Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az élettársam mostanában...

Az élettársam mostanában furcsa dolgokat produkál. Nem igazán hiszek a természetfeletti dolgokban, lehetséges hogy van köze hozzá?

Figyelt kérdés
Élettársammal 5 éve együtt élünk boldogan egy kis kertvárosi részen az Alföldön, eléggé odavan az ezotériáért, van 1-2 barátnője aki átjár hozzánk és midig ezt a ouija vagy milyen táblával szórakoznak már rutinosak. Viszont 1 hete megváltozott a viselkedése... Van egy külön szobája ami ilyen hobbi szoba. Furcsa jeleket rajzolgat, és nyomtatgat ki ami ilyen hétszögletű valami, ami körül egy kör van. Teljesen antiszociális lett, és nem hajlandó velem kommunikálni. Szinte minden szabadidejét a kis szobában tölti. Ezek mellett még a háziállataink is elkezdtek eltűnni... Már 2 tyúk, 1 kacsa, és egy kecske is elszökött, vagy nem tudom mi történt velük. Tudnátok valami tanácsot adni? Teljesen elkeseredett vagyok már, mindenki hülyének néz, mivel a párom a szomszédokkal normálisan viselkedik, csak akkor ilyen ha kettesben vagyunk. Segítsetek kérlek!!!

2015. márc. 10. 11:35
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
35%
Hát, ja. A tyúk, a kacsa, és a kecske után már csak az elefánt jöhet szóba...
2015. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
Majd irj kérdező erre nagyon kivi vok..
2015. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy meszállta valami, esetleg a szeánsz során olyat tapasztalt, hogy most egy jó ideig az érdekli, azzal foglalkozik, más mindent háttérbe szorit. Amugy én is kiváncsi vagyok a további fejleményekre
2015. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
meszállta = megszállta
2015. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
67%

Mégis mi a bánatos kis fszom szállta volna meg, nagybugyi? 2015-öt írunk, a ég áldjon meg!

Pusztán arról van szó, hogy a sok hülye internetes női oldal, meg a barátnők felerősítő viselkedése miatt a hölggyel kicsit elszaladt a ló.

2015. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
13%
*2015-öt írunk, az ég áldjon meg!
2015. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
40%

Bezárt "hobbi" szoba?

Biztos barkácsol. Szobrot farag.

[link]

2015. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
42%
Csak nehogy eszébe jusson a kérdezőből embert faragni!
2015. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 Legoman ***** válasza:

A kamerát ajánlom én is.

Egyébként csak otthon ilyen veled, vagy ha máshol vagytok, akkor se figyel rád?


Az ouija tábla pedig nem játék. Bármit megidézhet vele. Sok embert szállta már meg így szellem, hogy hülyeségnek indult, és aztán baj lett belőle. Volt, akinek ouija tábla nélkül is sikerült idéznie.

Pusztítsd el a táblát, hogy ne bírja használni. Ne engedd be a szobába se, tereld el a figyelmét, ne engedd, hogy bemenjen oda. De ezt persze a kamera után próbáld ki. A táblát is utána semmisítsd meg, először derítsd ki mit csinál.

2015. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 *Ana Van Der Val* ***** válasza:

Hülyeséget írtam.

Kézműves bőrmaszkokat varr. Igen, ez lesz az.

2015. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!