan. 25. 22:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan érzésem mikor felnézek az égre és megkérdezem, bárki is van ott fent "Jól szórakozol vagy még kicsit megrugdosol?" de gyanítom te sokkal rosszabbul álsz mint én, ha szeretnéd elmondani írj egy privátot.
2015. jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Várjad a csodát.
2015. jan. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam hogy nem érdemes ellenkezni a sorssal. Kérdés, hogy új dolgokat próbáltál meg és azok nem sikerültek vagy a régóta meglévő dolgokat vesztetted el?

Csináltál valamit ami beindította a sorozatot?

Sokan vagyunk akiket ver az isten és nem tudjuk hogy miért.

Általában elmondható hogy ami rizikós annak vesztés lesz a vége. Kockázat meg mindenben van, de tapasztalat alapján el lehet dönteni hogy mi sikerül és mi nem.

Vannak előre megírt elemei a sorsnak, pl hogy ki mire viheti és mire nem. Hiába próbálja feltornászni magát az ember, ha valami túl jól sül el akkor hoznak valami negatívat ami kiegyensúlyozza.

2015. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Egyébként én régen keresztény voltam de kiléptem. Nálam akkor kezdődött a balszerencse sorozat. De utólag nézve örülök hogy legalább tudom hogy ki az isten és miért történik velem mindez. És persze eszemben sincs behódolni.

2015. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor ha elfogadod azt a bizonyos szintet amire le akarnak süllyeszteni akkor azon már biztonságosan létezhetsz tovább.
2015. jan. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Az egész univerzum úgy van megalkotva, hogy minden pusztulásra van ítélve benne… ne csodálkozz hát azon, amit tapasztalsz. Sajnos ez van. Mindenen elkerülhetetlenül az entrópia (pusztulás) árnyéka ül. Az ember ezért hazudik folyton-folyvást… ezt próbálja elfelejteni.

Az ember alapvetően egy tragikus lény. Rajtunk még a hazugság sem segít.

2015. jan. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Okozója vagy-e annak, ami veled történt? felelős vagy-e azért, ami veled történt?
2015. jan. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Azért ne add fel!:)
2015. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom, nagyon rossz volt,de én találtam egy gyógyítót,aki segített nekem. Ha gondoljátok írjatok privit! Kitartást nektek!
2015. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!