Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy átok üljön valakin?

Figyelt kérdés

van egy nő ismerősöm, aki mellett furcsa dolgok történnek.

Fiatalabb korában volt egy barátja, aki autóbalesetben meghalt.

Aztán ikrei születtek, majd azok közül is az egyik meghalt.

Majd egy házas emberrel kezdett, aki a férje lett, ám 4 év múlva rákban meghalt a férfi.

Aztán újabb házas emberrel kezdett, aki szintén élettársa lett, ám rövid időn belül az is tüdőembóliát kapott, és az állapota egyre súlyosabb.

Szerintetek lehetséges, hogy valaki mellett ennyi tragédia történjen? ez csak a véletlen műve lenne, vagy valami más?

Mit gondoltok?



2018. okt. 16. 21:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:

Ne engem kérdezz, hanem #15-öst.

Amúgy szerintetek TÉNYLEG tud valaki mágiázni???

És ha ez igaz, akkor nem is tudhatjuk, hogy ki mit csinál ellenünk.

Durva!

2018. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
0%
21 Úgy teszel,mint ha nem tudnád:)
2018. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
Mert nem is tudom.
2018. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 A kérdező kommentje:
Elárulnád 15-ös?
2018. okt. 17. 18:37
 25/65 anonim ***** válasza:
0%

24 Nem egy Gyakori Kérdések.hu téma, és szerintem javaslom neked, hogy egyszer az életbe, ne a semmiről semmit nem- tudokot játssz:)


De csak annyit mondok, Isten szeme mindent lát, a többit meg képzeld hozzá. Az hogy valaki előadja, hogy semmiről semmit nem tud, az egy dolog. Viszont a szellemvilág előtt nincsenek titkok. Azt meg amiről én beszéltem Amerikában már komolyan veszik. Mert ha egy mezei agykontrollal gyilkolni lehet, ami gyengébb mint egy mágia, akkor a mágiával miket.


De csak addig, míg jön egy Mózes/illés, vagy egy csepp hangyácska, porszemecske, aki pont akkora, hogy az addig olajozottan működő gépezetet megakasztja, és mennél jobban akarja továbbra is üzemelni a gépet a használója, annál nagyobb az ellenállás, míg nem egyszer csak izzé porrá zúzódik.


Jézabel is itt hibázott egykor, lebecsülte Illés mögötti erőt. :)

2018. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:

"Az hogy valaki előadja, hogy semmiről semmit nem tud, az egy dolog. Viszont a szellemvilág előtt nincsenek titkok."

Én a mágiáról speciel szinte semmit nem tudok, úgyhogy láthatja a szellemvilág.

A Popper könyvében olvastam, hogy egy fiú fekete mágiától betegedett meg, és tudom, hogy tiltja a Biblia.

Viszont olyan nincs a Bibliában, hogy valakit mágiával megöltek.

Vagy van, de én nem olvastam.

2018. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
0%

25+


És mivel Istennek van humorérzéke, és mindig is volt, ezért ezt hoztam, hogy ha legközelebb egy senkinek és egy porszemet el akarsz takarítani az útból ne feledd:


1Kor 1,27

Hanem a világ bolondjait választotta ki magának az Isten, hogy megszégyenítse a bölcseket; és a világ erőtleneit választotta ki magának az Isten, hogy megszégyenítse az erőseket;

2018. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
0%
*egy általad lenézett senkit vagy egy porszemet (mivel akkoriban nem ismerte az illető az ilyen dolgokat)
2018. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
#27 Most rám célzol, hogy bolond vagyok?
2018. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
Szerintem magára célzott.Elég ha elolvasod amit összeirt.😂😂😂
2018. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!