Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az élettársam mostanában...

Az élettársam mostanában furcsa dolgokat produkál. Nem igazán hiszek a természetfeletti dolgokban, lehetséges hogy van köze hozzá?

Figyelt kérdés
Élettársammal 5 éve együtt élünk boldogan egy kis kertvárosi részen az Alföldön, eléggé odavan az ezotériáért, van 1-2 barátnője aki átjár hozzánk és midig ezt a ouija vagy milyen táblával szórakoznak már rutinosak. Viszont 1 hete megváltozott a viselkedése... Van egy külön szobája ami ilyen hobbi szoba. Furcsa jeleket rajzolgat, és nyomtatgat ki ami ilyen hétszögletű valami, ami körül egy kör van. Teljesen antiszociális lett, és nem hajlandó velem kommunikálni. Szinte minden szabadidejét a kis szobában tölti. Ezek mellett még a háziállataink is elkezdtek eltűnni... Már 2 tyúk, 1 kacsa, és egy kecske is elszökött, vagy nem tudom mi történt velük. Tudnátok valami tanácsot adni? Teljesen elkeseredett vagyok már, mindenki hülyének néz, mivel a párom a szomszédokkal normálisan viselkedik, csak akkor ilyen ha kettesben vagyunk. Segítsetek kérlek!!!

2015. márc. 10. 11:35
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
60%
A bőrmaszk jó! Legoman faterjának is inkább azt kellett volna csinálni...
2015. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Kedves Miquel: Hiszel amit akarsz, nem is probállak meg eltántoritani hitedből. Ezen 1000 évig is lehetne dumálni. Van még egy megmagyarázhatatlan történet, egy bizonyos Anneliese Michelle nevü lánnyal. Ismered a történetet? Ha nem, olvasd el. Én ezt gondolom, a kérdésre válaszolva: A lány hitt is meg nem is az ilyen dolgokban, részt vett egy szeánszon, majd egy bizonyos (ne kérdezd hogy mi, mert nem tudom) jel hatására, ami a szeánsz alatt történt, hinni kezdett, és ugy nekiállt tanulmányozni, hogy más nem is érdekli. Le kéne állitani, mert egyre méjebben ássa bele magát, és egy rosszul sikerült szeánsz, és annak tényleg komoly következményei lehetnek... Én csak segiteni akarok...
2015. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az életével elégedett ember egyik napról másikra totál hülye legyen mindenféle külső szer és betegség hiány mellett.
2015. márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Én hiszek a lélek létetésében de abban már nem hogy egy testet meglehet szállni ha üres lenne tehát halott akkor még reális is lenne a megszállás és szerintem egy egyszerü vacakal nem lehet ilyen lényt idézni ez csak beteges képzelődés mindenre van tudományos és logikus magyarázat még arra is hogy az ember bármikor bekattanhat viszont ha odáig fajulna a dolog hogy meg akar őlni hívj minket bezárjuk biztos helyre.
2015. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel az "egyszerü vacakkal" nem is lehet megidézni, csak kapcsolatba lépni vele, ezen keresztül válaszol. Mert például: Ha egy szellem van a házban, akkor mi értelme megidézni? Megidézni nem lehet ha már eleve ott van! Ezzel a táblával csak válaszol, ez csak egy olyan kommunikácios ezköz.
2015. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Kedves nagybugyi!

Anneliese Michelle történetét 40 évvel ezelőtt sem hittem el. Akkor olvastam ugyanis.

2015. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
tegnap megint összeültek nálunk... bezárkóztak és a szobából semmi hang se hallatszott ki... rá fél órára furcsa szagot éreztem... és amikor benéztem a kulcslyukon át kicsi füstöt láttam és gyertyák égtek a szoba különböző pontjain... az embereket nem láttam, pont úgy helyezkedtek el, hogy takarásban voltak és mivel az emeleten van a szoba, így az ablakon se tudtam benézni... tegnap már külön aludtunk, nem kockáztattam, de nem kérdezte hogy miért vagy bármi hasonló...
2015. márc. 11. 09:07
 38/47 anonim ***** válasza:
Az újságírás ugyanis jottányit sem változott. Szenzációt kell az olvasónak tálalni, különben nem fogy a lap. A sok agyatlan meg el is hiszi, amit olvas, csak azért mert le van írva. Én könyveket írok szabadidőmben. De nem merném letenni a nagyesküt, hogy minden szó igaz bennük, hisz én is csak ember vagyok, én is tévedhetek.
2015. márc. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Ha Te nem hiszel az nem baj, mert nem kell mindenbe hinni, ha kell ha nem. De a kérdezőnek milyen oka lenne hazugságra? Szerintem igaz, és megint ismétlem önmagamat: milyen oka lenne hazugságra? Miért fárasztaná magát meg minket a sok irogatással, mire jo ez? Miért lenne hihetetlen amit a kérdező ir? Mindig amikor itt valaki leir egy történetet, 99%-ban az olvasom, hogy kamu, meg ilyenek. Persze, nem azt mondom, hogy mindegyik igaz, de ennek negyon nem kamu szaga van. A Kérdezőt is kérem, hogy szoljon hozzá, a történet valódiságát bizonyitó szavakkal!
2015. márc. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Kerdezonek mentalis betegsege van, azert faraszt minket. Magat nem farasztja ki, hisz nem tud jobbat.
2015. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!