Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az élettársam mostanában...

Az élettársam mostanában furcsa dolgokat produkál. Nem igazán hiszek a természetfeletti dolgokban, lehetséges hogy van köze hozzá?

Figyelt kérdés
Élettársammal 5 éve együtt élünk boldogan egy kis kertvárosi részen az Alföldön, eléggé odavan az ezotériáért, van 1-2 barátnője aki átjár hozzánk és midig ezt a ouija vagy milyen táblával szórakoznak már rutinosak. Viszont 1 hete megváltozott a viselkedése... Van egy külön szobája ami ilyen hobbi szoba. Furcsa jeleket rajzolgat, és nyomtatgat ki ami ilyen hétszögletű valami, ami körül egy kör van. Teljesen antiszociális lett, és nem hajlandó velem kommunikálni. Szinte minden szabadidejét a kis szobában tölti. Ezek mellett még a háziállataink is elkezdtek eltűnni... Már 2 tyúk, 1 kacsa, és egy kecske is elszökött, vagy nem tudom mi történt velük. Tudnátok valami tanácsot adni? Teljesen elkeseredett vagyok már, mindenki hülyének néz, mivel a párom a szomszédokkal normálisan viselkedik, csak akkor ilyen ha kettesben vagyunk. Segítsetek kérlek!!!

2015. márc. 10. 11:35
1 2 3 4 5
 41/47 Legoman ***** válasza:

Szerintem beszélj vele. Titkolódzik előtted, és valószínű nem véletlen. Én a helyedben lennék, akkor betörnék abba a szobába, és megnézném, akkor figyelne-e rám.


Mondd meg neki, ha nincs semmi rejtegetnivalója, akkor nyugodtan bemehetsz abba a szobába, hisz szeretitek egymást. Mert, ha valami olyat csinál, ami veszélyes, kezdem sejteni mit csinálhat, akkor mindenképpen abba kell hagynia, hisz a saját életét kockáztatja.

2015. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Mindenesetre ha igaz és komoly baj lenne írj a flajcsih@gmail.com -ra ezen az email címen elérhető vagyok minden délután és este lehet nem vagyok jó helyes író de vannak embereim és szivesen segítünk másokon.

(ingyen dolgozunk és komolyan védjük az embereket mindentől)

2015. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
nagybugyi, hol olvastál olyat, hogy én kételkedem kérdező történetében? Ilyesmiről szó sincs! Én abban kételkedem, hogy az élettársát megszállta volna valami. Tehát nem kérdező szavaiban kételkedem, hanem a tiedben.
2015. márc. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Abban én is kételkedem hogy megszállta volna bármi is inkább csak megszállotja lett ezeknek a rituáléknak talán "ha esetleg mégis történt volna valami természet feletti"

de ha tudnak beszélni miért válaszolnak betükkel a tábla segítségével? (hogy tudnak beszélni fiatalkori és gyerekkori tapasztalatom)

2015. márc. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Beszéltem egy pszichológussal, megközelítettem a dolgokat úgy ahogy azt a párom szerette volna... Belementem ebbe a szellemes démonos lélekvándorlós mókába... így már képesek voltunk beszélgetést kezdeményezni (megjegyezném hogy lehetséges azért volt ennyire elutasító velem és nem vett tudomást rólam, mert nem hittem ezekben parafenomén dolgokban és ezek miatt eléggé lekezelő voltam vele). Mondtam neki hogy megértem a hobbiját, de ezt kicsit túlzásnak érzem, erre ő azt válaszolta, hogy nincs is semmi komoly baja, csak megjátszották a dolgokat, hogy rám ijesszenek, és egy kis tiszteletet tanúsítsak az ő irányába... Kicsit erősnek érzem a leckéztetést... de most már én is máshogy állok a dolgokhoz, és szent a béke. Remélem évek múlva ez is csak egy jó történet lesz ahogy átvertek engem és csak nevetünk a baráti társasággal. Köszönöm az aggodalmat és a segítőkészséget mindenkinek! Örülök hogy számíthatok az embertársaimra!
2015. márc. 12. 08:49
 46/47 anonim ***** válasza:
0%

Az élettársadnak semmi baja, csak wicca :D, legalábbis szerintem. Én is wicca vagyok. Az amúgy quija tábla, más néven beszélő/szellemidéző tábla. Azok a jelek meg valószínüleg rúnák, és az a hétágú valami az nem inkább ötágú? Mert akkor az egy pentagram, amit általában egy körrel vesznek körűl és ez az öt elem szimbóluma. Amúgy véletlen nincs ott hármas hold szimbólum?


Áldás! )O(

2015. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Hááát, ezek a ezoterikus dolgok nem hülyeségek, persze ne bízz asztro TV-ben meg ilyen badarságokban mert nem az emberek barátja, csak a pénzt nyúlják le, viszont ha valami fekete dologhoz nyúlt hozá, az nagyon nagy baj! ha hétszögletű, akkor nem tudom, de ha egy csillag és fejjel lefelé van, és karika van körülötte, az csak rosszat jelent, ez nem tréfa! Lehet hogy nem hisztek benne, de ez olyan hogy nem kell figyelmen kívül hagyni, segíts rajta! Ha a barátnői elhagyják, és már csak te maradsz neki, és pont akkor szakítasz, az megint nem jó ómen!
2015. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!