Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az élettársam mostanában...

Az élettársam mostanában furcsa dolgokat produkál. Nem igazán hiszek a természetfeletti dolgokban, lehetséges hogy van köze hozzá?

Figyelt kérdés
Élettársammal 5 éve együtt élünk boldogan egy kis kertvárosi részen az Alföldön, eléggé odavan az ezotériáért, van 1-2 barátnője aki átjár hozzánk és midig ezt a ouija vagy milyen táblával szórakoznak már rutinosak. Viszont 1 hete megváltozott a viselkedése... Van egy külön szobája ami ilyen hobbi szoba. Furcsa jeleket rajzolgat, és nyomtatgat ki ami ilyen hétszögletű valami, ami körül egy kör van. Teljesen antiszociális lett, és nem hajlandó velem kommunikálni. Szinte minden szabadidejét a kis szobában tölti. Ezek mellett még a háziállataink is elkezdtek eltűnni... Már 2 tyúk, 1 kacsa, és egy kecske is elszökött, vagy nem tudom mi történt velük. Tudnátok valami tanácsot adni? Teljesen elkeseredett vagyok már, mindenki hülyének néz, mivel a párom a szomszédokkal normálisan viselkedik, csak akkor ilyen ha kettesben vagyunk. Segítsetek kérlek!!!

2015. márc. 10. 11:35
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Na jó, de más lehet nem adná oda a kecskét....
2015. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
És ha sátánista lett a legjobb barátom is az volt és szegény macskák akkoriban.
2015. márc. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

felköszöntöttem volna... de nem figyelt rám... vittem neki egy hatalmas csokor rózsát, és a kukában landolt, mert nem vett rólam tudomást... én is elgondolkoztam rajta hogy lehet valami elmebaja, de mi van ha mégse? biztosra szeretnék menni!

Viszont ez a bekamerázás nem rossz ötlet! Csak zárja a szobát, de amikor nincs itthon, akkor kitalálom hogy jutok be!

2015. márc. 10. 12:06
 14/47 anonim ***** válasza:
sok sikert remélem semmi komoly és átvészelitek vhogy.
2015. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
köszönöm! és az ötletet is!
2015. márc. 10. 12:09
 16/47 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen.
2015. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
Érdekes amit leirtál. Lehet hogy sàtànistàvà akarjàk tenni a baràtnői? A kecske tökéletes àldozat, rituàlékhoz stb. Ha nem vesz rólad tudomàst, nem vagytok együtt az àgyban sem stb az gàz. Én a helyedben lelépnék mert ha tényleg erről van szó akkor félő h te leszel a következő àldozat. Akik ilyenben gondolkodnak jobb elkerulni. Rem nem. A kameràt én is ajánlom. Győződj meg róla h mi folyik ott.
2015. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
megrendeltem az rejtett kamerát, a héten szállítják a munkahelyemre, aztán meglátjuk... ha beüzemeltem és visszanéztem a dolgokat azért írok hogy mi a helyzet!
2015. márc. 10. 14:11
 19/47 anonim ***** válasza:
26%
Kamu!!!
2015. márc. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
hát jó is lenne, főleg annak örülnék ha csak valamit túlvariálok és csak bolhából csinálok elefántot...
2015. márc. 10. 14:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!