Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy átok üljön valakin?

Figyelt kérdés

van egy nő ismerősöm, aki mellett furcsa dolgok történnek.

Fiatalabb korában volt egy barátja, aki autóbalesetben meghalt.

Aztán ikrei születtek, majd azok közül is az egyik meghalt.

Majd egy házas emberrel kezdett, aki a férje lett, ám 4 év múlva rákban meghalt a férfi.

Aztán újabb házas emberrel kezdett, aki szintén élettársa lett, ám rövid időn belül az is tüdőembóliát kapott, és az állapota egyre súlyosabb.

Szerintetek lehetséges, hogy valaki mellett ennyi tragédia történjen? ez csak a véletlen műve lenne, vagy valami más?

Mit gondoltok?



2018. okt. 16. 21:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:

#60


Hát én sem.

Mi az a családállítás?

És a csajnak kellene mennie?

2018. nov. 2. 09:34
 62/65 anonim ***** válasza:
én nem gondoltam sosem lehetségesnek az átkokat,de most már én is elgondolkozom rajta,amilyen életem van,pedig tök máshogy terveztem a dolgokat,és mindig a számomra legrosszabb jön sorozatosan éveken keresztül(akár 8-10 év távlatban)olyan szintű düh van bennem,hogy muszáj elnyomnom,mert még az én pofám ég miatta,hogyha nem tudom kontrollálni emberek előtt.Úgyhogy lehet hogy rajtam is átok ül.
2018. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Feleslegesen agyalsz ezeken a dolgokon. Tudod a lélek mielőtt leszületne a földre, már előre eltervezi az életét,életfeladatait, a teedndőit amit véghez kell vinnie egy földi inkarnációban. Vannak,akik túl nehéz sorsot vállalnak fel a gyorsabb lelki fejlődés érdekében.Úgy hiszem,elhúnyt gyereke, néhai és jelenlegi párja csupán tanitómesterei ezen az úton,ők az vállalták,hogy segitsenek megtanitani a felvállalt leckéit ennek a hölgyismerősödnek. Átoknak tűnhet,de valójában csupán leckék. És hidd el,mindannyiunknak megvan a magunk kereszteje,amit önkéntesen vállaltunk,mégha nem iss tudunk róla.
2018. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 A kérdező kommentje:

#63


E szerint akkor ő valamiért nem érti, hogy mit is kellene megtanulnia? Így nem is tanul.

Mivel sok embert elvesztett már, talán az elengedést? Gondolom.

Egyébként az előző és elkövetkező életekben hiszek, és mindenben, amit leírtál.

De ez akkor is furcsa.

2018. nov. 2. 20:13
 65/65 anonim ***** válasza:
Földi életben nem eldöntedő,hogy mit tanult meg és mit nem a lélek, ez odaát derül ki.Ha valamit nem sikerül megtanulnia mindazokból amiket felvállalt, akkor azok a leckék újra és újra felbukkannak az életéban,mindaddig amig sikerül neki. Ez egy bűvös kör,újra és újra ugyanazokba a problémákba ütközik,mig sikerül megoldania.
2018. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!